REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vinylové dílce Gerflor Creation uchvátí dekory a širokými možnostmi instalace

Než začnete číst tento článek, pozveme vás hned na začátku na stránky francouzské značky GERFLOR. V části věnované bytovým podlahám najdete inspiraci, produkty, dekory a řadu dalších informací, které z vás udělají opravdového fanouška vinylových podlah. Vlajkovou lodí v oblasti podlah pro domácnosti je řada vinylových dílců CREATION, jejíž novou kolekci uvádí v současnosti na náš trh společnost Gerflor CZ.

Francouzský výrobce v ní dokázal dokonale spojit současné designové trendy a špičkové parametry. Významné rozšíření dekorů najdete v průřezu všech základních kolekcí. Zásadní výhodou pro vás je také možnost kombinace dekorů ve variantách lepené a zámkové krytiny, navíc v různé specifikaci nášlapné vrstvy a celkové tloušťky. S novou kolekcí můžete také u většiny dekorů vybírat i ze dvou formátů. Nově se objevují také dlouhé XL lamely s délkou 1,5 m. Kolekce CREATION 30 a CREATION 55 tak v současnosti nabízí celkem neuvěřitelných 265 kombinací, se škálou přesahující 80 dekorů se zkosenou hranou. Další atraktivní novinkou je možnost objednání originální lišty, přesně odpovídající jednotlivým dezénům.

Lepené vinylové dílce

Základní kolekcí lepených vinylových dílců je GERFLOR CREATION 30. Vinylové dílce s tloušťkou 2 mm, nášlapnou vrstvou 0,3 mm a užitnou třídou 31 jsou určeny především pro využití v domácnostech. Francouzský design je okouzlující a v kombinaci s praktickými vlastnostmi, jako jsou např. komfort při chůzi, snadná údržba a voděodolnost, jsou podlahy CREATION 30 skvělou volbou.

Gerflor Creation 55 dekor Durango taupe

GERFLOR CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců, určených pro více zatěžované komerční prostory. Tloušťka dílců je 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a celková kompozice zařazuje tento produkt do kategorie 33/42. S ohledem na barevnou škálu a exklusivní edici některých barevných provedení jsou však tyto luxusní vinylové dílce také velmi častou volbou pro bytové využití.

Zámkové vinylové dílce

Trendem v oblasti vinylových podlah jsou v poslední době ty, které lze položit bez lepení, tzn. zámkové provedení. Zámkové vinylové dílce stačí zacvaknout a máte hotovo! GERFLOR CREATION 30 CLIC je novinka v nabídce společnosti Gerflor a její parametry - 4,5 mm tloušťka a nášlapná vrstva 0,4 mm - posouvají tuto podlahu do užitné třídy 32. Kolekce obsahuje rozšířenou paletou dekorů se zkosenými hranami.

Gerflor Creation 30 dekor Amarante

Pokud renovujete podlahu ve vašem bytě či domě a kladete důraz na vzhled a především perfektní odolnost podlahy, vybírejte z dekorů GERFLOR CREATION 55 CLIC. Tato velmi oblíbená kolekce s tloušťkou 5 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm obsahuje širokou paletu dekorů se zkosenými hranami. Velkou devizou tohoto produktu je jednoduchá výměna lamely dílce v přímo v ploše (v případě poškození), bez nutnosti stěhovat nábytek a složitě rozkládat celou podlahu v místnosti. Tuto podlahu lze použít i do silně zatěžovaných bytových i komerčních prostor. Speciální úprava PUR+ zajišťuje delší trvanlivost, omezuje možnost poškrábání nebo oděru a snižuje potřebu čisticích prostředků. Tato luxusní vinylová podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti včetně kuchyně či koupelny a nabízí množství dřevěných, kamenných i exkluzivních dekorů.

Gerflor CZ s.r.o.

logo
Na Statkách 585
783 01 Olomouc

telefon: +420 725 815 902
e-mail: info@gerflor.cz

web: www.gerflor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nová generace tichých podlah Gerflor TopSilence Design oslní akustikou a dekory

Nová generace tichých podlah Gerflor TopSilence Design oslní akustikou a dekory

Gerflor měl tyto tiché podlahy v minulosti již v nabídce, nová generace však prošla zásadní inovací. Zákazníkům tak přináší současná kolekce TopSilence Design nejen vysokou absorpci hluku, ale i špičkovou kvalitu designu a povrchových textur. Rozsah změn je takový, že se ve srovnání s původní řadou TopSilence jedná o…

Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou lákají svými dekory a pokládkou bez lepidla

Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou lákají svými dekory a pokládkou bez lepidla

Gino Venturelli, italský kreativní ředitel skupiny Gerflor, ví, že pro francouzského výrobce vinylových krytin je výjimečnost designu podlahových materiálů zcela zásadní. A že se jeho týmu práce daří, potvrzují i dekory vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou. Pro různě náročné uživatele navíc nabízí Gerflor…

REKLAMA