REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Novinky značky Jika nadchnou nadčasovým designem

Česká značka koupelnového vybavení Jika uvádí v letošním roce na trh hned několik novinek. Série Mio, která je oblíbená pro svůj příjemný harmonický design, přichází s novou řadou nábytku a umyvadel Mio-N. Ta byla navržena ve spolupráci s architektem Michalem Janků v souladu s designem celé série a s maximálním důrazem na kvalitu.

Předností nové řady nábytku Mio-N je kromě zpracování také sázka na jednoduchý a nadčasový design. Vyráběn je ve dvou provedeních, v nestárnoucí bílé barvě s leskem na čílkách a matnými boky, nebo v přírodním dřevodekoru jasan. Jednoduchý a čistý styl nábytku je umocněn i absencí úchytek díky systému otevírání push to open. Výhodou nábytku jsou také plnovýsuvné pojezdy zásuvek Hettich s celoživotní garancí kvality, které umožňují snadný přístup, dále zavírání zásuvek s brzdou a dojezdem nebo kvalitní dveřní panty testované na 20 000 cyklů. Nábytek se zároveň vyznačuje velkou odolností. Má ABS hrany lepené PUR lepidlem, takže je maximálně odolný proti vlhkosti, a zásuvky jsou testovány na zátěž 30 kg. Pestrá nabídka nábytku od skříněk pod umyvadlo až po vysokou skříňku navíc umožňuje velkou variabilitu a přizpůsobení téměř každé koupelně.

Sérii Mio rozšiřují také nová umyvadla, která v sobě kombinují design a praktičnost. Jejich ladné provedení koresponduje se závěsným klozetem Mio rimless a dalším sortimentem a navíc poskytuje dostatečný odkládací prostor. V nabídce jsou umyvadla o šířce 55, 60, 65 a 80 cm a také dvojumyvadlo o šířce 130 cm.

LAUFEN CZ s.r.o.

logoV Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

telefon: +420 296 337 701
e-mail: prague.gallery@cz.laufen.com

web: www.laufen.cz, www.jika.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Laufen

Jika radí, jak zvládnout jarní úklid koupelny

Spolu s příchodem jara čeká většinu z nás velký úklid celé domácnosti. Prostory koupelny a toalety nejsou žádnou výjimkou a jejich úklid má navíc svá pravidla. Na vanách, umyvadlech, toaletách nebo sprchových koutech mnohdy bývají povrchy, které vám údržbu mohou usnadnit, ale nešetrným zacházením a špatně zvolenými ...

JIKA doplňuje známou koupelnovou sérii Lyra Plus

JIKA doplňuje známou koupelnovou sérii Lyra Plus

Nový nábytek svým stylem doplňuje známou koupelnovou sérii Lyra Plus. K dostání je v populární bílé barvě s leskem na čílkách a matnými boky. Zajímavým detailem a zároveň praktickým řešením jsou masivní úchytky z broušeného niklu.

Zkraťte čas úklidu koupelny na minimum

Zkraťte čas úklidu koupelny na minimum

Úklid každé místnosti v domácnosti má svá specifická pravidla a pro koupelnu to platí dvojnásob. Pravidelný a kvalitní úklid znatelně prodlouží životnost celé koupelny.

Roca Inspira

Kolekce Inspira - tvarová nespoutanost v koupelně

Rozličné tvary, typologie a funkce – to vše přináší nová kolekce sanity Roca Inspira. Provedení Round, Soft a Square nabízí prostor pro kombinaci s různým nábytkem i doplňky.

Probuďte v sobě umělce s pestrou paletou barev a vzorů

Probuďte v sobě umělce s pestrou paletou barev a vzorů

Přemýšlíte, jak oživit vaše prostory? Nápaditým dekorem, který bude jedinečným designovým doplňkem, podtrhnete charakter místnosti. Vyberte si z pestrobarevných obkladů, na které návštěva jen tak nezapomene.

REKLAMA