REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

For Arch 2019 brzy otevírá. Díky akcím od ESTAV.cz a TZB-info si ho užijte naplno!

Volná vstupenka na veletrh, přednáška o barevnosti panelových sídlišť, právní poradna zdarma, nová příručka nebo živé vysílání… to, a ještě něco navíc pro vás přichystala na letošní For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info. Přijďte a užijte si veletrh netradičně. Nestíháte přijít osobně? Zapojte se do našich aktivit on-line!

Mezinárodní stavební veletrh For Arch 2019 se koná od úterý 17. září do soboty 21. září v Praze na výstavišti PVA Letňany. Přijměte pozvání od redakce na bohatý doprovodný program. Využijte volnou vstupenku do areálu a přijďte se například poradit s právními konzultanty o problémech s povolováním staveb. Nebo se raději začtete do nové příručky?

Volná vstupenka na veletrh For Arch 2019

Redakce ESTAV.cz vás zve od úterý 17. 9. 2019 do soboty 21. 9. 2019 na veletrh For Arch – největší stavební veletrh v ČR. Na výstaviště se dostanete i zdarma s naší vstupenkou, kterou je možné zařídit pod tímto odkazem.

Přednáška Barevné paneláky

 • Kdy: V úterý 17. 9. 2019 od 14:00
 • Kde: Přednáškový sál 2, vstupní hala 1 (výstaviště PVA Letňany)

Právní konzultace JUDr. Petry Adámkové Ph.D.

V České republice se více než polovina bytového fondu nachází na sídlištích. Pokud bychom porovnali snímky těchto novodobých hradeb měst dnes a třicet let nazpět, zaznamenali bychom jeden zásadní rozdíl. Došlo k posunu od fádní “panelové” šedi ke změti barev a tvarů. Výsledný obraz připomínající s trochou fantazie gigantickou dětskou stavebnici je trnem v oku řady architektů, kunsthistoriků a předmětem údivu cizinců, kteří se dosud s podobným redesignem poválečné modernistické výstavby nesetkali.

Přednáška představuje výsledky výzkumu financovaného ESTAV.cz a TZB-info ve spolupráci s iniciativou paneláci.cz pod vedením Mgr. Martina Veselého, Ph.D.

Více informací o přednášce.

Právní poradna zdarma

 • Kdy: středa 18. 9. 2019 a čtvrtek 19. 9. 2019 V hodinách dle rozvrhu
 • Kde: Na stánku 1F17 ve výstavní hale č. 1

Oblíbená poradna právníků JUDr. Petry Adámkové a Mgr. Radka Motzkeho. Přijďte se zeptat na cokoli co vás zajímá ohledně stavebního zákona, povolování staveb nebo občanského zákoníku či sousedských sporů. Díky redakci ESTAV.cz a TZB-info budou dopovídat na vaše dotazy zdarma. Více informací o právních konzultacích a rozvrh konzultací najdete v samostatném článku.

Živé vysílání z veletrhu

Hlasování fotosoutěže Račte vstoupit

 • Kdy: V průběhu veletrhu do čtvrtka 19. 9. 2019
 • Kde: Na stánku 1F17 ve výstavní hale č. 1, nebo on-line.

Redakce ESTAV.cz a TZB-info vyhlásila na prázdniny 2019 další ročník fotosoutěže. Jejím tématem byly letos vstupy, vchody, předzahrádky pod tématem Račte vstoupit. Sešlo se přes 40 fotografií. Vyberte vašeho favorita. Která se vám nejvíce líbí?

Zde naleznete kompletní pravidla soutěže a hlasování o nejlepší fotografii nejlepší fotografii.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

 • Kdy: Po celou dobu veletrhu
 • Kde: Příručka je k vyzvednutí zdarma na stánku 1F17 (ESTAV.cz a TZB-info)

Konference Požární bezpečnost staveb

Povolení stavby rodinného domu je pro mnohé stavebníky záhadou. Nový stavební zákon je zatím v přípravných jednáních a očekává se o něj ještě velký boj. Vyznat se ve stávajícím legislativním kolotoči pomůže nová tištěná publikace, čerpající z oblíbených článků na ESTAV.cz v tématech Povolování staveb povolování staveb a Sousedé a zákony Sousedé a zákony. Všechny články jsou v příručce doplněny odborným komentářem garanta – dalšího nezávislého právního konzultanta.

Pokud teprve kupujete pozemek, dům či byt, bude se vám hodit první z příruček naší redakce – Jak koupit bydlení.

Poradna o cenách a dodavatelích energií

 • Kdy: V sobotu 21. září 2019 po celý den
 • Kde: Na stánku 1F17 (ESTAV.cz a TZB-info)

Ceny za energie – elektřinu a plyn se budou zvyšovat. Jak moc? Proč? A jak předejít zbytečným výdajům? Někdy stačí změnit dodavatele. S odborným a nezávislým výběrem vám pomůže Jan Schindler, analytik kalkulátoru cen energií. Pokud chcete poradit co nejpřesněji, doneste s sebou i poslední vyúčtování za energie.

Jan Schindler a jeho poradna o cenách a dodavatelích energií

On-line živé vysílání na stavební témata

 • Kdy: Po celou dobu veletrhu dle harmonogramu
 • Kde: Na stánku 1F17 (ESTAV.cz a TZB-info) nebo on-line na titulní straně TZB-info.

Na veletrhu můžete tradičně navštívit i stánek naší redakce TZB-info a ESTAV.cz, a to v hale 1, stánek č. 1 - F17. TZB-info a ESTAV.cz opět připravují přímé přenosy rozhovorů s experty na aktuální témata ze stavebnictví a souvisejících oborů. Pozvání přijaly desítky hostů, kteří budou na naše otázky odpovídat prakticky v průběhu celého konání veletrhu. Stream rozhovorů z veletržního stánku bude možné sledovat přímo na titulní stránce TZB-info.

Konference pro odborníky: Požární bezpečnost staveb

 • Kdy: středa 18. září 2019
 • Kde: Kongresový sál v patře vstupní haly 2

Další ročník konference Požární bezpečnost staveb, připravuje sesterský portál TZB-info, určený pro odborníky. Na konferenci zazní přednášky o požárně-bezpečnostním řešení zrekonstruované historické budovy Národního muzea v Praze a obnovené chaty Libušín na Pustevnách. Více informací o konferenci na samostatné stránce.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Portály ESTAV.cz a TZB-info vysílájí živě z veletrhu For Arch přímo ze svého stánku rozhovory se zajímavými hosty na rozličná stavební témata. V prvním dnu jste tak mohli vidět rozhovory na téma zdravých budov, komentáře k situaci na realitním trhu, či technická témata o řešení větrání či požární odolnosti plochých…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA