REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

ATREA na odborném Sympoziu Green Way Day 2019

Každoroční odborné sympozium Green Way Day se letos uskutečnilo na Zlíchově. Atrea byla u toho. Přednáškami jsem se zapojili i do odborného programu.

Sešli se odborníci z oblasti vzduchotechniky a topenáři. Společnost ATREA, jako jeden z předních tuzemských výrobců větracích systémů s rekuperací, se účastnila aktivně, a to v podobě několika přednášek vedených Ing. Zikánem.

Mezi našimi referencemi z oblasti bytové výstavby jsou zajímavé objekty, kde jsme řešili a dodávali např. větrání s cirkulací, vytápěním a chlazením, větrání s cirkulací a přitápěním, sání vzduchu přes zemní výměník.

Odlučování tuků

Odlučování tuků je téma pro větrání kuchyní. V nabídce máme například digestoře MODIS 2, které byly navrženy jako stavebnicový systém, který umožňuje zvolit dodávku vcelku nebo sestavení přímo na stavbě svépomocí dle jednoduchého návodu. Na výrobu je použit výhradně nerezový plech AISI 304 tloušťky 1 mm, který zajišťuje odpovídající odolnost proti vysoké teplotě, vlhkosti a organickým sloučeninám.

Typ MODIS 2 je první zařízení, ve kterém je použito svítidlo vlastní konstrukce v nerezovém plášti s krytím IP54 a teplotní odolností do 60 °C. Provedení svítidla zajišťuje požadovanou intenzitu a rovnoměrnost osvětlení na pracovní ploše.

K filtraci neboli odlučování tuků z odpadního vzduchu jsou použity tahokové filtry typu MODIS 400 x 400 s účinností až 90 %.

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Řešíte větrání? Hledáte rekuperaci?

Řešíte větrání? Hledáte rekuperaci?

Web rekuperace.cz má po 3 letech novou podobu. Vylepšili jsme hledání na stránkách, přidali jsme formulář na konzultace, o které je velký zájem.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA