REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Střešní zahrady, terasy a balkony na veletrhu Střechy Praha

22. veletrh střech, fasád, dřeva, úspor energií a řemesel Střechy Praha hlásí krátce po první uzávěrce přihlášek účast nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů z oboru. Jedním z nosných témat jsou pochozí ploché střechy - střešní zahrady, terasy a balkony. Veletrh proběhne 6.–8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA.

Zvýrazněné téma

Zvýrazněné téma „pochozí střechy“ reaguje na rostoucí poptávku lidí po relaxaci, volnočasových aktivitách a prostředí pro odpočinek bez nutnosti vyrážet mimo domov, které zmíněné konstrukce poskytují. Veletrh nabídne kromě finálního designového řešení i kompletní řešení funkčních vrstev těchto střech, kdy jejich skladba a výběr materiálů musí odpovídat budoucímu využití a podkladní vrstvy musejí být navrženy a provedeny s maximální pečlivostí. S tématem souvisí i široká oblast zastřešení teras či balkonů. Dodavatelé zelených střech předvedou systémové skladby, novinky v používaných substrátech a zodpovědí časté dotazy, například jak řešit závlahu, aby zeleň na střeše prospívala.

Tradiční témata i novinky

Doprovodný program připravuje pořadatel ve spolupráci s odbornými partnery veletrhu. Proběhne 21. ročník konference Izolace s nosným tématem „Izolace mezi paragrafy“. V přípravě je 6. ročník fóra Dřevěné konstrukce.  Nabitý bude program předváděcí a přednáškové arény v rámci Festivalu dřeva a nářadí včetně atraktivních praktických ukázek nástrojů a řemesel. Přednášky z oboru střešní fotovoltaiky budou zaměřeny tentokrát více na širší veřejnost včetně informací o aktuálních dotačních programech. Ke zvýrazněnému tématu veletrhu (pochozí ploché střechy) se chystá přednáškový blok „Využití střešních plášťů pro běžný život“. Dále budou již tradičně zařazeny přednášky o poruchách šikmých i plochých střech. Na aktuální dění ve společnosti naváže konference k 3. a 4. vlně EET a proběhne též setkání u kulatého stolu na téma „Nástupnictví v rodinných firmách“. Samozřejmostí budou bezplatná poradenská centra pro všechny oblasti výstavby.

Největší výrobci a dodavatelé střešních materiálů již potvrdili svou účast

Zvýšený zájem o účast na veletrhu Střechy Praha 2020 a brzké zaslání přihlášek odráží velkou spokojenost vystavovatelů s předchozím ročníkem, který zaznamenal rekordních přes 25 000 návštěvníků se zájmem o střechy, řemeslo a kvalitní bydlení. Své názory vyjádřili zástupci mnoha firem i písemně a je možno je zhlédnout na www stránkách veletrhu, včetně videozáznamu, který přibližuje celkovou atmosféru veletrhu i impozantní stánky vystavovatelů.

Více na www.strechy-praha.cz

Střechy Praha s.r.o.

logo
Office Park Nové Dvory
Durychova 101/66
142 00 Praha 4 - Lhotka

telefon: 250 250 321
e-mail: strechy@strechy-praha.cz

web: www.strechy-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. Nabídne komplexní řešení pro stavbu a renovace střech včetně řady produktových novinek. V souběhu se konají veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FESTIVAL dřeva a nářadí.

Veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha

Veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha

Elektřina získaná využitím fotovoltaických systémů ze střechy vlastního domu je jedním z hlavních témat veletrhu SOLAR PRAHA , který proběhne 6. – 8. února 2020 na výstavišti v Praze Letňanech.

REKLAMA