Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vodovodní baterie Grohe Plus: Digitální preciznost, která překonává design

Chytrá umyvadlová baterie GROHE Plus představuje nejnovější přírůstek do portfolia kompletních koupelnových řešení naší značky, jehož prostřednictvím můžete v reálném čase sledovat teplotu vytékající vody na displeji výpusti.
  • Precizní ovládání: LED displej zobrazující přesnou teplotu vody
  • Všestranné použití: Díky svému tvaru kopírujícímu písmeno D se baterie hodí ke kulatým i hranatým koupelnovým produktům
  • Zaměřeny na to, na čem skutečně záleží: Dostupné varianty s vytahovací nebo otočnou výpustí pro maximální pohodlí

Uživatelé si tak budou moci přizpůsobit teplotu přesně podle sebe, což zvyšuje nejen bezpečnost, ale také udržitelnost. Tím, že baterie přesně zobrazuje aktuální teplotu vytékající vody, dává možnost uživateli si uvědomit, kolikrát se horkou vodou zbytečně plýtvá. Takový přístup vybízí k odpovědné spotřebě vody a elektrické energie. Baterie GROHE Plus je současně nepřehlédnutelným designovým klenotem, jehož tvar je nápadně inspirován písmenem D, takže se hodí ke kulatým i hranatým koupelnovým produktům.

Nejvýraznějším prvkem baterie je samozřejmě LED displej integrovaný do výpusti, která mimochodem volitelně nabízí 90° úhel otáčení a tím také možnost precizně nasměrovat proud vody. Výbava baterie GROHE Plus nabízí dvě další funkce, které snižují ekologickou stopu: Kromě osvědčené úsporné technologie GROHE EcoJoy mají uživatelé také možnost rychle přepínat mezi standardním a úsporným proudem Eco pomocí infračerveného senzoru na výpusti. Díky integrovanému nastavitelnému perlátoru GROHE AquaGuide lze proud vody přesně přizpůsobit požadavkům během provozu. A součástí je mimo jiné také odvápňovací systém GROHE SpeedClean, který zaručuje rychlé a bezproblémové odstranění vodního kamene. Ostatní modelové varianty řady GROHE Plus svou technologickou výbavou nijak nezaostávají: Maximální flexibilitu a uživatelskou přívětivost nabízí verze s vytahovací sprchou, která se díky dokovacímu mechanizmu GROHE EasyDock po použití automaticky a plynule vrátí do výchozí polohy. Tato verze baterie GROHE Plus tak zjednodušuje nejen čištění umyvadla nebo plnění objemných nádob, ale také osobní hygienu, protože umožňuje například mytí vlasů v umyvadle.

Kromě tradiční pákové baterie k umyvadlu jsou součástí této produktové řady také dvou a tříotvorové modely, vanové, sprchové a bidetové baterie. Koupelnové baterie GROHE Plus nabízí naprostou svobodu designu, ať už do tradiční nebo naopak moderně zařízené koupelny. Tvoří také dokonalou kombinaci se sanitární keramikou GROHE Cube a Essence.

Chytrá designová ikona do každé koupelny

Vzhledem k promyšlené přítomnosti hranatých i kulatých prvků se nová generace řady GROHE Plus dokonale hodí do každé moderní koupelny. Zatímco při pohledu zepředu, kdy je patrná konstrukce ve tvaru písmene D, působí baterie velice majestátně, její zadní strana se nese v duchu jemné elegance. Klíčovým prvkem estetické formy těchto baterií je oblouk.

A LCD displej, který se nachází na výpusti, celkovou kompozici skvěle doplňuje: Je krytý akrylovým sklíčkem a tudíž je velmi nenápadný a moderní. Obzvláště působivou dvojici tvoří tato baterie se sprchovým systémem GROHE SmartControl nebo sprchou GROHE Rainshower SmartActive v měsíční bílé povrchové úpravě. Důmyslným detailem je poté zabarvení číslic na displeji v závislosti na teplotě – zatímco studená voda je indikována modrou barvou, při průtoku horké vody budou číslice červené.

Více informací získáte na webových stránkách www.grohe.com.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové toalety a vestavná nábytková umyvadla designové řady Euro Ceramic a Bau Ceramic. Každý, kdo plánuje novou koupelnu, musí zpravidla čelit nepřebernému množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici.

Stiskněte a otočte – chytrá technologie ke kuchyňskému dřezu

Stiskněte a otočte – chytrá technologie ke kuchyňskému dřezu

Kuchyňské baterie GROHE SmartControl – precizní ovládání na dosah ruky, nyní také v kuchyni. Společnost GROHE vstupuje do hry se svou nabídkou revolučního kuchyňského portfolia zaměřeného na zákazníky a jejich potřeby. Inteligentní tlačítkové ovládání těchto baterií přináší doposud nepoznaný uživatelský zážitek.

Sense a Sense Guard: Nové systémy prevence proti vytopení GROHE

Sense a Sense Guard: Nové systémy prevence proti vytopení GROHE

Systémy GROHE Sense a Sense Guard představují přírůstek do rodiny SMART řešení pro domácnost. Senzor GROHE Sense monitoruje úroveň vlhkosti, účinně detekuje únik vody a okamžitě upozorní majitele nemovitosti na nežádoucí problém, zatímco GROHE Sense Guard je ochranný systém určený k instalaci do hlavních vodovodních…

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Extra mělké sprchové vaničky GROHE jsou určeny jako součást dokonalé kombinace PerfectMatch: Nejen, že jsou dokonale sladěny se třemi stejnojmennými řadami koupelnového vybavení, GROHE Bau, GROHE Euro a GROHE Cube, ale lze je rovněž kombinovat s ostatními koupelnovými doplňky GROHE.