REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Při výběru tepelného čerpadla pro vytápění nebo ohřev vody se určitě nevyplácí šetřit. Vybírat byste měli z kvalitních čerpadel od osvědčených dodavatelů. Nezapomeňte tedy při kalkulaci a porovnávání zhodnotit veškeré parametry a zohlednit, jaké příslušenství je již v ceně.
Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Osvědčenými tepelnými čerpadly vysoké kvality s dlouhou životností jsou značky Regulus a NIBE. Čerpadla Regulus vyrábí tradiční švédský výrobce CTC Enertech, který byl vůbec prvním výrobcem tepelných čerpadel a patří mezi špičky v oboru. Tato čerpadla vynikají dlouhou životností, velmi tichým chodem i množstvím inovací, které oceníte při jejich provozu.

Prvotřídní tepelná čerpadla NIBE vyrábí také švédská společnost NIBE Industrier AB, která má 50letou tradici výroby a provozuje několik výrobních závodů také v České republice.

Tepelná čerpadla šetří životní prostředí i vaši peněženku, díky snížení nákladů na vytápění a ohřev vody.

Centrum Vytápění vám pomůže se zpracováním žádosti na aktuálně vypsané dotace, ze kterých můžete získat nemalou část své investice na nákup nového tepelného čerpadla. Zdarma vám vypracujeme projekt a zajistíme odbornou montáž našimi certifikovanými pracovníky a vyřídíme veškerou administrativu spojenou s vyřízením a vyúčtováním dotace. Stačí jen zavolat.

Společnost Centrum Vytápění je certifikovaným partnerem NIBE.

Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

logo
Vzorková prodejna
Budějovická 673/44
39002 Tábor

telefon: +420 777 288 883
e-mail: info@centrumvytapeni.cz

web: www.centrumvytapeni.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Mnoho alergiků má příchod letního období každoročně spojený s bujným rozkvětem vegetace a nástupem senné rýmy. Není to však zdaleka jediný zdroj alergenů, které nás mohou pěkně potrápit. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zmírnit své alergické příznaky i bez pravidelného užívání léků či pomůcek pro usnadnění dýchání?…

Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Horké počasí je jedním z důvodů, proč se těšíme na léto a volíme dovolenou v exotických krajinách, ovšem všechno má své meze. Ve velkém horku se nedá pořádně pracovat, spát, relaxovat ani přemýšlet. Pokud si chcete doma či v kanceláři průběžně udržovat i v horkém létě příjemný chládek, přichází na řadu klimatizace.

REKLAMA