REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Horké počasí je jedním z důvodů, proč se těšíme na léto a volíme dovolenou v exotických krajinách, ovšem všechno má své meze. Ve velkém horku se nedá pořádně pracovat, spát, relaxovat ani přemýšlet. Pokud si chcete doma či v kanceláři průběžně udržovat i v horkém létě příjemný chládek, přichází na řadu klimatizace.
Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Správně vybraná klimatizace vám zajistí nejen úlevu od letních veder, ale také výhodu celoročně čistého vzduchu nebo třeba i možnost regulace vlhkosti či vytápění v zimních měsících. Výběr klimatizace není úplně snadný. Je třeba se seznámit s jejich druhy, specifikací a celou řadou funkcí. Určitě to ale stojí za ten komfort, který vám nová klimatizace přinese:

  • Mobilní neboli přenosná klimatizace bez venkovní jednotky se hodí pro prostory, kde nelze provést montáž klasické klimatizace. Může jít o pronajaté prostory, stavební buňky, historické či památkové budovy.
  • Splitové neboli dělené klimatizace s venkovní a vnitřní jednotkou jsou v současné době nejpoužívanějším typem. Na rozdíl od multisplitových klimatizací má na venkovní jednotku napojenou jen jednu vnitřní jednotku. Hodí se tak do bytu, do kanceláře nebo menšího domku.
  • U klimatizace multisplit je na venkovní jednotku napojeno hned několik vnitřních jednotek, které mohou být rozmístěné do několika místností. Multisplitové klimatizace využijete ve velkých bytech, rodinných domech či firemních budovách, aniž byste museli mít na domě několik venkovních jednotek.

Některé klimatizace dokonce umožňují vzdálené ovládání z chytrého telefonu, díky kterému se budete vždy vracet do příjemně klimatizovaných prostor.

Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

logo
Vzorková prodejna
Budějovická 673/44
39002 Tábor

telefon: +420 777 288 883
e-mail: info@centrumvytapeni.cz

web: www.centrumvytapeni.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Krbová kamna na dřevo a pelety

Krbová kamna na dřevo a pelety

Právě v tomto období, kdy se ochladí a je méně slunečního svitu, zatouží řada lidí po krbových kamnech, která jim nabídnou nejen sálavé teplo, ale také pohled na hořící dřevo či plápolající plameny.

Už jste navštívili novou prodejnu Centra vytápění v Táboře?

Už jste navštívili novou prodejnu Centra vytápění v Táboře?

Centrum vytápění letos otevřelo v Táboře novou vzorkovou prodejnu s rozšířenou prodejní plochou, kde je vystaveno přes 100 modelů krbových kamen, kotlů a dalších zařízení pro vytápění. Produkty vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem nejlepšího řešení pro vás.

Usnadněte si podzimní úklid pomocí tlakové myčky

Usnadněte si podzimní úklid pomocí tlakové myčky

Chystáte se na podzimní úklid na zahradě? Tlakové myčky neboli vapky vám pomohou spláchnout čerstvou i usazenou špínu a nečistoty nejen ze zpevněných ploch. V porovnání s běžnou hadicí navíc ušetříte za vodu.

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Mnoho alergiků má příchod letního období každoročně spojený s bujným rozkvětem vegetace a nástupem senné rýmy. Není to však zdaleka jediný zdroj alergenů, které nás mohou pěkně potrápit. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zmírnit své alergické příznaky i bez pravidelného užívání léků či pomůcek pro usnadnění dýchání?…

Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Při výběru tepelného čerpadla pro vytápění nebo ohřev vody se určitě nevyplácí šetřit. Vybírat byste měli z kvalitních čerpadel od osvědčených dodavatelů. Nezapomeňte tedy při kalkulaci a porovnávání zhodnotit veškeré parametry a zohlednit, jaké příslušenství je již v ceně.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA