Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Usnadněte si podzimní úklid pomocí tlakové myčky

Chystáte se na podzimní úklid na zahradě? Tlakové myčky neboli vapky vám pomohou spláchnout čerstvou i usazenou špínu a nečistoty nejen ze zpevněných ploch. V porovnání s běžnou hadicí navíc ušetříte za vodu.
Usnadněte si podzimní úklid pomocí tlakové myčky

Podzim je za dveřmi a už brzy nastane doba vypouštění a čištění bazénů i čas na úklid terasy nebo čistění okapů a chodníků. Multifunkční pomocník v podobě tlakové myčky vám dokáže s tím vším pomoci. Vapka spolehlivě umyje čerstvou i dlouho usazenou špínu z různých druhů povrchů jako je kámen, sklo, kov, beton, dlaždice nebo voděodolné dřevo.

Na co vše se dá tlaková myčka použít?

  • Čištění fasády rodinných domů
  • Vymytí okapů
  • Mytí a čištění zámkových dlažeb, teras, dlaždic, které jsou špinavé, zašlé či porostlé mechem
  • Mytí zahradního nábytku, zahradního nářadí a bazénů
  • Čištění stavebních a zemědělských strojů ad.
  • Umytí auta, motorky, jízdního kola

Při výběru tlakové myčky se zaměřte na parametry jako je tlak, průtok vody a pohon. Čím větší plochy potřebujete čistit nebo čím více neústupné jsou „zažrané“ nečistoty, tím výkonnější vapku byste si měli pořídit.

Platí, že čím vyšší je tlak, tím kvalitnější je čištění a čím větší je průtok vody tím je čištění rychlejší. Při práci s vysokotlakým čističem je možné tlak regulovat také oddálením trysky, což umožní ošetřit i choulostivější povrchy.

Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

logo
Vzorková prodejna
Zavadilská 2473/4
39002 Tábor

telefon: +420 777 288 883
e-mail: info@centrumvytapeni.cz

web: www.centrumvytapeni.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Krbová kamna na dřevo a pelety

Krbová kamna na dřevo a pelety

Právě v tomto období, kdy se ochladí a je méně slunečního svitu, zatouží řada lidí po krbových kamnech, která jim nabídnou nejen sálavé teplo, ale také pohled na hořící dřevo či plápolající plameny.

Už jste navštívili novou prodejnu Centra vytápění v Táboře?

Už jste navštívili novou prodejnu Centra vytápění v Táboře?

Centrum vytápění letos otevřelo v Táboře novou vzorkovou prodejnu s rozšířenou prodejní plochou, kde je vystaveno přes 100 modelů krbových kamen, kotlů a dalších zařízení pro vytápění. Produkty vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem nejlepšího řešení pro vás.

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Čistička vzduchu je nepostradatelným pomocníkem zejména pro alergiky

Mnoho alergiků má příchod letního období každoročně spojený s bujným rozkvětem vegetace a nástupem senné rýmy. Není to však zdaleka jediný zdroj alergenů, které nás mohou pěkně potrápit. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zmírnit své alergické příznaky i bez pravidelného užívání léků či pomůcek pro usnadnění dýchání?…

Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Klimatizace je vítaným zdrojem osvěžení v parném létě

Horké počasí je jedním z důvodů, proč se těšíme na léto a volíme dovolenou v exotických krajinách, ovšem všechno má své meze. Ve velkém horku se nedá pořádně pracovat, spát, relaxovat ani přemýšlet. Pokud si chcete doma či v kanceláři průběžně udržovat i v horkém létě příjemný chládek, přichází na řadu klimatizace.

Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Seznamte se tepelnými čerpadly Nibe a Regulus

Při výběru tepelného čerpadla pro vytápění nebo ohřev vody se určitě nevyplácí šetřit. Vybírat byste měli z kvalitních čerpadel od osvědčených dodavatelů. Nezapomeňte tedy při kalkulaci a porovnávání zhodnotit veškeré parametry a zohlednit, jaké příslušenství je již v ceně.