REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Snaha pomoci lidem, kteří ji v tuhle chvíli potřebují nejvíc

Náhradní díly sanitární techniky zdarma až domů. Pomoc českým seniorům. To je hlavní poselství akce, kterou společnost Alcaplast reaguje na šířící se pandemii koronaviru a nouzový stav, jenž platí na celém území státu. Největší český výrobce sanitární techniky nově nabízí všem českým seniorům náhradní díly zdarma a odbornou pomoc při poruše toalet, koupelen či kuchyní – tedy míst, jež hrají klíčovou roli při dodržování nezbytných hygienických pravidel.
Snaha pomoci lidem, kteří ji v tuhle chvíli potřebují nejvíc

„Mnoho z nás se – ne vlastní vinou – ocitlo v existenčních problémech. Naštěstí se ukazuje, že si my Češi dokážeme pomoci i ve složitých časech. Je neuvěřitelné, kolik lidí sedlo k šicím strojům a začalo zdarma rozdávat roušky zdravotníkům, hasičům nebo dalším lidem ve svém okolí. Kolik z nás nakupuje a vozí jídlo potřebným. Proto i my přicházíme s výzvou pro české seniory, které v těchto chvílích mají omezený přístup do prodejen a v těchto těžkých časech řeší doma problémy s koupelnou nebo záchodem. A rozhodli jsme se bezplatně dodávat náhradní díly instalatérům i domácnostem, kteří potřebují pomoci,“ říká Radka Prokopová, jednatelka společnosti Alcaplast.

Právě pro tyto případy zřídila firma Alcaplast speciální webovou stránku alcaplast.cz/nahradni-dily, kde najdete bližší informace k této akci a kontakt na technickou podporu. Platí přitom, že ať už se obrátíte na Alcaplast přímo nebo prostřednictvím svého instalatéra, v obou případech pomohou technici Alcaplastu vybrat správný náhradní díl a doručí vám ho zdarma až domů. S opravou pomůže servisní pracovník přímo na místě.

Věříme, že naše akce, která platí po celou dobu nouzového stavu a karantény, pomůže usnadnit život potřebným. Protože jsou chvíle, kdy byznys má jít stranou, a tohle je jedna z nich. Nejdůležitější v tuhle chvíli je zdraví obyvatel a dodržování základních hygienických pravidel, jež pomohou bránit dalšímu šíření koronaviru. Společně to zvládneme,“ dodává Radka Prokopová, jež byla společně se svým manželem v loňském roce oceněna titulem Podnikatel roku v České republice.

Důležité informace:

Pro koho je pomoc určena:
Pomoc je určena českým seniorům, kteří se dostali do potíží nebo jsou omezeni v důsledku vládních nařízení a nedokáží vyřešit krizovou situaci sami. Týká se to rizikové skupiny obyvatelstva nad 65 let.

Čeho se pomoc týká:
Pomoc se týká oblasti sanitární techniky využívané v domácnostech především v koupelnách, na toaletách a v kuchyních. Alcaplast poskytuje zdarma náhradní díly ke svým výrobků značky Alcaplast nebo Alca.

Jak vám Alcaplast pomůže:
Společnost Alcaplast nabízí bezplatné konzultace a technickou podporu po telefonu a po e-mailu, doručení náhradních dílů až domů a v kritických situacích výjezd servisního technika k vám domů. Všechny tyto aktivity včetně náhradních dílů jsou zdarma.

Kdo může žádat o pomoc:
O pomoc může požádat jak koncový zákazník – senior nad 65 let, tak řemeslník – instalatér, který vykonává servisní činnost pro tuto skupinu obyvatel.

Jak požádat o pomoc:
Kontakty na technickou podporu naleznete na alcaplast.cz/nahradni-dily.

Alca plast, s.r.o.

logo
Bratislavská 2846
690 02 Břeclav

telefon: +420 519 821 023, 519 821 011
e-mail: alcaplast@alcaplast.cz

web: www.alcaplast.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zařizujete koupelnu? Slovníček pojmů, které se budou hodit

Zařizujete koupelnu? Slovníček pojmů, které se budou hodit

Koupelny se v posledních letech stávají srdcem českých bytů a domů. Jsou místem, které už neslouží jen k vykonávání hygieny, ale také oázou odpočinku od celodenního shonu a stresu. Není divu, že toužíme po moderně zařízené koupelně, jejíž vybavení potěší oči, a navíc ušetří peníze.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA