REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Dokonalé sprchové kouty CADURA pro radost ze sprchování

Sprchové kouty CADURA nejsou jen tak ledajaké sprchové kouty. Sprchové kouty CADURA byly inspirovány švýcarskou přírodou a přírodním elementem vody. Konstruktéři a designéři SanSwiss vytvořili zcela unikátní sprchové zástěny, které svojí jedinečností designu vyhrály prestižní ocenění v soutěži ŁAZIENKA v kategorii „Bathroom-choice of the year 2019 – Sprchové kouty“.

V roce 2019 představil SanSwiss sprchové zástěny v aluchromu a čirém skle. V roce 2020 navazuje na úspěch této kolekce a přichází s variantami WHITE LINE, BLACK LINE a GOLD LINE. Kromě čirého skla nabízí SanSwiss pro sprchové kouty CADURA i nové – netradiční sklo Shade s bílým sítotiskem. Toto sklo zajistí intimitu při sprchování.

Nejde jen o design. CADURA – to je hlavně ergonomické, funkční a praktické řešení sprchové zástěny.

SanSwiss nabízí sprchové zástěny s křídlovými i posuvnými dveřmi. Křídlové dveře se otvírají ven i dovnitř, samozřejmostí jsou na vnitřní straně zapuštěné panty – pro snadné čištění. Zdvihový mechanismus usnadňuje otvírání a zavírání dveří.

Posuvné dveře disponují praktickým Soft open/close systémem. Sprchové dveře lze snadno a tiše otevřít i zavřít. Vodicí profil je zakrytý, takže nic nikde nepřečnívá, neruší. Vše je v naprostém souladu. Posuvné dveře umožňují maximální využití prostoru koupelny. Sprchové dveře lze snadno odklopit a vyčistit.

Snadné údržbě napomáhá i standardně dodávaná antiplaková úprava skla Aquaperle. Nechcete přece strávit hodiny čistěním sprchového koutu! A nejspíše také nechcete, aby při sprchování vytékala voda ze sprchového koutu, pro optimální těsnost SanSwiss dodává standardně prahovou lištu.

Nespornou výhodou je i komfortní vyrovnání zdi. Nesmíme opomenout ani vynikající stabilitu sprchové zástěny CADURA.

Máte-li doma atypicky řešenou koupelnu v podkroví (se zkoseným stropem) nebo malou koupelnu, kde chcete mít sprchový kout i vanu, nabízí SanSwiss možnost atypických provedení. Zkrácené boční stěny, výřezy, zkosení, U-montáže nejsou pro SanSwiss, specialistu na atypická řešení, žádný problém. Ba naopak SanSwiss přichází v případě atypických a nestandardních řešení sprchové zástěny CADURA se skvělou nabídkou – zaměřením zdarma. Využijte profesionálních služeb servisních techniků!

Sprchový kout CADURA – posuvné dveře včetně Soft open/close systému s boční stěnou s výřezem a zkosením – do atypicky řešené koupelny

V sortimentu SanSwiss naleznete i Walk-in zástěny CADURA. Ve variantě Walk-in zástěny s posuvným dílem se Soft open/close systémem nebo v sofistikovaném řešení Walk-in zástěny s otočnou boční stěnou, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.

Walk-in CADURA BLACK LINE s posuvnými dveřmi

Na sprchové kouty a Walk-in zástěny CADURA poskytuje SanSwiss pětiletou záruční dobu (za dodržení stanovených podmínek).

Sprchové kouty CADURA WHITE LINE

Sprchové kouty WHITE LINE v elegantních bílých tónech jsou moderní, svěží, ale mohou být i extravagantní. Lze je jednoduše zkombinovat s dalším zařízením koupelny – pro harmonický vzhled nebo naopak pro vytvoření kontrastu. Sprchové kouty CADURA WHITE LINE jsou dokonale funkční a praktické. Nejsou jen trendem dnešní doby. Jsou nadčasové!

Rohový sprchový kout CADURA WHITE LINE s novým sklem Shade (posuvné dveře se Soft open/close systémem)

Sprchové kouty CADURA BLACK LINE

Černá je barvou inspirativní, je tajemná, elegantní a zároveň smyslná. Harmonicky ladí s každým interiérem koupelny. Díky čirému sklu může sprchová zástěna vytvořit dokonalý soulad nebo naopak v kombinaci s bílým sklem Shade působí extravagantně a zajímavě. Sprchové kouty CADURA BLACK LINE v matné černé barvě jsou určeny pro lidi, kteří vyznávají klasickou eleganci, moderní a neotřelý styl a hlavně prvotřídní kvalitu.

Posuvné dveře s boční stěnou – CADURA BLACK LINE. Atraktivní černá matná barva profilů v kombinaci se sklem Shade.

Sprchové kouty CADURA GOLD LINE

Zlato si všichni spojujeme s luxusem a exkluzivitou. Zlato je opravdu luxusní a exkluzivní. A právě takové jsou i sprchové kouty CADURA GOLD LINE. Myslíte-li si, že zlaté sprchové kouty „frčí“ pouze v koupelnách v Moskvě nebo Kyjevě, mýlíte se! Jedinečné sprchové zástěny v atraktivní zlaté barvě lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny i v Čechách. Ať už hovoříme o moderním stylu, lehce romantickém stylu Vintage nebo o stylu koupelen z poloviny století, zlatá vnese do prostoru koupelny exkluzivitu a jedinečnost. Sprchový kout ve zlaté barvě vypadá dokonale nejenom s černým obkladem, ale i s tmavě modrými nebo šedými zdmi i podlahou.

Luxusní sprchový kout CADURA GOLD LINE (jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěnou v čirém skle)

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchový kout řady TOP-LINE S Black Line – čtyřkruh s dvoudílnými posuvnými dveřmi, měkké symetrické tvary s jemným akcentem černé barvy.

Klasika v interiérovém designu. Rámové sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss

Promyšlené detaily a kvalitní materiály jsou garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. Vybrat si sprchový kout není rozhodně jednoduché. Praktiční lidé preferují, aby se sprchový kout dal snadno čistit, stejně tak vyžadují i optimální těsnost sprchové zástěny a pohodlný vstup do sprchy.

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

SanSwiss reaguje na požadavky zákazníků na ochranu proti šíření kapénkové infekce (aktuálně proti COVID–19) a přichází s novinkou. Skleněné ochranné zástěny, dělicí zástěny a paravány jsou určeny do firem a provozoven, na přepážky do kanceláří, na prodejní pulty obchodů a do restaurací, do recepcí hotelů.

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA