Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Dokonalé sprchové kouty CADURA pro radost ze sprchování

Sprchové kouty CADURA nejsou jen tak ledajaké sprchové kouty. Sprchové kouty CADURA byly inspirovány švýcarskou přírodou a přírodním elementem vody. Konstruktéři a designéři SanSwiss vytvořili zcela unikátní sprchové zástěny, které svojí jedinečností designu vyhrály prestižní ocenění v soutěži ŁAZIENKA v kategorii „Bathroom-choice of the year 2019 – Sprchové kouty“.

V roce 2019 představil SanSwiss sprchové zástěny v aluchromu a čirém skle. V roce 2020 navazuje na úspěch této kolekce a přichází s variantami WHITE LINE, BLACK LINE a GOLD LINE. Kromě čirého skla nabízí SanSwiss pro sprchové kouty CADURA i nové – netradiční sklo Shade s bílým sítotiskem. Toto sklo zajistí intimitu při sprchování.

Nejde jen o design. CADURA – to je hlavně ergonomické, funkční a praktické řešení sprchové zástěny.

SanSwiss nabízí sprchové zástěny s křídlovými i posuvnými dveřmi. Křídlové dveře se otvírají ven i dovnitř, samozřejmostí jsou na vnitřní straně zapuštěné panty – pro snadné čištění. Zdvihový mechanismus usnadňuje otvírání a zavírání dveří.

Posuvné dveře disponují praktickým Soft open/close systémem. Sprchové dveře lze snadno a tiše otevřít i zavřít. Vodicí profil je zakrytý, takže nic nikde nepřečnívá, neruší. Vše je v naprostém souladu. Posuvné dveře umožňují maximální využití prostoru koupelny. Sprchové dveře lze snadno odklopit a vyčistit.

Snadné údržbě napomáhá i standardně dodávaná antiplaková úprava skla Aquaperle. Nechcete přece strávit hodiny čistěním sprchového koutu! A nejspíše také nechcete, aby při sprchování vytékala voda ze sprchového koutu, pro optimální těsnost SanSwiss dodává standardně prahovou lištu.

Nespornou výhodou je i komfortní vyrovnání zdi. Nesmíme opomenout ani vynikající stabilitu sprchové zástěny CADURA.

Máte-li doma atypicky řešenou koupelnu v podkroví (se zkoseným stropem) nebo malou koupelnu, kde chcete mít sprchový kout i vanu, nabízí SanSwiss možnost atypických provedení. Zkrácené boční stěny, výřezy, zkosení, U-montáže nejsou pro SanSwiss, specialistu na atypická řešení, žádný problém. Ba naopak SanSwiss přichází v případě atypických a nestandardních řešení sprchové zástěny CADURA se skvělou nabídkou – zaměřením zdarma. Využijte profesionálních služeb servisních techniků!

Sprchový kout CADURA – posuvné dveře včetně Soft open/close systému s boční stěnou s výřezem a zkosením – do atypicky řešené koupelny

V sortimentu SanSwiss naleznete i Walk-in zástěny CADURA. Ve variantě Walk-in zástěny s posuvným dílem se Soft open/close systémem nebo v sofistikovaném řešení Walk-in zástěny s otočnou boční stěnou, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.

Walk-in CADURA BLACK LINE s posuvnými dveřmi

Na sprchové kouty a Walk-in zástěny CADURA poskytuje SanSwiss pětiletou záruční dobu (za dodržení stanovených podmínek).

Sprchové kouty CADURA WHITE LINE

Sprchové kouty WHITE LINE v elegantních bílých tónech jsou moderní, svěží, ale mohou být i extravagantní. Lze je jednoduše zkombinovat s dalším zařízením koupelny – pro harmonický vzhled nebo naopak pro vytvoření kontrastu. Sprchové kouty CADURA WHITE LINE jsou dokonale funkční a praktické. Nejsou jen trendem dnešní doby. Jsou nadčasové!

Rohový sprchový kout CADURA WHITE LINE s novým sklem Shade (posuvné dveře se Soft open/close systémem)

Sprchové kouty CADURA BLACK LINE

Černá je barvou inspirativní, je tajemná, elegantní a zároveň smyslná. Harmonicky ladí s každým interiérem koupelny. Díky čirému sklu může sprchová zástěna vytvořit dokonalý soulad nebo naopak v kombinaci s bílým sklem Shade působí extravagantně a zajímavě. Sprchové kouty CADURA BLACK LINE v matné černé barvě jsou určeny pro lidi, kteří vyznávají klasickou eleganci, moderní a neotřelý styl a hlavně prvotřídní kvalitu.

Posuvné dveře s boční stěnou – CADURA BLACK LINE. Atraktivní černá matná barva profilů v kombinaci se sklem Shade.

Sprchové kouty CADURA GOLD LINE

Zlato si všichni spojujeme s luxusem a exkluzivitou. Zlato je opravdu luxusní a exkluzivní. A právě takové jsou i sprchové kouty CADURA GOLD LINE. Myslíte-li si, že zlaté sprchové kouty „frčí“ pouze v koupelnách v Moskvě nebo Kyjevě, mýlíte se! Jedinečné sprchové zástěny v atraktivní zlaté barvě lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny i v Čechách. Ať už hovoříme o moderním stylu, lehce romantickém stylu Vintage nebo o stylu koupelen z poloviny století, zlatá vnese do prostoru koupelny exkluzivitu a jedinečnost. Sprchový kout ve zlaté barvě vypadá dokonale nejenom s černým obkladem, ale i s tmavě modrými nebo šedými zdmi i podlahou.

Luxusní sprchový kout CADURA GOLD LINE (jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěnou v čirém skle)

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchový kout řady TOP-LINE S Black Line – čtyřkruh s dvoudílnými posuvnými dveřmi, měkké symetrické tvary s jemným akcentem černé barvy.

Klasika v interiérovém designu. Rámové sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss

Promyšlené detaily a kvalitní materiály jsou garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. Vybrat si sprchový kout není rozhodně jednoduché. Praktiční lidé preferují, aby se sprchový kout dal snadno čistit, stejně tak vyžadují i optimální těsnost sprchové zástěny a pohodlný vstup do sprchy.

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

SanSwiss reaguje na požadavky zákazníků na ochranu proti šíření kapénkové infekce (aktuálně proti COVID–19) a přichází s novinkou. Skleněné ochranné zástěny, dělicí zástěny a paravány jsou určeny do firem a provozoven, na přepážky do kanceláří, na prodejní pulty obchodů a do restaurací, do recepcí hotelů.

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…