REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Získejte ZDARMA projekt domu a průkaz energetické náročnosti budovy od Dům jedním tahem

Dům jedním tahem, výrobce montovaných rodinných domů z keramického betonu, má pro své zákazníky lákavou nabídku. Kromě mnoha výhod v podobě keramického materiálu a unikátní stavebnicové technologie, nabízí typové projekty svých domů zcela zdarma. Nyní k těmto výhodám přidává jako bonus ještě průkaz energetické náročnosti budovy zdarma.

Typový projekt ZDARMA ke každé smlouvě

V katalogu Dům jedním tahem (DJT) najdete 25 typových projektů přízemních i patrových rodinných domů. Zastoupeny jsou malé, střední i velké domy, jejichž návrhy vznikaly na základě nejčastějších požadavků zákazníků. I přesto, že se jedná o typové projekty, lze je uzpůsobit podle individuálních požadavků. Nejčastěji to bývá zrcadlové otočení půdorysu, posunutí příčky, okna apod. Ve většině případů však nejsou žádné úpravy nutné. O to rychleji může začít stavba.

Jedinečný materiál a rychlý stavební systém

Výstavba probíhá velmi rychle. Domy jedním tahem se staví z prefabrikovaných velkoplošných dílců z lehkého keramického betonu, který vyniká stejnou odolností jako běžný beton, ale mnohem lepšími izolačními vlastnostmi. Klima domu je díky keramické podstatě materiálu podobné jako u domů cihlových. Na připravené základové desce se pomocí jeřábu smontuje hrubá stavba za pouhé 2-4 stavební dny. Léty prověřená stavebnicová technologie ve spojení s profesionálním stavebním týmem eliminuje riziko technologických chyb.

Další výhody Domů jedním tahem

Dům jedním tahem je ideální pro dostavbu svépomocí. Lze jej totiž od výrobce převzít buď ve fázi hrubé stavby nebo ve fázi domu k dokončení. Dům k dokončení je hotový za 2 měsíce od zahájení výstavby a zahrnuje kromě základové desky a hrubé stavby také hotovou střechu a výplně stavebních otvorů. Díky několika vlastnostem je finální dokončení domu snazší, rychlejší a levnější, než u jiných stavebních systémů.

  • Už z výroby je ve stěnách připraveno vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci i prostupy a drážky pro rozvody vody a plynu. Odpadá tak pracné sekání drážek!
  • Výraznou úsporu času i peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít sádrové stěrky.
  • Dům je připravený k nastěhování ihned po svém dokončení, protože stavební technologie zahrnuje jen minimum mokrých procesů. Dům tak nemusí “vymrznout” přes zimu. Bydlet tak lze už za cca 6 měsíců od zahájení výstavby.

Stavba domu - druhé podlaží

Pokud vás výhody domů od DJT zaujaly, napište si o katalog, domluvte si návštěvu v referenčních domech, nebo si naplánujte schůzku s obchodně-technickými poradci, kteří vám rádi odpoví na všechny otázky k výstavbě Domu jedním tahem.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

logo
Vintířov 176
357 44 Vintířov

telefon: 352 324 444
e-mail: info@liapor.cz

web: www.liapor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Stavba bylinkové zahrádky a posezení z prvku Playstone od Liaporu

Stavba bylinkové zahrádky a posezení z prvku Playstone od Liaporu

Playstone je multifunkční prvek, který lze díky důmyslnému tvaru uspořádat do různých horizontálních i vertikálních skladeb. V kombinaci s dřevěnými, plastovými či skleněnými deskami se může proměnit v lavičku, odkládací stolek, odpadkový koš. Vyplňte jej zeminou, zasaďte rostliny a vytvořte okrasnou stěnu, vysoký…

Betonová dlažba stokrát jinak: navrhněte si ji on-line

Betonová dlažba stokrát jinak: navrhněte si ji on-line

Na podzim je ideální čas na dokončení projektů, které jste si na sezónu naplánovali. Ať už je to nový chodníček, dlažba na terasu, k bazénu nebo místo pro parkování, máme pro vás inspiraci. Nahlédněte do naší galerie, kde jsme pro vás připravili tipy na novou moderní dlažbu a další zahradní architekturu.

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Rekonstrukce podlahy obvykle zahrnuje výměnu všech jejích vrstev, nikoliv jen podlahové krytiny. V některých případech ale není možné přistoupit k obvyklému postupu, který zahrnuje vyrovnání podkladu podlahy betonovým potěrem.

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Lehký keramický Liaporbeton má v porovnání s běžným betonem mnoho výhod. Jak už jeho název napovídá, jednou z těch nejdůležitější je jeho nízká hmotnost. To ale není zdaleka vše, díky obsahu keramického kameniva má také velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, které ho předurčují také k rekonstrukcím podlah.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA