REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Betonová dlažba stokrát jinak: navrhněte si ji on-line

Na podzim je ideální čas na dokončení projektů, které jste si na sezónu naplánovali. Ať už je to nový chodníček, dlažba na terasu, k bazénu nebo místo pro parkování, máme pro vás inspiraci. Nahlédněte do naší galerie, kde jsme pro vás připravili tipy na novou moderní dlažbu a další zahradní architekturu.

Zapojte fantazii

Moderní betonové dlažby pořídíte v mnoha barvách. V kurzu jsou především různé colormixy kombinující zemité odstíny s bílou či černou barvou. Díky hře s barvami můžete svou zahradu rozzářit, nebo naopak tón v tónu sladit s ostatními prvky v okolí domu.

Při plánování dlažby si můžete pohrát nejen s barvami, ale také s formáty a tvary. Trendy stále volají především po větších formátech a skladebných dlažbách. Pokud pro vás ale hraje prim pevná vazba, nebojte se sáhnout ani k nadčasovým zámkovým dlažbám. Toužíte-li ze své dlažby udělat malé umělecké dílo, můžete díky různým skladebným variantám a kombinacím barev vytvořit originální vzory a mozaiky.

Vytvořte si návrh pomocí šikovných on-line nástrojů

Při plánování dlážděných ploch si můžete pomoci šikovnými on-line nástroji. Jeden takový najdete na webu www.liastone.cz. Stačí zadat rozměry dlážděné plochy, vybrat si druh dlažby, zvolit barvy a za několik kliknutí získáte návrh několika skladebných variant, informace o potřebném množství materiálu i ceně. Pokud si zboží rovnou objednáte, automaticky se vám započítá sleva 10 % na celou objednávku.

Další inspirace

K vytvoření příjemné atmosféry na zahradě můžete ale využít i další betonové prvky zahradní architektury – pohledové nebo okrasné stěny s vegetačními výklenky, vysoké záhony, skalky, zpevněné svahy a podobně. Pokud chcete, aby bylo vaše dílo dlouhověké, nebojte se i zde použít betonové tvarovky. Beton je ve své podstatě přírodní materiál. Skládá se z cementu, písku, vody a ze zrn přírodního kamene, nebo v případě většiny výrobků LiaStone keramického kameniva. Moderní zemité barvy a povrchy navíc pomáhají přiblížit vzhled přírodnímu kameni, avšak za mnohem příznivější cenu.

Z tvarovek LiaStone  z lehkého betonu se vám bude stavět jedna radost. Mají totiž mnohem nižší hmotnost, než můžete znát od podobných výrobků z běžného betonu. Pokud plánujete stavby na zahradě provádět svépomocí, oceníte tento fakt při každém přiložení.

Inspirujte se na webu www.liastone.cz, objednejte on-line a získejte slevu 10 %.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

logo
Vintířov 176
357 44 Vintířov

telefon: 352 324 444
e-mail: info@liapor.cz

web: www.liapor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Dům jedním tahem

Získejte ZDARMA projekt domu a průkaz energetické náročnosti budovy od Dům jedním tahem

Dům jedním tahem, výrobce montovaných rodinných domů z keramického betonu, má pro své zákazníky lákavou nabídku. Kromě mnoha výhod v podobě keramického materiálu a unikátní stavebnicové technologie, nabízí typové projekty svých domů zcela zdarma. Nyní k těmto výhodám přidává jako bonus ještě průkaz energetické…

Stavba bylinkové zahrádky a posezení z prvku Playstone od Liaporu

Stavba bylinkové zahrádky a posezení z prvku Playstone od Liaporu

Playstone je multifunkční prvek, který lze díky důmyslnému tvaru uspořádat do různých horizontálních i vertikálních skladeb. V kombinaci s dřevěnými, plastovými či skleněnými deskami se může proměnit v lavičku, odkládací stolek, odpadkový koš. Vyplňte jej zeminou, zasaďte rostliny a vytvořte okrasnou stěnu, vysoký…

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Rekonstrukce podlahy obvykle zahrnuje výměnu všech jejích vrstev, nikoliv jen podlahové krytiny. V některých případech ale není možné přistoupit k obvyklému postupu, který zahrnuje vyrovnání podkladu podlahy betonovým potěrem.

Okrasná stěna ze svahových tvárnic stokrát jinak

Okrasná stěna ze svahových tvárnic stokrát jinak

Svahové tvárnice jsou díky své variabilitě oblíbené pro stavbu okrasných stěn. Stačí trocha fantazie a vytvoříte z nich působivé stavby, které pomohou vykouzlit příjemnou atmosféru ve vaší zahradě. Svahové tvárnice z lehkého keramického betonu najdete i v nabídce zahradní architektury LiaStone.

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Lehký keramický Liaporbeton má v porovnání s běžným betonem mnoho výhod. Jak už jeho název napovídá, jednou z těch nejdůležitější je jeho nízká hmotnost. To ale není zdaleka vše, díky obsahu keramického kameniva má také velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, které ho předurčují také k rekonstrukcím podlah.

Playstone - multifunkční betonový prvek nejen do zahrad a parků

Playstone - multifunkční betonový prvek nejen do zahrad a parků

Přejete si opěrnou nebo okrasnou zeď? Chcete skalku, květináč nebo vysoký záhon? Poznejte Liapor Playstone - multifunkční zahradní prvek. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky a odkládací plochy.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA