REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive: dokonalý zážitek ze sprchování

Sprchování se stává stále důležitějším zdrojem požitku a odpočinkovým rituálem. Díky nejnovějším inovacím od společnosti GROHE můžete nyní ve sprše zažít ještě více skvělých okamžiků: Ruční sprcha Rainshower SmartActive s chytrými funkcemi a intuitivním ovládáním umožňuje uživatelům pohodlné sprchování přizpůsobené jejich přáním. Různé designové varianty navíc nabízí zážitek individuálně šitý na míru.
  • tři režimy proudu zajišťují individuální požitek ze sprchování
  • nový ovladač GROHE SmartTip na zadní straně ruční sprchy umožňuje pohodlné přepínání mezi třemi režimy proudu
  • díky technologii GROHE DripStop je odkapávání v režimech Rain a Jet minimalizováno

Nechcte se rozmazlit výběrem

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive je díky dvěma novým technologiím tou nejinovativnější ruční sprchou v sortimentu GROHE a nabízí uživatelům tři příjemné režimy proudu – od jemného šimrání na pokožce až po stimulující masážní sprchu. Zadní strana ergonomicky navržené ruční sprchy je vybavena ovladačem GROHE SmartTip, který umožňuje intuitivně přepínat mezi dešťovým proudem Rain, výkonnou tryskou Jet nebo uvolňujícím režimem ActiveMassage. Pomocí režimu Jet můžete také obzvláště rychle a důkladně vypláchnout šampon z vlasů. Dalším důležitým detailem je nová, praktická technologie GROHE DripStop u režimů Rain a Jet, která minimalizuje obtěžující odkapávání vody po vypnutí sprchy. 

GROHE Rainshower SmartActive

Pro dokonalý design koupelny vyhovující osobnímu stylu zákazníka je ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive dostupná ve dvou velikostech 130 mm a 150 mm, v 11 barvách (kolekce GROHE Colors, s chromovým nebo bílým sprchovým diskem) a ve dvou různých provedeních (kulatém nebo hranatém). Díky tomu je ideální pro kombinaci s hlavovými sprchami, jako jsou GROHE Rainshower 310 SmartActive nebo Rainshower 310 Mono, tělovými tryskami Rainshower, podomítkovými termostatickými bateriemi nebo inovativními bateriemi GROHE SmartControl.

Maximální požitek ze sprchy doplňuje sprchová tyč s flexibilně polohovatelným držákem, která dokonale ladí se štíhlým designem sprchy SmartActive. Přihrádka GROHE EasyReach je ideální pro skladování sprchových gelů a šamponů. Díky instalačnímu systému QuickFix je možné polohu horní a spodní nástěnné svorky snadno přizpůsobit stávajícím otvorům ve stěně. A díky technologii TileFix patří vyrovnávací disky do dlaždic minulosti. Funkce a technologie, kterými je vybavena sprcha GROHE Rainshower SmartActive, snižují instalační práci na absolutní minimum – a zvyšují individuální potěšení ze sprchování na maximum.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Hlavová sprcha GROHE Tempesta 250

Teplý letní déšť i v zimě vám dopřeje nová hlavová sprcha GROHE Tempesta 250

Jemné vodní kapky hladí pokožku a zcela ji pokryjí. Nová hlavová sprcha Tempesta 250 od společnosti GROHE nyní umožňuje zažít teplý letní déšť ve vaší vlastní sprše – i v zimě. Odpočiňte si pod širokým dešťovým proudem Rain pod sprchovou hlavicí s velkorysým průměrem 250 mm, zatímco díky úsporné funkci EcoJoy je vaše…

Malá sprška, která znamená velký rozdíl

Malá sprška, která znamená velký rozdíl

Co je sprchová toaleta? Sprchová toaleta představuje kombinaci tradičního WC a a bidetu. Pomocí sprchového ramene se postará o šetrnou očistu po každém použití toalety.

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové toalety a vestavná nábytková umyvadla designové řady Euro Ceramic a Bau Ceramic. Každý, kdo plánuje novou koupelnu, musí zpravidla čelit nepřebernému množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA