REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Sprchové zástěny CADURA a vaničky LIVADA: Dokonalá kombinace v nových barvách

Dokonale sladěnou kombinaci představují sprchové zástěny CADURA a superploché vaničky LIVADA z kvalitního litého mramoru. Sprchové zástěny CADURA Vás nadchnou vytříbeným smyslem pro design, kvalitu i funkčnost. Nyní jsou dostupné také v luxusní zlaté (GOLD LINE), trendové matně černé (BLACK LINE) a decentní bílé barvě (WHITE LINE).

Moderní ergonomické madlo sprchové zástěny CADURA je v naprostém designovém souladu s panty, kováním i profily s decentními hranami. Je dodávané pro křídlové i posuvné dveře. Hlavní pohledové díly vyrábí SanSwiss vždy v příslušné barvě – zlaté, černé nebo bílé. Je tak zajištěn dokonalý soulad.

Bezpečnostní sklo sprchové zástěny CADURA je 6mm a je ošetřeno antiplakovou úpravou skla Aquaperle (na vnitřní straně skla). Díky Aquaperle se stékající voda neusazuje na skle, ale hladce stéká dolů. Čištění sprchového koutu nikdy nebylo snazší.

Standardní výška sprchové zástěny CADURA je komfortních 2000 mm. Sprchové zástěny řady CADURA je možné vyrobit i v nestandardních rozměrech – SanSwiss je specialistou na atypická řešení.

Sprchové zástěny CADURA jsou dostupné v klasickém čirém skle, pro zajištění soukromí doporučujeme originální dekor skla Shade (bílý sítotisk na vnější straně skla).

CADURA Black Line – Jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěna v 90°. Vanička LIVADA.

Inovativní funkční prvky pro komfort i snadné čištění

Křídlové dveře řady CADURA se otevírají ven i dovnitř a disponují integrovanými panty pro snadné čistění. Posuvné dveře sprchové zástěny CADURA jsou vybaveny tzv. „Soft open/close“ systémem pro snadné i tiché otevírání a zavírání dveří. Posuvné dveře lze snadno čistit díky praktickému systému odklápění.

CADURA Gold Line – Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi v zářivé zlaté barvě. Vanička ILA.

Velkorysá řešení nejen pro velké koupelny

Pro velkoryse navržené koupelny, ale i wellness centra a lázeňské komplexy doporučuje SanSwiss originální řešení – spojení sprchových dveří se dvěma bočními stěnami – tzv. U-montáž. Sprchová zástěna může být umístěna volně do prostoru. Kromě zajímavého vzhledu to přináší komfort velké šířky vstupu. I zde je možná kombinace čirého skla a skla s dekorem Shade.

CADURA – Jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a dvěma bočními stěnami (U-montáž), aluchrom, čiré sklo – pro velkoryse řešené koupelny. Vanička LIVADA.

Trendové walk-in zástěny

CADURA je dostupná také jako vysoce moderní řešení WALK-IN – buď jako walk-in zástěna samostatná s posuvným dílem (včetně Soft open/close systému) nebo jako pevná stěna doplněná o otočnou boční stěnu, která částečně zamezí vytékání vody ze sprchovacího prostoru. Vaše koupelna bude vypadat opticky prostorněji, příjemně vzdušně a stylově.

CADURA Walk-in – Pevná stěna samostatná s posuvným dílem, aluchrom, čiré sklo. Vanička ILA.

Superplochá vanička LIVADA pro maximální pohodlí

Pro optimální komfort doporučujeme instalovat sprchový kout na vaničku. Sprchová vanička tlumí hluk a poskytuje tepelnou izolaci. Preferujete-li zároveň čistý design v koupelně, sprchový kout CADURA nejlépe doplní vanička LIVADA. Superplochá vanička LIVADA má výšku pouhých 35 mm a 37 mm, takže je zajištěn čistý design pro Vaši koupelnu i snadný přístup do sprchovacího prostoru. Vanička LIVADA je vyrobena z kvalitního litého mramoru. Její povrch je opatřen speciální povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterové pryskyřice. Povrch Gelcoat umocňuje izolační schopnosti vaničky a chrání ji před vnějšími vlivy. Snese i vyšší zátěž – perfektní stabilita dna vaničky je garantována i při zatížení 150 kg.

CADURA WHITE LINE – Jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěnou v nadčasové bílé barvě a dekorem skla Shade. Vanička LIVADA.

SanSwiss je tradičním evropským výrobcem sprchových zástěn a vaniček s téměř 40letým know-how. Receptem na úspěch SanSwiss je česká výroba a švýcarská kvalita. Všechny produkty SanSwiss splňují nejvyšší požadavky na technická řešení, funkčnost, komfort i design.

Prohlédněte si všechna řešení na www.sanswiss.cz.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA