REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bezrámové sprchové zástěny PUR od SanSwiss – silný trend pro vzdušné koupelny

Bezrámové sprchové zástěny působí otevřeně a vzdušně a lze je sladit s jakýmikoli doplňky. Není divu, že bezrámové sprchové kouty jsou tak silným trendem moderní koupelny. Vysoce kvalitní materiály a funkční prvky zajistí, že vám radost ze sprchové zástěny PUR vydrží dlouhá léta.

Tloušťka bezpečnostního skla sprchové zástěny PUR je 8 mm. Pro snadné čištění je sklo opatřeno antiplakovou úpravou Aquaperle, která minimalizuje usazování vodního kamene a nečistot na skle. Nabídka dekorů skla je pestrá – klasické čiré sklo, nebo jeden z pěti dekorů pro originální vzhled i zajištění soukromí. Dekory jsou k dispozici jak pro klasické sprchové zástěny, tak sprchové zástěny walk-in.

Standardní výška této sprchové zástěny je komfortních 2000 mm a je také možné vyrobit zvláštní rozměry. Právě v řadě PUR je v nabídce nejvyšší sprchová zástěna v sortimentu SanSwiss – varianta PUR MAX s impozantní výškou 2300 mm.

PUR: Čtvrtkruh s dvoukřídlými dveřmi s L-kováním

Sprchové dveře řady PUR jsou křídlové s otevíráním ven. Kvalitní chromované panty jsou integrované přímo do skla (na vnitřní straně sprchových dveří) pro perfektní vzhled a snadné čištění – stačí je otřít stěrkou nebo měkkým hadříkem. Zdvihový mechanismus pantů zvyšuje komfort při manipulaci s dveřmi a chrání těsnění proti předčasnému opotřebení.

Stabilitu sprchové zástěny zajišťuje rohová nebo stabilizační vzpěra, optimální těsnost pak standardně zabezpečuje prahová lišta. Volitelně lze instalovat sprchové zástěny PUR bez prahové lišty pro komfortnější vstup.

Více na www.sanswiss.cz.

RONAL Bathrooms s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: sales.bathrooms.cz@ronalgroup.com

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Walk-in zástěna EASY od společnosti SanSwiss je ideálním prvkem do moderní koupelny. Zdroj: SanSwiss

SanSwiss radí jak ušetřit při renovaci koupelny

Čeká vás rekonstrukce koupelny, ale rádi byste při ní co nejvíce ušetřili? Rekonstrukce koupelny je sice nákladná, stojí hodně peněz, ale když se budete řídit radami zkušených, uděláte dobře. Jak na rekonstrukci koupelny, aby vám poté zůstalo v peněžence ještě něco?

Zdroj: SanSwiss

Komfortní sprchování: posuvné sprchové dveře DIVERA od SanSwiss

Koupelna je místností, ve které trávíme mnoho času. Interiér koupelny musí být uspořádaný tak, abychom se v ní cítili příjemně. Jedním z hlavních prvků každé koupelny je bezesporu sprchová zástěna. Váš sprchový kout by měl být praktický a zároveň by měl poskytovat maximum komfortu a relaxace při sprchování.