REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nová generace koupelnových baterií Baulines

Tyto baterie nabízí celou řadu výhod v oblasti bezpečnosti a péče o zdraví. Nejenže je povrch baterie dokonale spojitý bez jakýchkoliv dělicích linií, takže do baterie nemohou vniknout nečistoty, ale uvnitř se nachází také oddělené rozvody, které zajišťují, že voda je zcela bez obsahu olova a niklu. Tyto vnitřní rozvody nemají žádný kontakt s materiálem těla, což vede k bariéře mezi horkou vodou a vnějším povrchem, aby se zabránilo popálení.
Zdroj: Grohe
  • Kvalita nemusí být drahá: Řada koupelnových baterií GROHE Baulines nabízí nejvyšší kvalitu za dostupnou cenu – ideální pro moderní koupelnové projekty s omezeným rozpočtem.
  • Okouzlující a všestranné: Kromě nového, moderního designu nabízí baterie GROHE Baulines přidané pohodlí.
  • Jednoduše udržitelné: Technologie EcoJoy, která šetří vodu, umožňuje ekologičtější spotřebu vody v každodenním životě.

Tyto baterie nabízí také celou řadu výhod v oblasti bezpečnosti a péče o zdraví. Díky inovativnímu procesu odlévání zinku v továrně LIXIL v thajském Klaengu, jedné z nejekologičtějších továren v jihovýchodní Asii, nabízí baterie bezpečný vodní požitek. Nejenže je povrch baterie dokonale spojitý bez jakýchkoliv dělicích linií, takže do baterie nemohou vniknout nečistoty, ale uvnitř se nachází také oddělené rozvody, které zajišťují, že voda je zcela bez obsahu olova a niklu. Tyto vnitřní rozvody nemají žádný kontakt s materiálem těla, což vede k bariéře mezi horkou vodou a vnějším povrchem, aby se zabránilo popálení. Tím pádem jsou baterie extra bezpečné, zejména pro domácnosti s malými dětmi.

Umožnit spotřebitelům vést ekologický životní styl je esem v rukávu společnosti GROHE ve hře o udržitelný rozvoj, a proto je pro společnost GROHE při vývoji nových výrobků obzvláště důležitý. Proto je nová generace baterií Baulines vybavena úspornou technologií GROHE EcoJoy. Tento omezovač průtoku dokáže snížit spotřebu vody z deseti litrů za minutu na pouhých pět. Součástí technologie je dále perlátor, který obohacuje vodu vzduchem, čímž zajišťuje stejný objem proudu jako běžná baterie. Tímto způsobem může každý snadno přispět k úspoře vody v každodenním životě bez kompromisů v pohodlí.

Každý, kdo se rozhodne pro koupelnovou baterii z řady GROHE Baulines, si může vybrat odpovídající sanitární keramiku z řady Bau Ceramic a odpovídající příslušenství Bau, a vytvořit tak kompletní koncept koupelny. Všechny prvky jsou sladěné tvarem i funkcí a v kombinaci vytvářejí harmonické, integrované řešení pro vaše domácí wellness.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA