REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zvolte správný zavlažovací systém

S oteplením se mnoho činností kolem domu přesouvá – jak jinak – do exteriéru. Léto je ideálním údobím pro práci na zahradě a patřičné zvelebování vaší zelené chlouby. K tomu ale potřebujete správné pomocníky.
V létě je třeba myslet na správný zavlažovací systém

Sucho je v naší oblasti každoročně čím dál palčivějším problémem. Zahrady dostávají v letních měsících zabrat a každý správný zahrádkář zodpovědně volí zavlažovací systém. Dnešní sortiment ovšem nabízí mnohem víc než hadice, které si patrně většina z nás jako správného maskota zahradní techniky představí.

Na e-shopu K&V ELEKTRO nabízíme široký výběr pro zavlažení vaší zahrady. Pojďme si uvést některé z nich.

Na e-shopu K&V ELEKTRO najdete široký výběr zavlažovacích systémů

Hadice a zahradní čerpadla

Praktickým pomocníkem při zavlažování zahrady jsou hadice, které by měly splňovat vysoké nároky na odolnost – nepraskat, nelámat se ani neblednout na slunci. Pro čerpání vody ze studní, sudů nebo náhonů slouží zahradní čerpadla. 

Tlakové spínače

Pro automatické spínání a vypínání čerpadla v závislosti na tlaku vody slouží tlakové spínače. Jsou ideální pro ovládání domácích vodáren. Jakmile tlakový spínač vyšle signál o minimální hodnotě tlaku, spustí se elektrické čerpadlo. V případě, že tlak dosáhne požadované hladiny, čerpadlo se zastaví.

Zavlažovací trysky a pistole

Na zahradách rodinných domů i menších veřejných plochách využijete zahradní pistole a zavlažovací trysky. Vybírat můžete z mnoha variant a přizpůsobit mnoho vlastností včetně toku vody.

Samozavlažovací systémy

Rostliny i trávník můžete nechat bez dozoru až několik týdnů se samozavlažovacími systémy. Pohodlně a snadno zajistíte dostatek vody s širokým porftoliem produktů, které najdete u nás na e-shopu.

Mezi další oblíbené zdroje osvěžení zahrady patří mlžící sady na slunečník nebo rychlospojky na hadice a nerezové spony, které u nás najdete i v designově veselých barvách ideálních na léto.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.

REKLAMA