REKLAMA
Témata Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

Zvolte správný zavlažovací systém

S oteplením se mnoho činností kolem domu přesouvá – jak jinak – do exteriéru. Léto je ideálním údobím pro práci na zahradě a patřičné zvelebování vaší zelené chlouby. K tomu ale potřebujete správné pomocníky.
V létě je třeba myslet na správný zavlažovací systém

Sucho je v naší oblasti každoročně čím dál palčivějším problémem. Zahrady dostávají v letních měsících zabrat a každý správný zahrádkář zodpovědně volí zavlažovací systém. Dnešní sortiment ovšem nabízí mnohem víc než hadice, které si patrně většina z nás jako správného maskota zahradní techniky představí.

Na e-shopu K&V ELEKTRO nabízíme široký výběr pro zavlažení vaší zahrady. Pojďme si uvést některé z nich.

Na e-shopu K&V ELEKTRO najdete široký výběr zavlažovacích systémů

Hadice a zahradní čerpadla

Praktickým pomocníkem při zavlažování zahrady jsou hadice, které by měly splňovat vysoké nároky na odolnost – nepraskat, nelámat se ani neblednout na slunci. Pro čerpání vody ze studní, sudů nebo náhonů slouží zahradní čerpadla. 

Tlakové spínače

Pro automatické spínání a vypínání čerpadla v závislosti na tlaku vody slouží tlakové spínače. Jsou ideální pro ovládání domácích vodáren. Jakmile tlakový spínač vyšle signál o minimální hodnotě tlaku, spustí se elektrické čerpadlo. V případě, že tlak dosáhne požadované hladiny, čerpadlo se zastaví.

Zavlažovací trysky a pistole

Na zahradách rodinných domů i menších veřejných plochách využijete zahradní pistole a zavlažovací trysky. Vybírat můžete z mnoha variant a přizpůsobit mnoho vlastností včetně toku vody.

Samozavlažovací systémy

Rostliny i trávník můžete nechat bez dozoru až několik týdnů se samozavlažovacími systémy. Pohodlně a snadno zajistíte dostatek vody s širokým porftoliem produktů, které najdete u nás na e-shopu.

Mezi další oblíbené zdroje osvěžení zahrady patří mlžící sady na slunečník nebo rychlospojky na hadice a nerezové spony, které u nás najdete i v designově veselých barvách ideálních na léto.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA