Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Na veletrhu FOR ARCH 2021 si můžete opět prohlédnout podzemní nádrže na dešťovou vodu Garantia

Přijďte si prohlédnout kvalitní podzemní nádrže pro zachytávání a následné celoroční využívání dešťové vody. Na nádrže na dešťovou vodu můžete také stále získat dotaci a je to velmi snadné. Jak na to, vám poradíme i letos na veletrhu FOR ARCH 2021 tentokrát na stánku v novém designu. Navrhneme řešení přímo pro vás, nakoupíte se slevou a můžete vyhrát příspěvek na vámi objednanou nádrž, nebo nádrž dostat zdarma.

Společnost Nicoll Česká republika vás zve na svůj stánek 2B14 v hale 2, kde budou i letos k vidění samonosné monolitické nádrže Columbus a Li-Lo pro využívání dešťové vody na zahradě i v domácnosti. Kromě nádrží si budete moci prohlédnout i potřebné příslušenství a naši technici vám rádi s celou konkrétní sestavou poradí a přímo na stánku spočítají potřebnou velikost nádrže. V případě, že byste chtěli na vybrané řešení využít dotačního programu Dešťovka, poradíme vám také jak na to. Na videu si budete moci prohlédnout montáž nádrže a dozvíte se, jak nádrž také správně udržovat.

Na veletrhu můžete nádrž i příslušenství nakoupit s veletržní slevou 10 %, nebo se zaregistrovat pro následnou dodatečnou slevu, která bude se získaným heslem platná po zbytek roku. Současně budou všechny objednávky nádrží uskutečněné na veletrhu zařazeny do slosování o příspěvek na nádrž v hodnotě 35 000,- Kč s DPH. Je tak možné, že nádrž nakonec budete mít zdarma, nebo jen s doplatkem. Vstupenku na veletrh získáte po registraci zdarma.

Bezpečnost na veletrhu

Na veletrhu budeme dodržovat veškerá hygienická opatření proti případnému šíření nemoci COVID 19. Zaměstnanci na našem stánku budou samozřejmě splňovat pravidla bezinfekčnosti a současně budou vybaveni rouškami a k dispozici přímo na stánku bude i dezinfekce rukou. Více o bezpečnosti na veletrhu.

Podzemní samonosné nádrže GARANTIA

Instalují se do země se zásypem minimálně 500 mm a voda tak téměř nepodléhá zkáze vlivem vysokých teplot a světla. Plastové nádrže mají velkou výhodu z hlediska manipulace a rychlosti montáže. Nádrže GARANTIA mají velmi masivní monolitickou konstrukci. Jsou samonosné a není potřeba je obetonovávat. Oproti svařovaným nádržím přináší značnou úsporu na armování, bednění a vlastním betonu. Na nádrže GARANTIA je poskytována záruka 20 let (na nádrže velkých dimenzí XL a XXL je to 30 let), ale jejich životnost je prakticky neomezená.

V poslední době výpočet velikosti nádrže díky nepravidelnosti dešťů a častým přívalovým srážkám stále častěji počítá se čtyřtýdenní spotřebou a kalkuluje tak větší nádrže. Ty jsou také stále žádanější. Proto vycházíme vstříc našim zákazníkům a rozšířili jsme sortiment nádrží Columbus a Li-Lo XL a XXL až do objemu 122 000 l.

Základními prvky sestavy pro využití dešťové vody v domácnosti jsou akumulační nádrž a domácí vodárna, která zabezpečuje distribuci vody srážkové a dopouštění pitné vody v období bez deště. Do nádrže je pomocí svodů zaústěna srážková voda dopadající na odvodňované plochy (střecha, chodníky apod.) Z těchto ploch může docházet k splavování nečistot například listí či písek. Před nádrž se proto předsazuje šachta čistitelným filtračním košem. Domácí vodárna by měla být instalována do temperovaných prostor, aby voda v její 15 l nádržce nezamrzla. V nádrži mohou být instalovány další prvky podporující čistotu vody jako je tvarovka pro uklidnění nátoku proti víření vody a plovoucí sání. Každá nádrž by měla mít také bezpečnostní přeliv, který může být realizovaný do vsakovacího objektu či do kanalizace.

Jak montáž probíhá se můžete podívat také na videu montáže nádrže Columbus XL, kterou provedla a natočila společnost Aquanix.

Více k veletrhu, nádržím i dotacím na www.nicoll.cz. Sledujte nás také na na FacebookuLinkedinu.

Aliaxis Česká republika s.r.o.

logo
Aliaxis Česká republika s.r.o.
Průmyslová 367
252 42 Vestec

telefon: 272 084 611
zelená linka: 800 23 24 25
e-mail: info.cz@aliaxis.com

web: www.aliaxis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

WC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění

WC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění

Předstěnové instalační prvky WC Nicoll INEO jsou nosné konstrukce pro montáž závěsných klozetů. Součástí nosné konstrukce je integrovaná splachovací nádržka, která je po instalaci prvku umístěna ve stěně, instalační příčce nebo předstěně.