Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Novinky v sortimentu SanSwiss, specialisty na sprchové kouty

Výrobce sprchových koutů SanSwiss, který je na trhu již více jak 40 let, přichází s moderními novinkami. Podívejme se společně na to, na co se můžete těšit!

Hlavní novinka – řada AMALIA, elegantní a transparentní

Sprchové kouty AMALIA jsou moderní, mají jedinečný a originální design a decentní svislé madlo. Jedná se o praktické posuvné sprchové dveře, jejichž značnou výhodou je úspora místa. SanSwiss nabízí sprchové kouty AMALIA ve tradičním aluchromu a v černé matné barvě z kolekce BLACK LINE s čirým sklem.

Sprchová zástěna AMALIA, černá matná, čiré sklo l Jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině Zdroj: SanSwiss

Exkluzivní černé matné sprchové zástěny DIVERA

Řadu DIVERA již každý zná – materiály nejvyšší kvality, schopnost přizpůsobit se okolí koupelny, funkčnost promyšlená do posledního milimetru. Nově si můžete sprchové kouty DIVERA pořídit také v černé matné barvě! Aluchromové provedení je však stále také k dispozici.

Atraktivní Walk-in zástěny EASY s moderním dekorem skla Lina

Walk-in zástěny jsou stále oblíbenější variantou pro moderní koupelny. Díky jedinečnému designu a jednoduchému vstupu do sprchy jsou oblíbené jak u mladší generace, tak i u starších osob. Od 1. dubna jsou Walk-in zástěny EASY také k dispozici s novým dekorem skla Lina. Na výběr máte aluchromové a černé matné provedení.

Sprchování ve vaně? Vanová zástěna CADURA

Chtěli byste si dopřát sprchování ve vaně? Neváhejte a pořiďte si originální vanovou zástěnu řady CADURA! K dispozici v aluchromu a v černé matné barvě.

RONAL Bathrooms s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: sales.bathrooms.cz@ronalgroup.com

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchová zástěna DIVERA, aluchrom, čiré sklo l Jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině. Zdroj: SANSWISS s.r.o.

Elegantní sprchové kouty DIVERA od SanSwiss s novým atraktivním designem

Nedílnou součástí každé koupelny je bezesporu sprchový kout. Aby sprchový kout zářil řadu let, je důležité, aby byl vyrobený z nejkvalitnějších materiálů. Společnost SanSwiss, přední český výrobce, vyrábí sprchové kouty z prvotřídních materiálů.

Zdroj: SanSwiss

SanSwiss radí – jak na mramor v koupelně?

Už dlouho je motiv mramoru oblíbený v interiérech. Jeho působení v interiéru je spojené s bohatstvím a propracovaností. Tento materiál se používal v palácích a luxusních sídlech. Přestože čas utíká, oblíbenost mramoru se nezměnila a mramorová koupelna vypadá mnohem luxusněji a elegantněji než klasická koupelna.