Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hoří výškové dřevostavby nebo garáže pro elektromobily? Dozvíte se na konferenci Požární bezpečnost staveb. Již v září!

Je pro nás ctí pozvat vás na konferenci, která nesmí chybět v kalendáři žádného odborníka či nadšence zabývajícího se stavebnictvím a požární bezpečností. Na webu konference Požární bezpečnost staveb je již zveřejněn kompletní program akce. Přidejte se k nám, přihlaste se a do kalendářů si označte datum 21. září 2023.
Zdroj: AdobeStock – happy-wu
Zdroj: AdobeStock – happy-wu

Celodenní program konference zahrnuje řadu přednášek a diskusí seřazených do několika tematických bloků. Těšit se můžete na:

  • Výškové Dřevostavby: Komentáře odborníků o přístupu technické normalizace k navrhování výškových dřevostaveb. Představení vhodných konstrukčních systémů vícepodlažních dřevostaveb a prezentace připravovaných a právě realizovaných projektů bytové výstavby.
  • Garáže pro elektromobily: Opatření pro zajištění bezpečnosti hromadných garáží pro elektromobily. Příprava požadavků pro instalaci požárně bezpečnostních zařízení a řešení odvodu tepla a kouře. Pohled hasičů na tato opatření. Zásah hasičů u požáru elektromobilu v hromadných garážích.

Proč se účastnit:

  • Odborné znalosti: Konference představí nejnovější poznatky v citovaných oblastech.
  • Networking: Budete mít příležitost se na jednom místě seznámit nebo znovu setkat s profesionály a nadšenci ze stejného oboru.
  • Informace z první ruky: Přední experti budou kromě přednášek společně odpovídat na Vaše dotazy a vzájemně diskutovat.

Jak se přihlásit:

Registrace na konferenci je spuštěna! Stačí navštívit webovou stránku konference a vyplnit jednoduchý formulář. Po potvrzení registrace a zaplacení symbolického vložného již stačí přijít 21. září tohoto roku do Kongresového sálu PVA v Letňanech.

Pro příslušníky hasičského záchranného sboru a studenty máme ještě jednu dobrou zprávu: Účast na konferenci máte zdarma, stačí pouhá registrace.

Nezapomeňte, že kapacita je omezena, proto doporučujeme se zaregistrovat co nejdříve, abyste si zajistili své místo na této události.

Těšíme se na setkání s vámi na konferenci Požární bezpečnost staveb a věříme, že společně vytvoříme nezapomenutelný zážitek plný poznání a zajímavých setkání.

ZÁŠTITA

HLAVNÍ PARTNEŘI

NA KONFERENCI SE DÁLE PREZENTUJÍ FIRMY: AVAPS, JAMES HARDIE EUROPE

POŘADATEL

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Matej Hakár

Jednopodlažní minimalistický rodinný dům z pohledového betonu

Pohodlný jednopodlažní minimalistický rodinný dům z pohledového betonu, který je oproti úrovni ulice na celou svoji výšku zasazený do okolního terénu. Přízemní dispozice se volně prolíná, svou částečnou otevřeností a grandiózním prosklením, se zahradou i okolní krajinou.

Zdroj: redakce TZB-info

Jak na úspory v domácnosti?

Jak na úspory v domácnosti? Na to nám v ČEZ Akademii odpoví Ing. Zdeněk Reinberk, Ph.D.

Foto: Alex Shoots Buildings

Místo k poučení, odpočinku i setkání se s historií v Aši

Park historie Aš představuje významný krok k obnovení urbanistické rovnováhy města a k prezentaci jeho historického dědictví. Projekt propojuje minulost a současnost, přináší edukaci a odpočinek a stává se místem, kde se město setkává s vlastní historií. Vše v esteticky…

Rekonstrukce bytu v kontextu modernistické vily

Rekonstrukce bytu v kontextu modernistické vily

Návrh nového interiéru do původní vily je současným řešením bez historizujícího přístupu, s ambicí vytvořit vztah k původnímu domu. Dialog mezi starým a novým, může probíhat na téma pravdivosti v architektuře a hledání formy stejně, jako tomu bylo kdysi u tvorby Jana Kotěry.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA