Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dokončujete stavbu? Nečekejte s pořízením venkovního stínění až na jaro

Pokud dokončujete stavbu a řešíte venkovní stínění, nemusíte na nic čekat a realizaci odkládat. S firmou Climax stihnete vše pohodlně zajistit ještě do Vánoc. Na jaře tak nebudete muset řešit žádné plné termíny na montáže stínění. Svůj čas a energii můžete věnovat rodině, koníčkům a vítat první jarní paprsky z pohodlí domova.
Nečekejte s pořízením venkovního stínění a na jaro. Zdroj: Climax

Proč řešit montáž venkovního stínění hned a nečekat na jaro?

Už jste se rozhodli pořídit si venkovní stínění, ale otálíte s montáží? Podzim je ideální čas na montáž. Proč? Většinou se jedná o okurkovou sezónu, jelikož nejvíce lidí řeší montáže venkovního stínění na jaře nebo v létě. Termíny se poté rychle plní a někdy musíte čekat i několik týdnů, než se dostane řada na vás.

Tomu se můžete snadno vyhnout. Pokud si zajistíte stínění od společnosti Climax, montáž venkovního stínění stihnete bez potíží do Vánoc. Proč čekat až do jara na vytíženou sezónu, když můžete mít venkovní rolety nebo žaluzie nainstalované už do konce roku?

Pokud si zajistíte stínění od společnosti Climax, montáž venkovního stínění stihnete bez potíží do Vánoc. Zdroj: Climax

Šetřete svůj čas i úspory za vytápění při včasné montáži

Když začnou teploty venku po létě klesat, mnoho z nás řeší způsoby, jak udržet domovy útulné, teplé. Otázkou také je, jak ještě ideálně ušetřit za topení. Když stihnete montáž stínění ještě před zimou, budete si mnout ruce, jak jste vyzráli nad investicemi do tepla. Venkovní rolety a žaluzie totiž fungují jako tepelně izolační prvek. Stažené rolety dokáží snížit náklady na vytápění v zimě až o 30 %. Ušetříte tisíce ročně.

Také si perfektně poradí s okolním hlukem, jelikož hlučnost snižují. To ocení především ti z vás, kteří mají okna do rušné ulice. Nejvíce pohody si chceme užít v období Vánoc. Proto neváhejte s montáží a zajistěte si ji tak, abyste už ve vánočním období měli dokonalou atmosféru plnou pohody a užili si ničím a nikým nerušené svátky s rodinou a přáteli. Šetříte tak v konečném důsledku i váš čas. Nebudete muset po novém roce řešit shánění vhodného termínu z důvodu, že se všichni probudí ze zimního spánku a budou chtít nainstalovat stínění co nejrychleji.

Šetřete svůj čas i úspory za vytápění při včasné montáži. Zdroj: Climax

Jak montáž venkovního stínění probíhá?

Montáž je snadná, jelikož ji provádí proškolený a zkušený tým. I když se doporučuje naplánovat montáž už ve fázi projektu nebo před rekonstrukcí, lze venkovní stínění dodat do jakéhokoliv typu domu i po dokončení stavby. Před zahájením výroby na míru k vám dorazí odborníci, kteří si přesně změří rozměry okna a rozvrhnou si umístění rolet.

Následně se řeší vodicí lišta, příprava přívodu elektrické energie a krycí boxy. Vše je pečlivě změřeno a upevněno tak, aby venkovní stínění plnilo stoprocentně svoji funkci. Po montáži tým na závěr zkontroluje funkčnost rolety, zda se navíjí a vysouvá do požadované polohy bez jakýchkoliv potíží.

Dopřejte si výhody venkovního stínění a užívejte si komfortní bydlení za jakéhokoliv počasí. Zdroj: Climax

Venkovní stínění Climax vás nezklame

Climax je lídrem na trhu s venkovním stíněním. Nejenže firma vyrábí venkovní rolety, žaluzie i screenové rolety ve vysoké kvalitě, ale vždy se maximálně snaží, aby svým klientům vyšla vstříc ohledně termínů dodání, montáže nebo i pestrého vzorkovníku, druhů lamel nebo způsobu umístění.

Věděli jste, že produkty dodává zákazníkům do více než 30 zemí světa? Tak na co čekáte zrovna vy? Dopřejte si výhody venkovního stínění a užívejte si komfortní bydlení za jakéhokoliv počasí.

CLIMAX

logo
Jasenice 1253
755 01 Vsetín

telefon: 800 100 967
zelená linka: 800 100 967
e-mail: climax@climax.cz

web: www.climax.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stínění oken

Foto: MŽP ČR

Nová zelená úsporám Light. Peníze dostanete předem. Šanci mají ti nejzranitelnější

Příjem žádostí běží, ale s podporovanými úpravami domů bylo možné začít již od 12. září loňského roku. Nová zelená úsporám Light má tentokrát pomoci domácnostem seniorů a dalším nízkopříjmovým skupinám obyvatel, aby se snáze vyrovnaly s rostoucími cenami energií. Zajímavé mohou být i nejrůznější kombinace podpor.…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA