REKLAMA
Hledat
Nový stavební zákon
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nosné zdivo z bílého pórobetonu Ytong

Při úvahách o budoucím bydlení řada soukromých investorů dochází k závěru, že nejspolehlivější a nejekonomičtější cesta k vlastnímu domu je pustit se do toho sami. Systém stavebních komponentů Ytong vám cestu k cíli usnadní.

Rychlá a jednoduchá výstavba, kterou zvládne i laik, a technické poradenství od výpočtu materiálu přes podporu v jednotlivých krocích jsou jedny z nejvýznamnějších plus Ytongu. Pokud již stavíte nebo si chcete lépe předestavit, co všechno vás čeká, stavební postupy vám v jednotlivých krocích poradí, jak na to. Nyní se podíváme na další krok, který navazuje na zakládání rohů – stavění nosného zdiva.

Se skládačkou Ytong to není nic složitého, a pokud přeci jen potřebujete další rady a podrobnosti, Ytong mistři vám poradí i pomohou. Ytong mistři jsou proškolení a certifikovaní odborníci, kteří se zaměřují na realizaci hrubé stavby ze systému Ytong a poradenství či praktickou pomoc na stavbě. YTONG mistři za vámi přijedou na místo stavby, zdarma založí rohy první řady obvodového zdiva ze stavebního systému YTONG a v případě potřeby vám odborně poradí.

Ytong - BEZPLATNÁ INFOLINKA

Nosné stěny

Jak na stavbu nosné stěny?

Xella CZ, s.r.o.

logo
Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 102 104, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.xella.cz/cs_CZ/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Pracovní návody a postupy

Srubová stavba

Jak se staví srub svépomocí

Pro mnoho lidí je ztělesněním stavby z přírodních materiálů srub. Ponechme nyní stranou, zda se do našeho prostředí takový typ domu hodí či nikoli, věřme, že i taková místa se najdou. Podívejme se, jak se staví srub, pokud byste si jej chtěli postavit sami svépomocí. Nutno říci, že stavba takového rodinného domu…

Oprava staré kamenné zdi svépomocí

Oprava staré kamenné zdi svépomocí

Stará kamenná zeď vždy k zahradě a sídlu patřila. Byť ji předci postavili velice dobře, zub času, voda a mrazy společně s vegetací jsou neúnavnými dříči. A když se přidá i neodborný zásah člověka, vše se jen urychlí. Noví vlastníci tak museli přistoupit k opravám. Stavebníci postupovali s citem pro věc, pečlivě. Po…

Zdroj: Fotolia.com - Fotolyse

Jaro se blíží, můžeme už stavět?

Stavební firmy doporučují zdění během zimního období přerušit, aby mohla hrubá stavba řádně vymrznout. Zimní maltové směsi mohou prodloužit stavební sezonu především o ty dny, kdy se teplota dostává k nule. Klasická malta potřebuje teploty nad 5 °C.

REKLAMA