REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Levné dveře do interiéru, které mají styl

Chystáte se na výměnu interiérových dveří, ale váš rozpočet je omezený? Hledáte levné dveře, které budou kvalitní, stylové a nadčasové? Z jakých materiálů, dekorů a provedení můžete vybírat?

Dřevěné dveře kolekce Toledo

Za nové dveře nemusíte vydávat přemrštěné částky. Přesto mohou vypadat stylově a mohou perfektně zapadnout do vašeho interiéru. Moderní design do vašeho domova vnáší například modelová řada levných interiérových dveří Verte. Ty jsou důkazem, že vysoká kvalita a moderní design nejsou nutně vyhrazené jen dražším dveřím.

Z čeho jsou levné dveře vyrobené?

Levné dveře do interiéru jsou k dostání v různých provedeních a dekorech. Vyrobené jsou v deskové technologii, povrch tvoří kvalitní fólie většinou imitující dřevo. Rám levných dveří je vyrobený z masivního materiálu MDF, který je pokrytý dvěma HDF deskami. Inovační technologie současně umožňuje odstranit nevzhledné spojení na hranách křídla. Levné dveře jsou proto kvalitní a k nerozeznání od masivu.

Levné dveře se sklem i bez

K nejlevnějším dveřím patří plné modely bez prosklení. Příkladem jsou třeba levné dveře Verte Basic Plné. Základní modely dveří patří k nejvíce prodávaným – oblíbené jsou nejen s ohledem na nízkou cenu, ale také díky povedenému designu (vybírat lze z různých dekorů a barev) a nadčasovému vzhledu. V kategorii levné dveře je možné pořídit nejen dveře plné, ale také s prosklením. Sklo může být do dveří vsazeno jako příjemný a oživující doplněk, třeba jako v případě dveří Verte Basic Lift. Zajímavým řešením jsou i dveře Verte Basic, kde větší část plochy zabírá sklo. Podobné dveře oceníte u pokojů, kde je žádoucí světlo a současně u nich nemáte požadavky na soukromí. Ideální jsou třeba do pracoven nebo obývacích pokojů.

Levné dveře stvořené pro vás

Levné dveře můžete zakoupit v různém provedení, ať už jde o dekor nebo šířku. Vybrat si tak můžete přesně takový styl a rozměry dveří, které jsou stvořené pro vás. Nezapomeňte, že i mezi dalšími značkami dveří, jako je třeba Porta doors, Erkado nebo Intenso, můžete najít zajímavé řešení za příjemnou cenu. Závěrem už je třeba jen dodat, že interiérové dveře můžete zakoupit samostatně nebo je lze dodat s obložkovou zárubní.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání

Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání

Rozměry a směr otevírání patří k základním charakteristikám dveří. Zde jsou představené obecné specifikace, vždy ale bude záležet na konkrétním řešení v dané dispozici, možnostech prostoru, představě architekta a požadavcích klienta.

VIDEO: Jak svépomocně namontovat obložkovou zárubeň?

VIDEO: Jak svépomocně namontovat obložkovou zárubeň?

Namontovat obložkovou zárubeň není žádná velká věda. Pokud přece jenom máte obavy, můžete se obrátit na nás a my Vám radi provedeme odbornou montáž. Podívejte se na istruktážní video.

Dveřní kování: klika, rozeta, závěsy

Dveřní kování: klika, rozeta, závěsy

Dveřním kováním nazýváme veškeré prvky, sloužící k zajištění funkčnosti dveří – kliky, závěsy, zamykací mechanismy, střelky. Jak název napovídá, zpravidla se jedná o kovové součástky.

Základní názvosloví dveří

Základní názvosloví dveří

Pro porozumění tématu dveří je dobré znát všechny důležité názvy a pojmenování, která se dveřních výplní týkají. Dveře pravé nebo levé? Co je rozeta? A říká se zárubeň nebo futro, závěs nebo pant?