REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Podomítkový systém GROHE SmartControl s tělesem GROHE Rapido SmartBox

Nové pojetí svobody prostoru – takto si představujeme moderní koupelnu, a zejména pak sprchu, dneška. Každý projektant nebo instalatér, který chce tento zpravidla velmi omezený prostor využít co nejefektivněji, se nyní může spolehnout na tuto výjimečně štíhlou dvojici: podomítkový sprchový systém GROHE SmartControl v kombinaci s nově představeným tělesem GROHE Rapido SmartBox.

Díky podomítkové technologii, která je ukryta ve stěně, a elegantnímu nástěnnému panelu, který ze stěny vystupuje pouhých 43 mm, podomítkový systém GROHE SmartControl zásadně zvětší prostor ve vaší koupelně – a to nejen opticky. Nové modely systému SmartControl se ovládají pomocí dobře známých, intuitivních otočných tlačítek a jsou k dispozici v kulatých i hranatých variantách a s chromovou či měsíční bílou povrchovou úpravou. A spolu s novou hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive se dvěma režimy proudu vzniká ideální řešení pro každou koupelnu, nezávisle na stylu interiéru nebo způsobu instalace.

Prostě chytřejší: GROHE SmartControl – všechny výhody nástěnné baterie

Štíhlý, elegantní profil podomítkové nástěnné baterie GROHE SmartControl zaujme na první pohled. A na ten druhý si kromě estetického designu a precizně zpracovaných ovládacích prvků všimnete obrovského množství praktických funkčních vlastností. Největší přednost této baterie?

  • Jedna stačí na všechno! Doteď bylo pro instalaci ruční sprchy a hlavové sprchy se dvěma režimy proudu zapotřebí použití dvou separátních montážních sad. Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox spolu s podomítkovou baterií GROHE SmartControl však tuto potřebu eliminují a zajistí, že k instalaci vícero sprch či výpustí stačí jediná montážní sada. Tato konfigurace dokáže přesněji ovládat až tři sprchové nebo vanové výpusti.
  • Stiskněte, otočte a ponořte se do sprchy! Uživatelské rozhraní baterie SmartControl není jen esteticky podmanivé, ale především vysoce intuitivní. Kromě jednoduchého ovládání jednotlivých sprchových režimů – ke spuštění a zastavení požadované trysky stačí stisknout tlačítko – vám otočná část ovládacích tlačítek baterie GROHE SmartControl umožňuje precizní regulaci objemu tekoucí vody. Stačí jednoduše otočit. Mimochodem, povrch otočných tlačítek je vroubkovaný, takže je velmi snadné s nimi manipulovat i s mokrýma rukama. Tlačítka baterie SmartControl jsou označena jednoznačnými, snadno rozlišitelnými symboly, které zastupují jednotlivé sprchové či vanové výpusti.
  • Mimořádně štíhlá konstrukce a větší svoboda designu. Všechny modely podomítkového systému GROHE SmartControl vystupují ze stěny pouhých 43 mm, nezávisle na hloubce instalace montážní sady, a samotný nástěnný panel baterie GROHE SmartControl má pouze 10 mm. Tento systém je proto zárukou čistého a moderního koupelnového stylu, stejně jako značně rozšířeného osobního prostoru při sprchování. Baterie jsou k dispozici v kulatých i hranatých variantách, s chromovou nebo měsíční bílou povrchovou úpravou. Integrované těsnění zcela eliminuje jakoukoliv vodu za stěnou.

Prostě jednodušší: GROHE Rapido SmartBox – všechny výhody podomítkového tělesa

Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox nedostalo své jméno náhodou. Je totiž plné inovativních, sofistikovaných detailů a snadno se přizpůsobí požadavkům jakéhokoliv koupelnového projektu. Největší přednost tohoto tělesa?

  • Méně náročná instalace a nižší náklady! Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox má tři výstupy pro rozšíření sprchovacích možností, ke kterému byly dříve zapotřebí separátní montážní sady. Díky tělesu GROHE Rapido SmartBox můžete veškeré adaptéry a násady zahodit. K jeho standardním, ½“ konektorům lze snadno připojit veškeré standardní hadice a trubky.
  • Přívody na spodní straně! Vstupní přípojky modulu GROHE Rapido SmartBox se nacházejí na spodní straně, což umožňuje přímé napojení na přívod teplé a studené vody. Používání rohových ventilů tak patří minulosti.
  • Po instalaci lze náklon tělesa upravit až o 6 stupňů! Díky variabilním otvorům ve funkční jednotce je možné náklon nástěnných panelů GROHE upravit až o 6 stupňů i po dokončení instalace, což umožňuje perfektní zarovnání se spárami mezi kachličkami.
  • Dokonale se sladí zkrátka s jakýmkoliv zdivem! Požadovaná hloubka instalace modulu GROHE Rapido SmartBox je pouhých 75 mm, takže nebudete mít problém s instalací ani do skutečně tenkých stěn.
  • Servisní ventily pro snadnou údržbu! Jedním z volitelných příslušenství tělesa GROHE Rapido SmartBox jsou servisní ventily, které vám poskytují naprostou kontrolu nad vodovodní přípojkou v několika jednoduchých krocích. Pro účely údržby je možné přívod vody do baterií SmartControl uzavřít separátně a neovlivnit tak dostupnost vody v celé budově. Servisní ventily pro těleso GROHE Rapido SmartBox jsou k dispozici jako volitelné příslušenství a jejich dodatečná montáž je snadná.
  • V souladu se všemi standardy! Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox je možné dovybavit bezpečnostní ochranou proti zpětnému toku vody a při instalaci s vanovou výpustí splňuje požadavky standardu EU č. 1717.
  • Snadná instalace! Díky praktickým mosazným konektorům je možné montážní sadu instalovat rychle a snadno pouze pomocí francouzského klíče nebo hasáku přímo na místě. Stolní svěrák nebudete potřebovat.

Vždy správná teplota: termostatická baterie Grohtherm SmartControl s technologií GROHE TurboStat

Přímo na ovládání termostatické baterie je možné přednastavit teplotu, při které se vodní proud spustí. Revoluční technologie GROHE TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování. Termostatické baterie Grohtherm jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou SafeStop na 38 °C, kterou lze rozšířit o dodatečný omezovač teploty na 43 °C.

Kromě podomítkových modelů SmartControl s technologií TurboStat nabízíme také revoluční podomítkové baterie SmartControl, které kombinují přednosti ovládacího modulu

SmartControl a separátní, podomítkové baterie. Tyto baterie jsou k dispozici s jedním, dvěma nebo třemi ovládacími tlačítky a disponují integrovanou technologií proti usazování nečistot, která prodlužuje životnost baterie a usnadňuje údržbu.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Ze zákazníků se stávají tvůrci. Navrhněte si svoji vodovodní baterii

Ze zákazníků se stávají tvůrci. Navrhněte si svoji vodovodní baterii

Kolekce GROHE Colors nabízí maximální flexibilitu a kreativní svobodu při vytváření osobitého koupelnového interiéru. Rafinované barvy a povrchové úpravy pro koncept dokonale sladěné koupelny. Prvotřídní kvalita zpracování díky revoluční technologii PVD.

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Extra mělké sprchové vaničky GROHE jsou určeny jako součást dokonalé kombinace PerfectMatch: Nejen, že jsou dokonale sladěny se třemi stejnojmennými řadami koupelnového vybavení, GROHE Bau, GROHE Euro a GROHE Cube, ale lze je rovněž kombinovat s ostatními koupelnovými doplňky GROHE.

Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu, která skvěle chutná?

Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu, která skvěle chutná?

Filtrovaná a vychlazená na optimální teplotu, bude k dispozici přímo z elegantní kuchyňské baterie s kuchyňským systémem GROHE Blue Home. Kromě stávajícího modelu Blue Home uvedla společnost GROHE v lednu 2019 na trh novou verzi s vytahovacím perlátorem. A díky aplikaci GROHE Ondus budou uživatelé okamžitě upozorněni…

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 10 ks kbelíků (300 kg) chytrých pastovitých omítek v termínu od 9.9. do 10.10. nakupující získá chytré náramkové hodinky limitované edice. Prodejní akce je časově omezená, na rozdíl od nadčasové kvality chytrých…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA