REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Startuje nová soutěž o nejzdařilejší rekonstrukci „Rekonstrukce roku“

Chystáte se v letošním roce na rekonstrukci interiéru vašeho domova? Pak právě pro vás je určena nová celonárodní soutěž „Rekonstrukce roku“, která odstartovala na začátku března.

Na webu soutěže „Rekonstrukce roku“ mohou účastníci nejen načerpat inspiraci a získat cenné rady a tipy, ale také vyhrát až 100.000 Kč nebo věcné ceny pro vlastní rekonstrukci od partnerů soutěže. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování. Za soutěží „Rekonstrukce roku“ stojí komunikační agentura FleishmanHillard, partnery soutěže jsou Primalex, SAPELI, Hoover a Koupelny Ptáček.

„Oblast bydlení nás baví. Pohybujeme se v ní dlouhodobě, a to především prostřednictvím našich klientů. Nápad na soutěž Rekonstrukce roku spařil světlo světa před několika lety, ale až nyní dostatečně uzrál a společně s partnerskými společnostmi jsme jej probrali k životu,“ říká Radek Maršík, Managing Director pořádající agentury FleishmanHillard, a doplňuje: „Ambice máme vysoké. Věříme, že vytvoříme každoroční platformu pro inspirování veřejnosti a propagaci partnerů soutěže.“

Princip soutěže

Soutěž probíhá od 1. 3. do 31. 10. 2018 a její průběh můžete sledovat přímo na soutěžním webu, na Facebooku nebo na Instagramu.

Přihlášení do soutěže je jednoduché. Stačí zaslat fotografie interiéru před začátkem a následně také po skončení rekonstrukce přes přihlašovací formulář na webu soutěže. Ze všech soutěžních rekonstrukcí, resp. přihlášených fotografií „před“ a „po“, vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora, partnerů soutěže a odborníků na poli interiérového designu celkem 30 rekonstrukcí, které postoupí do finálového hlasování veřejnosti. Ta zvolí tři nejzdařilejší rekonstrukce roku 2018.

O co se soutěží?

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100.000 Kč pro první místo, 70.000 Kč pro druhé místo a 50.000 Kč pro třetí místo. V průběhu soutěže budou navíc odbornou porotou vybrány čtyři soutěžní rekonstrukce, jejichž průběh bude sledován formou video seriálu. Tyto rekonstrukce navíc obdrží věcné ceny od partnerů soutěže již v průběhu proměny domácnosti.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, kdo chystá v letošním roce rekonstrukci. Ta nesmí začít dříve než 1. 1. 2018 a musí být ukončena nejpozději 31. 8. 2018. Rekonstrukce se musí týkat interiéru (bytu či domu) a proměněna musí být alespoň jedna místnost.

Harmonogram soutěže

5. 3. - 14. 7. 2018 Registrace soutěžících zasláním fotografie „před“ rekonstrukcí
15. 5. – 31. 8. 2018 Návštěvy vybraných rekonstrukcí
15. 7. – 1. 9. 2018 Zasílání fotografií „po“ rekonstrukci
2. 9. – 21. 9. 2018 Hlasování odborné poroty
3. 10. 2018 Zveřejnění výsledků hlasování odborné poroty
3. – 24. 10. 2018 Hlasování veřejnosti
Do 31. 10. 2018 Vyhlášení vítězů soutěže

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat