REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Proč si vybrat komfortní větrání s rekuperací?

Chcete topit a větrat levně, efektivně a zdravě, navíc bez starostí? Společnost Zehnder – výrobce špičkových topných těles a systémů řízeného větrání – nabízí všem zákazníkům možnost získat prodlouženou pětiletou záruku na komponenty systému komfortního větrání s rekuperací tepla. Pořiďte si soustavu z originálních dílů Zehnder a získejte bezproblémové řešení s výjimečnou garancí!

Co je větrání s rekuperací?

Výhody systémů řízeného větrání jsou dnes dostatečně známé i nejširší veřejnosti: pravidelná a dostatečná výměna vzduchu zaručuje zdravější vnitřní prostředí. Dnes sice dokonale zaizolované budovy brání únikům tepla a přináší úsporu nákladů na vytápění, nedostatečné větrání ale může způsobovat různé zdravotní problémy. Proto se v současné architektuře bytových i rodinných domů stále větší míře uplatňují systémy řízeného větrání, které výměnu vzduchu řeší komfortně a spolehlivě.

Pokud jsou navíc vybaveny rekuperací, kdy teplý, odcházející vzduch předá část svého tepla čerstvému vzduchu z exteriéru, dokáže systém i významnou měrou snížit náklady na vytápění. Komfortní větrací systém navíc nepřináší jen výhody spojené s příjemným vnitřním prostředím, ale i nejjednodušší zabezpečení normami předepsané výměny vzduchu.

Levně neznamená spolehlivě

Společnost Zehnder již několik let dodává na náš trh vysoce kvalitní systémy řízeného větrání s rekuperací, jejichž v praxi ověřená spolehlivost umožňuje nabídnout všem zákazníkům ojedinělou prodlouženou pětiletou záruku bez navýšení ceny.

Je zřejmé, že sofistikované a spolehlivé větrací systémy vyžadují odpovídající investici. Tato investice je důležitým a správným rozhodnutím (přináší komfort, zdraví, vysokou energetickou účinnost).

Jedině kvalitní výroba všech komponentů systému komfortního větrání s rekuperací tepla dokáže zajistit jejich bezproblémové fungování i na dobu delší, než je výrobcem garantovaných 5 let. Komfortní systém Zehnder je investicí do kvalitativně hodnotného a technologicky perfektně sladěného produktu, který zákazníkům na mnoho let zabezpečí optimální funkčnost a výkon. A i v případě, že by přeci jen byla nutná oprava, máte jistotu, že bude provedena v nejkratším termínu a bezplatně.

Spolehlivost zaručí pouze systém

Součástí perfektně fungujícího komfortního větracího systému jsou tyto složky: správný návrh, správné komponenty, správná instalace a správná údržba. „Zehnder si je kvalitou svých produktů, systémů a služeb jist natolik, že může bez zaváhání poskytnout prodlouženou záruku,“ říká Ing. Jiří Štekr, vedoucí zastoupení společnosti Zehnder pro Českou a Slovenskou republiku. K jejímu získání je ale potřeba splnit několik jednoduchých kroků:

 • Správný návrh
  Na základě konzultace s Vaší instalační firmou bude systém Zehnder pro komfortní větrání odborně navržen dle ČSN EN 15 665/Z1 (s akceptací DIN 1946-6).
 • Správné prvky systému větrání
  Plus-záruka-5 let je platná pouze na výrobky Zehnder v případě realizace kompletního systému větrání výhradně z prvků Zehnder (specifikaci stanoví výrobce).
 • Správná instalace
  Systém komfortního větrání Zehnder bude instalován v souladu s instalačními a uživatelskými návody a dle ČSN EN 15 665/Z1 (s akceptací DIN 1946-6).
 • Správné uvedení do provozu
  Uvedení do provozu bude provedeno a prokazatelně zaprotokolováno autorizovaným partnerem Zehnder nebo servisním technikem Zehnder.
 • Správná údržba
  Výměna filtrů a údržba systému bude prováděna podle „Servisního plánu větracího systému Zehnder“ a zaznamenávána do servisního plánu.

Instalace systému komfortního větrání s rekuperací tepla od společnosti Zehnder nejen prospívá zdraví svých uživatelů (pravidelný přísun čerstvého vzduchu omezuje tvorbu plísní, snižuje podíl CO2 v místnosti a je účinným nástrojem v boji proti alergiím), ale má i nemalý podíl na ochraně vaší investice do nemovitosti jako takové. (Zdroj: Zehnder)

Pohodlí s přidanou hodnotou

Instalace systému komfortního větrání s rekuperací tepla od společnosti Zehnder nejen, že prospívá zdraví svých uživatelů (pravidelný přísun čerstvého vzduchu omezuje tvorbu plísní, snižuje podíl CO2 v místnosti a je účinným nástrojem v boji proti alergiím), ale má i nemalý podíl na ochraně vaší investice do nemovitosti jako takové: „Díky řízenému větrání se netvoří plísně a budovy netrpí nadměrnou vlhkostí, čímž náš systém pomáhá chránit celou konstrukci budovy,“ vysvětluje Jiří Štekr. Rozvody lze vést ve stropě, v podlaze či ve stěně a systém je velmi tichý. Díky účinnosti až 95% zpětného získávání tepla z odvětrávaného vzduchu přináší i významnou úsporu v nákladech na vytápění. Přitom vlastní provoz je energeticky nenáročný – díky účinným EC-ventilátorům má jen velmi nízkou spotřebu primární energie. Designově náročné zákazníky Zehnder oslovuje širokou škálou ventilů a pohledných mřížek pro stěny, stropy i podlahy.

Podmínky pro pětiletou záruku

Plus-záruka-5 let platí pouze po úspěšné registraci komfortního systému větrání, instalovaného v České republice od 1. 9. 2017. Kompletní záruční podmínky naleznete na stránkách Zehnder.

Bezplatný návrh komfortního větrání

Vyžádejte si bezplatný návrh s cenovou nabídkou pro váš dům nebo byt:

 • Jiří Vitoň, M 735 174 074, jiri.viton@zehndergroup.com
 • Jindřich Jeník, M 733 60 40 70, jindrich.jenik@zehndergroup.com

 Pro bližší informace kontaktujte: M: 735 174 074 • info@zehnder.cz •

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí II

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Barevné trendy v koupelně 2019

Barevné trendy v koupelně 2019

Koupelnám budou i v roce 2019 vládnout přírodní barvy i materiály. Při vhodné kombinaci s kovovými doplňky lze i z malé koupelny vykouzlit designový skvost, a to bez přemrštěných nákladů.

Zdroj: Zehnder

Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Naše potřeba tepla je v koupelně přirozeně vyšší než v jiných částech domu. Nejde ale jen o příjemnou teplotu, na koupelnu jsou kladeny mnohem komplexnější požadavky, protože mnoho lidí očekává, že budou mít možnost své ručníky také rychle a hygienicky vysušit či nahřát. Běžné systémy vytápění však tyto požadavky…

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia poprvé na veletrhu FOR ARCH v Praze!

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia poprvé na veletrhu FOR ARCH v Praze!

Estetické, zdravé a komfortní vytápění a větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder, designová a technologická jednička v oblasti radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla, představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. - 22. 9. 2018 poprvé v ČR výjimečné novinky.

REKLAMA