REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH – spojení designu a moderní technologie

Hledáte takovou klimatizační jednotku, která skvěle doplní váš interiér, ale zároveň splní vaše náročné požadavky? Zvolte si nástěnnou klimatizační jednotku Daikin Stylish, spojující vynikající design a moderní technologie. Společnost DAIKIN má více než 90 let zkušeností v oboru a vyvinula vlastní technologie zajišťující energeticky efektivní a spolehlivý provoz inovativní jednotky Daikin Stylish.

Účinné technologie Daikin Stylish

Speciálně navržené lamely, které byly vyvinuty pro klimatizační jednotku Urura Sarara, zaručují dokonalou distribuci klimatizovaného vzduchu v celé obytné místnosti. V modu chlazení je pozice lamel jednotky Daikin Stylish nastavena tak, aby studený vzduch proudil horizontálně pod stropem. V modu ohřevu vzduchu jsou lamely nastaveny vertikálně a teplý vzduch směřuje přímo podél zdi k zemi. Toto proudění vzduchu zajišťuje stabilnější a příjemnější teplotu pro uživatele.

Schéma Coanda efektu

Stabilní teplota v obytné místnosti

Jednotka Daikin Stylish využívá mřížkový snímač teploty. Snímač měří teplotu různých povrchů v místnosti, jako jsou například stěny nebo podlaha, v 64 bodech čtvercové mřížky. Po vyhodnocení aktuálního stavu teploty v místnosti směřuje proud chladného nebo teplého vzduchu do prostoru, který je třeba klimatizovat. Mřížkový snímač teploty spolu s využítím Coanda efektu zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celém obytném prostoru.

Daikin Stylish nabízí tři varianty barevného provedení - klasické bílé, stříbrné a dekoru černého dřeva, které skvěle zapadnou do každého obytného prostoru.

Vyjímečně tichý provoz jednotky

Daikin speciálně vyvinul ventilátor pro jednotku Daikin Stylish a její kompaktní rozměry, které jsou pouhých 798 mm ⨯ 295 mm ⨯ 189 mm (šířka ⨯ výška ⨯ hloubka). Průtok vzduchu je řízen tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší energetické účinnosti při co nejnižším akustickém výkonu. Ve většině dostupných výkonů přitom dosahuje jednotka Daikin Stylish energetickou třídu účinnosti A+++. Kombinace efektivního nastavení ventilátoru a výměníků způsobuje, že je provoz jednotky pro uživatele prakticky neslyšitelný.

Čerstvý a čistý vzduch

Jednotka Daikin Stylish zajišťuje nejlepší kvalitu vnitřního vzduchu, díky použití tří rozdílných systémů filtrace. První stupeň filtrace zachycuje prachové částice, škodlivé organické látky a neutralizuje pachy, jako je například tabákový kouř. Druhý stupeň filtrace pohlcuje více než 99 % pylů a roztočů. Poslední filtr je Daikin technologie Flash Streamer, který dokáže zachytit viry, bakterie, pachy a alergeny.

Schéma systému filtrace jednotky Daikin Stylish

Ovládání jednotky

Jednotku je možno velmi jednoduše nastavit a řídit pomocí integrovaného wifi adaptéru a aplikace v chytrém telefonu nebo pomocí infračerveného dálkového ovládání.

Zaujala vás jednotka Daikin Stylish? Zapojte se do soutěže a vytvořte ze svého domova perfektní místo pro odpočinek a relaxaci i v horkém létě. Více informací na stránkách Daikin.

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Stylová klimatizace Daikin

Stylová klimatizace Daikin

Proč si vybrat jednotku Stylish? Vytvořená pro komfort - Jednotka Stylish spojuje vynikající design a technologii, aby nabídla oceňované klimatizační řešení pro každý interiér.

Klimatizace Daikin jsou jasnou jedničkou na trhu

Klimatizace Daikin jsou jasnou jedničkou na trhu

V červnu byly 2018 dokončeny testy a poprvé publikovány výsledky testů nástěnných invertorových klimatizací se samostatnou venkovní a vnitřní jednotkou, které provedly partnerské organizace českého dTestu v Itálii, Portugalsku a Španělsku. Významná česká nezisková organizace dTest se zabývá spotřebitelskými testy…

Zdroj: daikin-stylish.eu

Své klima máte pod kontrolou s jednotkou DAIKIN STYLISH

Novinkou letošního roku je klimatizační nástěnná jednotka Daikin Stylish, která je nejkompaktnější a nejtenčí jednotkou ve své třídě. Získala ocenění Good Design Award za svůj inovativní design a funkce. Splňuje náročné požadavky zákazníků a to i na způsob ovládání jednotky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.…

Nová nástěnná klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH

Nová nástěnná klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH

Novinkou letošního léta společnosti DAIKIN je nástěnná klimatizační jednotka Daikin Stylish. Je to nejkompaktnější a nejtenčí jednotka ve své třídě. Splňuje náročné požadavky zákazníků na technické parametry a elegantní vzhled a dobře se hodí do moderních i klasických interiérů.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA