REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Sloučení výrobků Inoutic a Deceuninck pod jednu značku Deceuninck

Inoutic se mění na Deceuninck. Proces rebrandingu začne v těchto dnech a bude plně dokončen do stavebního veletrhu Fensterbau Frontale v roce 2020. Tímto rozhodnutím tak zahajuje rebranding značky Inoutic ve všech šestnácti zemích střední a východní Evropy, kde je značka zastoupena.

Francis Van Eeckhout, generální ředitel skupiny Deceuninck Group, komentuje toto strategické rozhodnutí: „Naším cílem je vytvořit jednu silnou globální značku, která přispěje k růstu a bude nadále posilovat naši vedoucí pozici na českém trhu, v Evropě a na celém světě. Tímto rozhodnutím se urychlí inovace a vývoj nových výrobků v rámci Evropy, odlišíme se od konkurence a našim obchodním partnerům poskytneme výhody, které pomohou i jejich podnikání.“

Cyklistický tým Deceuninck – Quick-Step

Rebranding značky také maximalizuje efekt investic do marketingu, např. titulárního sponzoringu cyklistického týmu Deceuninck – Quick-Step, které zvýší povědomí o značce Deceuninck a podpoří nejen vlastní podnikání společnosti, ale také byznys více než 4000 zákazníků Deceuninck ve více než 90 zemích.

Díky tomuto kroku může společnost Deceuninck dále investovat do inovativních ekologických řešení. Nabídka inovací, jako je Linktrusion, technologie založená na využití skleněných vláken poskytující nejlepší izolaci ve své třídě, Decoroc, technologie úpravy povrchu, která přinese bezkonkurenční nabídku barev, nebo patentovaný systém předokenních rolet PROtex 2.0, se tak otevře všem zákazníkům po celé Evropě. 

Zdroj: Deceuninck

„Nový přístup již přinesl první výsledky – ocenění za design pro náš okenní profilový systém Elegante, který byl vyvinut především pro německý trh a nyní se, díky strategii jedné značky, bude v roce 2019 zavádět také v ostatních evropských zemích. Pokračovat budeme i ve vývoji dalšího profilového systému nové generace, který bude představen v březnu 2020 na veletrhu Fensterbau Frontale,“ komentuje Victoria Hemelaer, marketingová ředitelka společnosti Deceuninck.

Deceuninck, spol. s r.o.

logo
Tuřanka 115 - areál Slatina
627 00 Brno - Slatina

telefon: +420 547 427 777
e-mail: info@deceuninck.cz

web: www.deceuninck.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Terasy z materiálu Twinson odolaly působení požáru

Terasy z materiálu Twinson odolaly působení požáru

Kromě designu je právě odolnost proti požáru jedním z hlavních kritérií při návrhu povrchů plochých střech. Terasy z materiálu Twinson odolají sálavému teplu i odletávajícím jiskrám a brání tak šíření požáru.

Jak správně zazimovat terasu z kompozitu?

Jak správně zazimovat terasu z kompozitu?

Konec grilovací sezóny je tady. Jak zazimovat terasu z kompozitu, aby byla stejně krásná i příští rok? Na rozdíl od dřevěných teras, jsou terasy z kompozitních (WPC - Wood Polymer Composites) materiálů na údržbu nenáročné.

Topná sezona začala. Rosí se vám okna?

Topná sezona začala. Rosí se vám okna?

Když pomineme fakt, že pohled na orosená okna příliš nenadchne, nastává otázka, jestli lze kondenzaci považovat jen za „kosmetickou“ vadu, nebo závažný problém. Odpověď je nasnadě, všude tam, kde se dlouhodobě koncentruje vlhkost, hrozí riziko vzniku plísní.

Inoutic radí s výběrem vchodových dveří

Inoutic radí s výběrem vchodových dveří

Při výběru výběru dveří zvažte pečlivě několik následujících hledisek. V době dovolených je velmi důležitá bezpečnost, v průběhu celého roku by se mělo hledět na tepelně či zvukově izolační vlastnosti a v neposlední řadě zde máme samotný vzhled dveří.

REKLAMA