REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zelená linka a webová kancelář: Nejčastější komunikace zákazníka s dodavatelem energií

Při výběru dodavatele energie se nejčastěji rozhodujeme podle ceny. Neméně důležitým hlediskem by ale mělo být i to, jak se svým dodavatelem můžete komunikovat.
Zelená linka a webová kancelář: Nejčastější komunikace zákazníka s dodavatelem energií

Jak ukázal nedávný průzkum agentury Datank, telefon je klíčovým prostředkem komunikace spotřebitelů se svým dodavatelem. Pokud jste zákazníkem Bohemia Energy, tak své požadavky můžete nyní vyřídit na bezplatné lince zcela zdarma. Operátoři jsou k dispozici na čísle 800 025 025, a to ve všední dny i o víkendech.

„Péče o zákazníka pro nás není prázdným pojmem. To, co by naši klienti uvítali, si průběžně zjišťujeme a operativně na to reagujeme. Důkazem je i zavedení bezplatné zákaznické linky. Je součástí našeho úsilí šetřit odběratelům čas i peníze,“ říká Robert Šíma, ředitel zákaznické péče Bohemia Energy.

Profesionální call centrum základem kvalitní péče

Podle zmiňovaného výzkumu spotřebitelé pro vyřizování svých záležitostí s dodavateli energií upřednostňují především moderní komunikační prostředky. Skoro polovina jich dává přednost telefonu, na druhém místě je internet. Na špičce popularity postupně vystřídaly dlouho nejoblíbenější návštěvy kamenných poboček. „Průzkum jasně ukázal stoupající úroveň informovanosti zákazníků i jejich vysoké nároky. Tento trend nás těší, registrujeme ho i v každodenní praxi. Vyšli jsme mu vstříc nejen zelenou linkou, ale třeba také již před několika lety spuštěnou webovou kanceláří,“ vysvětluje Robert Šíma.

Pro energetickou firmu je tak nezbytné mít vybudované profesionální call centrum, které zákazníkům nabídne možnost vyřídit si své záležitosti zdarma a bez dlouhého čekání na lince. Perfektně připraveni musí být i operátoři, aby byli schopni se zákazníkem vyřídit to, co potřebuje. „Každý náš operátor má zkušenosti, znalosti a kompetence vyřešit zákaznický požadavek přímo během hovoru. To se nám daří u více než 80 procent požadavků,“ dodává Robert Šíma. Zároveň uvádí, že dostupnost telefonní linky Bohemia Energy je 95 procent a průměrně se na ni zákazník dovolá do 20 sekund.

Jednoduše a pohodlně online

„V posledních letech zaznamenáváme vzrůstající oblibu internetu jako komunikačního prostředku. Například online přístup k bankovnímu účtu považujeme dnes už za samozřejmost. Ani při výběru dodavatele energií by tedy možnost spravovat si svůj zákaznický účet přes web neměla hrát vedlejší roli,“ zmiňuje Robert Šíma.

Díky webové kanceláři mají klienti Bohemia Energy kdykoli k dispozici přehled o svém zákaznickém účtu. Najdou zde detaily odběrného místa a jeho spotřebu, historii požadavků, mají přístup ke všem vystaveným fakturám i aktuálním ceníkům. A samozřejmě zde mohou řadu svých požadavků přímo vyřídit. „Nejčastěji zde zadávají samoodečty, mění si výši záloh nebo způsob vracení přeplatku,“ vyjmenovává Robert Šíma.

Online portály využívají lidé i firmy v čím dál větší míře a dodavatelé se proto zaměřují na rozšiřování jejich služeb. „V Bohemia Energy nyní například nabízíme možnost zaplatit za spotřebovanou energii platební kartou a další novinky budou následovat,“ uzavírá Robert Šíma.

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

logo
Na Poříčí 24-26
110 00 Praha 1

zelená linka: 800 333 333 (prodejní linka)
800 025 025 (zákaznická péče)

e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz

web: www.bohemiaenergy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Dokončujete nový dům? Šetřit energie můžete již od začátku

Dokončujete nový dům? Šetřit energie můžete již od začátku

Abyste v novém domě či bytě mohli začít svítit, vařit a topit, je třeba uskutečnit dva základní kroky: zažádat o připojení k distribuční soustavě a zajistit si smlouvu s  dodavatelem energií . Žádost o připojení musíte podat u příslušného distributora dané energie. Ten je vám přidělen automaticky podle území, kde se…

Nechte svou chalupu vydělávat – pořiďte jí střešní fotovoltaiku!

Nechte svou chalupu vydělávat – pořiďte jí střešní fotovoltaiku!

Chatařská a chalupářská sezóna je v plném proudu. Vzhledem k tomu, že velká část těchto objektů je využívána téměř celoročně, určitě se vyplatí zamyslet se i nad možnou úsporou za energie. Tu mohou přinést třeba fotovoltaické střešní panely, díky kterým si chalupa může navíc na sebe částečně vydělávat sama.

Proč změnit dodavatele energií právě v létě

Proč změnit dodavatele energií právě v létě

Pokud chcete ulevit rodinnému rozpočtu od stále rostoucích nákladů na energie, poohlédněte se po novém dodavateli elektřiny či plynu. Léto je navíc ideálním obdobím, kdy dát věci do pohybu. Změna dodavatele totiž neproběhne ze dne na den. Jestliže ji ale zvládnete nyní, letošní topnou sezónu již můžete mít levnější.

Stěhujete se nebo přepisujete byt či dům? Nezapomeňte na energie

Stěhujete se nebo přepisujete byt či dům? Nezapomeňte na energie

Při stěhování nebo převzetí nemovitosti mívá člověk obvykle starostí nad hlavu. Správně provedený přepis energií pro něj, řekněme si upřímně, často bývá to poslední, nač myslí. A přesto – pokud ho provedete správně, může vám v budoucnu ušetřit spoustu práce i starostí. Jak tedy na to a na co nezapomenout?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA