REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Aplikace ViStart - uvedení do provozu pomocí čtyř jednoduchých kroků

Jednoduché, rychlé a bezpečné uvedení nového topného kotle do provozu je nyní možné za pomoci nové aplikace ViStart. Tento nástroj k použití pro váš smartphone vám usnadní uvedení do provozu, takže výrazně snižuje dobu instalace až do předání provozovateli zařízení a dá se využít prakticky bez jakýchkoliv předběžných znalostí.
Zdroj: Viessmann

Uvedení do provozu ve čtyřech krocích:

  • Vyberte ze seznamu topné zařízení, které se má uvést do provozu (aktuálně platí pro nové kotle Vitodens řady 200), uvolněte na regulaci WiFi-Access-Point a aplikace automaticky vytvoří přímé spojení se zařízením. Vzhledem k integrovanému WiFi-Access-Point není potřeba internetové spojení.
  • Po zadání názvu sítě a hesla se objeví přehledný seznam. Ke kontrole se zobrazí sériové číslo topného zařízení, které se potvrdí pomocí příkazu „pokračovat“.
  • Poté se postupně snímají a nastavují veškeré parametry jako např. systémový tlak, topné křivky, název topných okruhů a časové programy.
  • Zařízení běží. Na závěr lze vytvořit předávací protokol se všemi nastaveními, který je možné rozeslat – ať už pro vlastní dokumentaci nebo zákazníkovi.

Krok 1 – Aplikace zobrazí všechna zařízení, která mohou být uvedena do provozu. Krok 2 – S volbou požadovaného topného zařízení se automaticky vytvoří spojení. Krok 3 – Ke kontrole se zobrazí sériové číslo a potvrdí se přes příkaz „pokračovat“. Krok 4 – Na závěr uvedení do provozu lze vypracovat přejímací protokol se všemi nastaveními.Krok 1 – Aplikace zobrazí všechna zařízení, která mohou být uvedena do provozu. Krok 2 – S volbou požadovaného topného zařízení se automaticky vytvoří spojení. Krok 3 – Ke kontrole se zobrazí sériové číslo a potvrdí se přes příkaz „pokračovat“. Krok 4 – Na závěr uvedení do provozu lze vypracovat přejímací protokol se všemi nastaveními.

Stažení zdarma

V současné době se dá aplikace ViStart použít k uvedení do provozu u všech plynových kondenzačních kotlů Vitodens řady 200 nové generace. Postupně se doplní o další topná zařízení, která přijdou na trh s novou elektronickou platformou. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Apple App Store a Google Play Store a nainstalovat na smartphonu.

Výhody pro obchodní partnery

  • Kompletně vedený proces uvedení do provozu.
  • Není nutné internetové spojení a rozhraní Optolink.
  • Pro smartphony a tablety (iOS a Android).
  • Lze nastavit systémový tlak, topné křivky, časové programy.
  • Předávací protokol se všemi nastaveními ke stažení, zálohou a sdílení.

VIESSMANN, spol. s r.o.

logo
Prodejní zastoupení
Plzeňská 189
252 19 Chrášťany

telefon: 257 090 900
e-mail: viessmann@viessmann.cz

web: www.viessmann.cz, www.tepelka.cz, www.facebook.com/Viessmann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

I laik se může vyvarovat několika chybám při vytápění, které ho zbytečně připravují o peníze za energie a snižují jeho spokojenost s teplem v domě.

Jak odvzdušnit radiátor?

Jak odvzdušnit radiátor?

V teplovodních otopných soustavách s radiátory může dojít k tomu, že se ve vrchní části některých radiátorů postupně z otopné vody, která jimi prochází, tak dlouho uvolňují bublinky vzduchu, až vytvoří vrstvu, která omezuje průtok otopné vody.

Příprava vytápění domu na chladné počasí

Příprava vytápění domu na chladné počasí

I když vytápění domu po celou topnou sezónu běželo bez poruchy, je vhodné před příchodem chladného počasí vše zkontrolovat. Aby i příští sezóna proběhla k plné spokojenosti provozovatele.

Monokrystalické fotovoltaické moduly v černém designu, výkon až do 300 Wp, stupeň účinnosti modulu až 17,5 %.

Fotovoltaické moduly s vysokou výtěžností, kvalitou a bezpečností

To vše nabízí produktový program fotovoltaických modulů Viessmann Vitovolt 300. Zahrnuje aktuálně monokrystalické moduly v černém designu a s výkonem modulu až 2335 Wp a polykrystalické moduly se 60 články a výkonem až 295 Wp. Plnohodnotná a dlouhodobá záruka od výrobce na celý fotovoltaický systém je základní…

Zdroj: Viessmann

Větráním ke zdraví a tepelné pohodě

O potřebě dýchat čerstvý a čistý vzduch již snad nikdo nepochybuje. Pro zajištění této potřeby nabízí Viessmann osvědčený výkonný větrací systém pro obytné prostory označený Vitovent 300-W.

Tepelné čerpadlo s obzvlášť tichým provozem

Tepelné čerpadlo s obzvlášť tichým provozem

V letošním roce uvedla společnost Viessmann na trh nové splitové tepelné čerpadlo Vitocal 200-S (vzduch/voda), navržené i pro využití v husté zástavbě řadových domů. Tomu odpovídá i jeho tichý provoz a prostorově úsporný, nerušivý a citlivý pohledový design.

Komfort, efektivita, ale i dotace pro kondenzační kotel

Komfort, efektivita, ale i dotace pro kondenzační kotel

Mnoho provozovatelů při vytápění a přípravě teplé vody preferuje výhodu nižších pořizovacích nákladů plynového kotle a ceny a stability dodávky zemního plynu pojištěné velkokapacitními podzemními zásobníky.

Tepelné čerpadlo Vitocal 222-A v monoblokovém provedení

Tepelné čerpadlo Vitocal 222-A v monoblokovém provedení

Tepelná čerpadla Viessmann Vitocal 222-A vzduch-voda v monoblokovém provedení se vyznačují rozdělením na tichou vnitřní část a venkovní část, které jsou propojeny spojovacím potrubím s cirkulující směsí vody a nemrznoucí kapaliny.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA