REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Zcela poprvé na výstavišti, v rámci Stavebního veletrhu, ukáže Ytong velkoformátové zdění pomocí minijeřábu a nabídne mimořádnou cenu na produkty spojené s tématem tepelného komfortu – výhodněji lze koupit střechy a stropy.

Základem prezentace je opět fragment domu, kde návštěvníci uvidí celý systém pro hrubou stavbu i povrchové úpravy. Kromě toho zde Ytong mistři předvedou práce jako nanášení malty, řezání tvárnic, vrtání či drážkování. Do těchto ukázek se mohou zapojit i návštěvníci a sami si vyzkoušet, zda například svépomoc je pro ně to pravé. K dispozici jsou také techničtí poradci, kteří poradí v kterékoli fázi projektu domu či plánování přestavby nebo rekonstrukce. Protože letošním tématem je tepelný komfort, společnost Xella se rozhodla podpořit mimořádnou cenou svůj na českém trhu ojedinělý produkt, střechu Komfort, která pomáhá proti letnímu přehřívání podkroví i bez klimatizace. Výhodněji však lze na veletrhu koupit i další produkty.

Letos navíc může odborná veřejnost vidět, jak se pracuje s velkoformátovými prvky Ytong Jumbo pomocí minijeřábu. „Ukázky zdění jim umožní ověřit si v praxi, že se pomocí mechanizace sníží pracnost na stavbě a současně zvýší rychlost zdění při nezměněné kvalitě a přesnosti,“ zve odborné návštěvníky manažerka velkoformátové výstavby Lucie Šnajdrová. Systém Ytong Jumbo je odpovědí na nelehkou situaci na trhu práce, kdy stavební firmy mají velký problém s náborem zaměstnanců. Systémové velkoformátové výrobky od společnosti Xella jsou inovativním řešením, které umožní stavět stěny budov rychle a hospodárně jen s  minimálním počtem pracovníků.

Společnost Xella se aktivně zapojí také do Festivalu architektury, který se věnuje udržitelnému stavění. Součástí středečního workshopu o zelených střechách bude masivní střecha ze systému Ytong, na níž bude realizována ukázka intenzivní i extenzivní zelené střechy. Na programu je také páteční přednáška o velkoformátové výstavbě s prvky společnosti Xella.

Značka Ytong nebude chybět ani v pavilonu A2, kde se konají soutěže Mistři všedních dnů a probíhá zdění v podání učňovského dorostu. Studenti SOU Bosonohy zde budou zdít dva fragmenty ze systému Ytong a předvedou také aplikaci systémových omítek.

Xella CZ, s.r.o.

logo
Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 102 104, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.xella.cz/cs_CZ/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Senec Gardens

Tvárnice Ytong a Silka přispěly k úspěchu rezidenčního projektu Senec Gardens

Rezidenční areál s názvem Senec Gardens je výsledkem úsilí developerské společnosti NEP Partners, která se může pochlubit bohatými zkušenostmi z Velké Británie, Švédska i Dánska. K všudypřítomné harmonii, úspornému energetickému standardu novostaveb a kvalitě a rychlosti výstavby přispěly i tvárnice Ytong a Silka.

Proč potřebuje váš dům YQ?

Proč potřebuje váš dům YQ?

Rozhodněte se pro řešení, který splní současné tepelně technické normy, vstupující v platnost v lednu 2020. Zároveň ale uvažujte o tom, zda vám zaručí hodnotu vaší nemovitosti i v budoucnu.

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Stavební systém Ytong nabízí kromě komponentů pro hrubou stavbu také prvky pro kompletní řešení stěny včetně omítek, které byly vyvinuty speciálně pro tepelněizolační řadu tvárnic Ytong ve spolupráci se s Vápenkou Vítošov. Obě společnosti spojily své zkušenosti ve výzkumu a inovacích a přišli společně s produkty,…

Atypické projekty potřebují při stavbě YQ

Atypické projekty potřebují při stavbě YQ

Představy o rodinném bydlení jsou stejně rozmanité, jako povahy jejich majitelů. Pokud uvažujete o stavbě, která bude plnit nejvyšší současné nároky na materiál a zároveň vám umožní nestandardní tvarové řešení, seznamte se s Ytongem.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA