REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tvárnice Ytong a Silka přispěly k úspěchu rezidenčního projektu Senec Gardens

Rezidenční areál s názvem Senec Gardens je výsledkem úsilí developerské společnosti NEP Partners, která se může pochlubit bohatými zkušenostmi z Velké Británie, Švédska i Dánska. K všudypřítomné harmonii, úspornému energetickému standardu novostaveb a kvalitě a rychlosti výstavby přispěly i tvárnice Ytong a Silka.

Developerem projektu byla investiční skupina NEP Partners

Zkušený tým skupiny NEP Partners se již téměř 15 let věnuje výstavbě stylového, moderního bydlení pro současného Evropana. Svědčí o tom více než tisícovka atraktivních nemovitostí ve Velké Británii, Polsku a Itálii. Pozemky vždy - a platilo to i v tomto případě - pečlivě hledá a vybírá místa, na kterých je možné budovat obytné areály, nabízející nový životní styl.

Bydlení uprostřed zeleně

Developer již do samotného názvu projektu Gardens vložil svou základní filozofii, bydlení v tichu uprostřed zeleně, v Seneckých "zahradách". Celý areál na jihovýchodní hranici slovenského města Senec nabídl zájemcům o bydlení na výběr tři typy novostaveb - dvoj- až čtyřpokojové byty v třípodlažních apartmánových bytových domech, tří- a čtyřpokojové skandinávské bungalovy a pozemky s plochou 520 až 650 m2 pro rodinné domy dle individuálních projektů. Rezidenční čtvrti dominuje funkčnost, harmonie a zeleň. Developer dbal zejména na to, aby celkový vzhled areálu působil stylově a uceleně. Na nízkopodlažních budovách v moderním stylu se snoubí prvky i materiály - čisté linie, oku lahodící tvary budov, rovné střechy, velké terasy a lodžie se skleněným zábradlím. „Potěšilo nás, že o našem přístupu velmi pozitivně informovaly místní média a že s kvalitou bydlení jsou spokojeni i současní rezidenti. Je to ocenění práce širokého týmu lidí, kteří celý projekt připravili." říká Milan Smaho, projektový manažer NEP Senec Gardens, s.r.o.

Senec Gardens

Špičkové stavební materiály a technické detaily zvyšují komfort bydlení

Dispoziční řešení všech novostaveb jsou funkční a promyšlené. Z materiálů a zařízení je třeba vyzdvihnout zejména stavební materiály jako jsou tvárnice Ytong a Silka, samozřejmostí jsou certifikovány rozvody, samostatné značkové kotle a zásobníky na ohřev vody, různé typy úsporného vytápění a nadstandardní izolace, díky čemuž dosahuje bydlení v novostavbách Senec Gardens úsporný standard.

Milan Smaho ocenil přesnou, kvalitní a rychlou výstavbu s tvárnicemi a Silka: „Celý projekt se rodil několik let a už v té době rostly ceny nemovitostí na slovenském trhu. To vyvolalo vysoký zájem o bydlení, a tak jsme uvítali, že jsme s těmito tvárnicemi mohli bytové domy postavit efektivně, rychle, přesně a ve vysoké kvalitě. Navíc tvárnice Silka přidali vysoký akustický komfort v interiérech nových bytů, takže naše volba byla jasná."

Senec Gardens

Zájem developerů o rychlou a přesnou výstavbu uspokojí i současné velkoformátové tvárnice Ytong a Silka

V současnosti už je nabídka ze strany společnosti Xella o krok dál – s novými velkoformátovými tvárnicemi Ytong Jumbo se dá v jednom kroku vyzdít osmkrát větší plocha než s klasickými tvárnicemi, které jsou použity v Senci. Prvky Ytong Jumbo se používají pro nosné i nenosné obvodové a vnitřní stěny, ztužující, výplňové a požární stěny nízkopodlažních i vícepodlažních budov. Velkoformátové tvárnice se zdí strojově pomocí malých jeřábů s montážními samosvornými kleštěmi. Současně s rostoucím výkonem se snižují nároky na personál. A když má investor či jeho projektant zájem o nosné stěny s vysokou nosností a výbornými akustickými vlastnostmi, má k dispozici velkoformátové vápenopískové tvárnice Silka Tempo.

Xella CZ, s.r.o.

logo
Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 102 104, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.xella.cz/cs_CZ/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Fotolia.com - slavomir-valigursky

Energetický průkaz budovy nyní za výhodnou cenu v e-shopu

Jeho získání jednoduché a přístupné kdykoli, navíc za zvýhodněnou cenu u projektů, kde je použit materiál Ytong. Službu firma rozšířila o možnost získat energetický průkaz nemovitosti v e-shopu.

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Zcela poprvé na výstavišti, v rámci Stavebního veletrhu, ukáže Ytong velkoformátové zdění pomocí minijeřábu a nabídne mimořádnou cenu na produkty spojené s tématem tepelného komfortu – výhodněji lze koupit střechy a stropy.

Proč potřebuje váš dům YQ?

Proč potřebuje váš dům YQ?

Rozhodněte se pro řešení, který splní současné tepelně technické normy, vstupující v platnost v lednu 2020. Zároveň ale uvažujte o tom, zda vám zaručí hodnotu vaší nemovitosti i v budoucnu.

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Stavební systém Ytong nabízí kromě komponentů pro hrubou stavbu také prvky pro kompletní řešení stěny včetně omítek, které byly vyvinuty speciálně pro tepelněizolační řadu tvárnic Ytong ve spolupráci se s Vápenkou Vítošov. Obě společnosti spojily své zkušenosti ve výzkumu a inovacích a přišli společně s produkty,…

REKLAMA
REKLAMA