REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Metalické povrchy keramických obkladů v koupelně i obývacím pokoji

Srdce milovníka industriálního designu zaplesá, když si prohlédne metalické kolekce obkladů a dlažeb od italského výrobce Atlas Concorde a portugalské značky Love Tiles. Jižanští návrháři se nebojí experimentovat, pracovat s oxidovaným kovem a nabídnout interiérům zcela nové možnosti.

Kolekce Blaze renomovaného výrobce Atlas Concorde nabízí imitace různých druhů kovů, ale také povrchových úprav. Designéři kolekce ji zpracovali až do nejmenších detailů tak, aby byla na imitacích kovu vidět i rez. Narozdíl od skutečného kovu ovšem obklady ani dlažby nezreznou, a proto jsou vhodné do vlhkých prostor koupelen, vstupních hal nebo kuchyní. Uplatnit se mohou i na venkovních terasách.

Základem kolekce je dlažba Corten imitující vzhled rezavého plechu, na ni navazuje klasický šedočerný tón plechu pod názvem Iron a světle šedivé tóny odstínu Alluminium. Chladná krása kovů se výborně kombinuje s azurovou, indigovou nebo měděnkou.

Kolekce MEK inspirovaná základními geometrickými tvary představuje další variantu řešení metalické koupelny či metalického interiéru. Kovový efekt v kombinaci s geometrií dodává interiérům velmi sofistikovaný vzhled a díky povrchům s barevným stínováním zároveň sleduje nejnovější trendy v oblasti obkladů a dlažeb. Spektakulární série MEK nabízí i jemně rýhované varianty, které zprostředkují efekt 3D povrchu.

Zákaznicky oblíbená portugalská značka Love Tiles zase nabízí kolekci Metallic inspirovanou velkoměstem. Na malé procházce po New Yorku či Dubaji zažijete rozmanitost chromatických tónů od železa až po ocel, a to včetně koroze materiálu. Designéři kolekce si dali velmi záležet na realistickém zobrazení kovu, prohlédnout si tak můžete surovou ocel nebo platinu. Moderní, příjemná a nevtíravá kolekce ozvláštní každou koupelnu a vdechne luxus vaší pracovně.

Metalická koupelna či přijímací hala rozhodně není všedním řešením prostoru, proto vám rádi poradíme s výběrem materiálu, zpracujeme návrh prostoru a pomůžeme s výběrem realizační firmy. Navštivte koupelnové studio Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě a prohlédněte si ty nejlepší obklady a dlažby, ale i další vybavení do vaší koupelny.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Rekonstrukce koupelen, odpady

Čistírna odpadních vod

V Jablonci mohou lidé znovu žádat o dotace na čističky vody

Majitelé rodinných a bytových domů v Jablonci nad Nisou mohou od pondělí znovu žádat o dotaci na výstavbu malých domovních čistíren odpadních vod nebo kanalizačních přípojek. V městském Fondu na zlepšení úrovně bydlení je pro tento účel na letošní rok připraven milion korun. Zájemci mohou žádosti o dotace podávat až…

domovní vodovod

Máte ještě v domě olověné potrubí? Vyměňte ho s pomocí dotace

Olovo v pitné vodě je nebezpečné a neexistuje ani selektivní technologie úpravy vody, která by dokázala olovo z pitné vody u spotřebitele odstranit. Olovo není ve vodě z vodáren, ale jeho obsah v pitné vodě vytékající z kohoutku může být zvýšen v domech, které dosud mají staré olověné domovní rozvody vody. O dotaci…

Rekonstrukce panelákového bytu. Skok ze socialismu do 21. století – první díl

Rekonstrukce panelákového bytu. Skok ze socialismu do 21. století – první díl

Standa bydlí v panelákovém bytě pražského sídliště Stodůlky. Konkrétně tento dům byl dostavěn v roce 1990 a současný vlastník byt koupil před šestnácti lety. Pro své zájmy a priority nikdy neměl ani pomyšlení na to, že by se pustil do nějaké, byť třeba pouze částečné rekonstrukce. A to i přesto, že byt zůstal po…

Neodborné rekonstrukce bytů v paneláku mohou být nebezpečné

Neodborné rekonstrukce bytů v paneláku mohou být nebezpečné

Panelové byty, ale i celé domy procházejí v posledních více než dvaceti letech částečnými i celkovými rekonstrukcemi. Při nich se odstraňují nejen vady, které si s sebou tyto stavby nesou od samého počátku, jako například nedostatečná zvuková a teplená izolace, ale také se majitelé jednotlivých bytů pouštějí do…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA