REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

AKCE: 2+1 kbelík navíc Interiérová barva Baumit IonitColor

Baumit IonitColor je vysoce kvalitní minerální barva pro interiéry zlepšující vnitřní klima tvorbou zdraví prospěšných záporných iontů ve vzduchu.

Je vysoce paropropustná, se zvýšenou kryvostí, bez konzervačních látek a certifikovaná podle ekologického certifikátu E.L.F.  Využijte nyní akce 2 + 1 kbelík navíc na balení o velikosti 14 l a odstín bílá 0018 Bianca. Akce trvá od 5. 3. do 31. 3. 2021.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Baumit

Baumit zateplovací systémy, prodloužená záruka pět let

Víte, že při dodání komplexní skladby systémových prvků ETICS Baumit (tj. lepicí a stěrková hmota, tepelný izolant, hmoždinky, sklotextilní síťovina, pomocné nárožní a připojovací profily, základní nátěr a fasádní omítka) poskytujeme nad rámec zákonných požadavků prodlouženou záruku na ETICS v celkové délce 60 měsíců?

Kreativní techniky oživují současné fasády

Kreativní techniky oživují současné fasády

Osobitý a jedinečný vzhled fasády dnes neovlivňuje pouze volba zajímavého barevného odstínu, ale i různorodost zpracování struktury jejího povrchu. Přední výrobce stavebních materiálů Baumit nabízí široké portfolio kreativních technik, které po realizaci naplňují představy architektů, projektantů a přirozeně také…

Baumit má systém pro řešení renovaci a obnovu domů, fasád, balkónů

Baumit má systém pro řešení renovaci a obnovu domů, fasád, balkónů

Snadná řešení pro renovace fasád domů a balkonů. I při použití vysoce kvalitních stavebních materiálů dochází postupem času ke změnám na povrchu fasád domů. Stejně tak je tomu u železobetonových konstrukcí, například teras či balkonů.