Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová generace baterie GROHE Zedra

Moderní kuchyňská baterie musí nejen dobře vypadat, ale také být funkční a pohodlná – musí to být zkrátka opravdový kuchyňský pomocník. Řada GROHE Zedra, která je k dispozici v chromovém provedení nebo nerezové SuperSteel, splňuje tyto požadavky díky svým univerzálním funkcím. Vytahovací sprchová hlavice vám dodá flexibilitu a je ideální pro přípravu pokrmů i čištění dřezu.
Zdroj: Grohe

Porota a spotřebitelé byli ohromeni intuitivním ovládáním a pestrou funkční výbavou této kuchyňské baterie. Mezi uživatelsky přívětivé funkce baterie GROHE Zedra patří například trojitá sprcha Triple Spray, který je dosud unikátní v produktovém portfoliu GROHE a nabízí přidaný komfort pro každodenní kuchyňské výzvy. Zedra je skvělým příkladem filozofie výrobků společnosti GROHE: design zaměřený na spotřebitele v kombinaci se špičkovými technologiemi, které navíc umožňují ekologičtější spotřebu vody. Proto je ocenění pro GROHE velkým uznáním, protože je „od spotřebitelů, pro spotřebitele“ a oceňuje zejména výrobky, které vynikají v oblasti designu, inovací, uživatelského pohodlí, ergonomie a přínosů pro uživatele.

Nejlepší z nejlepších: kuchyňská baterie GROHE Zedra získává cenu Kitchen Innovation Award 2021

  • Kitchen Innovation Award 2021: baterie GROHE Zedra získává cenu „Golden Award – Best of the Best“ v kategorii „Kuchyňské baterie a dřezy“
  • Porota ocenila zejména uživatelské pohodlí, inovace, výhody oproti konkurenci, design a ergonomii
  • Baterie GROHE Zedra zjednodušuje každodenní úkony v kuchyni díky inovativní trojité sprše

Vždy dokonalá kombinace: Flexibilní ovládání pro každou situaci

Moderní kuchyňská baterie musí nejen dobře vypadat, ale také být funkční a pohodlná – musí to být zkrátka opravdový kuchyňský pomocník. Řada GROHE Zedra, která je k dispozici v chromovém provedení nebo nerezové SuperSteel, splňuje tyto požadavky díky svým univerzálním funkcím. Vytahovací sprchová hlavice vám dodá flexibilitu a je ideální pro přípravu pokrmů i čištění dřezu. Zcela jedinečným benefitem je sprcha se třemi režimy proudu. Pokud potřebujete velmi intenzivní proud pro čištění odolných nečistot a mastných skvrn, zvolte režim Blade Spray, zatímco tradiční sprchový proud je ideální pro oplachování zeleniny. Laminární proud pak poskytuje rovnoměrný, souvislý proud vody, při kterém nehrozí stříkání vody kolem umyvadla. Díky magnetickému dokování se sprcha po dokončení práce zasune zpět do své polohy – hladce a snadno. To platí i pro instalaci baterie: Díky montážnímu systému GROHE FastFixation Plus je instalace bezproblémová. Díky baterii GROHE Zedra tak bude modernizace kuchyně hračkou.

Tryskový proud Blade Spray je výkonný, ale ve srovnání s běžným sprchovým proudem šetří až 70 % vody. Díky tomu jsou baterie Zedra průlomovými produkty pro udržitelnější spotřebu vody. Integrované tlačítko pro pozastavení na sprchové rukojeti navíc umožňuje kdykoliv zastavit průtok vody, například při přesouvání sprchy mezi hrnci. Tato funkce pomáhá nejen šetřit vodou, ale také zabraňuje nechtěnému vytopení kuchyňské linky. Baterie GROHE Zedra přináší větší uživatelský komfort a udržitelnou spotřebu vody pro kuchyně vašich zákazníků.

Baterie GROHE Zedra nabízí také celou řadu výhod v oblasti bezpečnosti a péče o zdraví. Oddělené vnitřní rozvody zaručují, že se pitná voda uvnitř baterie nikdy nedostane do kontaktu s olovem a niklem. Baterie GROHE Zedra jsou proto mimořádně bezpečné, zejména pro domácnosti s malými dětmi.

Dotek moderní doby: spojení baterií Zedra a ovládání EasyTouch

Bez ohledu na intenzitu proudu nabízejí baterie Zedra vždy snadný a intuitivní provoz. Příkladem je hlavně model Zedra Touch, tedy verze vybavená technologií GROHE EasyTouch. Tato technologie umožňuje uživatelům ovládat proud vody dotykem ruky, zápěstí nebo lokte. Dotykové ovládání je ideální pro manipulaci se špinavýma rukama, zejména při přípravě syrového masa a ryb. Teplotu vody pro funkci EasyTouch lze předem nastavit pomocí integrovaného směšovacího ventilu, který zajišťuje bezpečnou teplotu vody a zabraňuje opaření.

Sledujte nás na sociálních sítích: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedInYouTube.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA