REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Trh designových radiátorů je bohatší o pět novinek z dílny ISANu

Společnost ISAN je tradiční tuzemský výrobce koupelnových a designových radiátorů. Specializuje se na výrobu radiátorů na míru dle požadavků a přání zákazníka. Podívejte se, co nového přináší ISAN na trh v roce 2021.
Designový radiátor Ori Open, Pískovec, struktura Zdroj: ISAN Radiátory s.r.o.

Variant Cool: designový radiátor s extra vysokým tepelným výkonem

Radiátor Variant Cool doplňuje sortiment ISANu po boku oblíbených radiátorů Variant Mirror. Ta plní současně funkci výkonného otopného tělesa a zrcadla, které zahřeje a opticky zvětší prostor. Jaký je ale Variant Cool?

Je vyrobený z matného kaleného bezpečnostního skla a skvěle se hodí do moderních i klasických interiérů. K dostání je v rozměrech 1806 mm x 608 mm (výška x šířka).

Radiátor je možné osadit až dvěma praktickými madly v provedení leštěný nebo kartáčovaný nerez. Ta slouží ke snadnému zavěšení textilu. Designové radiátory Variant Cool jsou praktické, líbivé a přitom maximálně funkční. Výkonné profily o velikosti 70 × 11 mm a trubky o průměru 28 mm jsou vyrobeny z prvotřídní oceli a zaručují rychlý ohřev a extra vysoký tepelný výkon.

Designový radiátor Variant Cool

Ori a Ori Open – elegantní minimalismus, který šetří energii

Hledáte minimalistický extra tenký radiátor? Modely Ori a Ori Open splňují všechny tyto nároky a navíc jsou mimořádně praktické. Proč?

  • Konstrukce tenká pouhých 7 mm využívá k ohřevu minimální množství vody a tak šetří spotřebu tepelné energie. 
  • Otvory v tělese Ori Open využijete k nahřívání textilií bez nutnosti použití dalších madel a příslušenství.
  • Model Ori bez otvorů lze osadit praktickými nerezovými madly.

Topná tělesa Ori a Ori Open se hodí do moderních interiérů a koupelen. K dostání jsou v šířce 490 mm a výšce 1490 nebo 1790 mm. Ocelový plech prvotřídní kvality, ze kterého jsou radiátory Ori a Ori Open vyrobeny lze nalakovat strukturovanými barvami ze vzorníku ISAN dle výběru zákazníka.

Extra tenký radiátor Ori – Břidlice, struktura

Fresh – maximální variabilita a trendy barvy

Těleso Fresh je typické pravidelným rozložením vodorovných profilů. Díky široké paletě a velikostí spolehlivě poslouží v každé moderní koupelně včetně těch nejmenších. Zákazníci si mohou vybrat konkrétně ze 4 velikostních provedení, a to:

  • 1140 mm x 400 mm
  • 1500 mm x 400 mm
  • 1500 mm x 500 mm
  • 1860 mm x 500 mm

Prvotřídní designovou záležitostí se Fresh stává ve chvíli, kdy si zákazník vybere z široké nabídky barev a dokreslí tak atmosféru celého interiéru. K dispozici je také v luxusním chromovém provedení.

Koupelnový radiátor Fresh – Akvamarín, metalíza

Collom UNI – originální kousek pro kombinované a elektrické vytápění

Navazuje na velmi oblíbenou řadu těles Collom, kterou rozšiřuje o nový produkt. V čem se odlišuje?  Těleso Collom UNI je stvořeno pro kombinované a elektrické vytápění. Nabízí možnost osazení základní topnou tyčí nebo elektrickou tyčí s regulátorem Mini PW, Whistle nebo Stone. Praktickým doplňkem pak na přání zákazníka mohou být až dvě madla z leštěného či kartáčovaného nerezu. Výška tělesa je 1800 mm. Šířku tělesa si vybírá zákazník z variant: 298, 450 a 602 mm.

Designový radiátor Collom Uni – Sněhově bílá, RAL9016

ISAN Radiátory s.r.o.

logo
Poříčí 26
678 01 Blansko

telefon: 516 489 138
e-mail: obchod@isan.cz

web: www.isan.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Elektrické podlahové konvektory FET, FEK

Elektrické podlahové konvektory FET, FEK

Plně elektrický podlahový konvektor do míst, kde není možné nebo není zamýšleno přivedení otopné soustavy, do plně elektrických domů, rekonstrukcí, přístaveb. Teplo ve vašem domově jednoduše připojením k elektrické síti.

REKLAMA