Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Berete přechod na čistou energii vážně?

Izolace SuperFOIL je recyklovatelná, plně ekologická a k její výrobě se používá plastový odpad.
Zdroj: superfoil.cz
Zdroj: superfoil.cz

Stavební materiály musí být ekologičtější a pomáhat ochraně klimatu. Až 39 % českých emisí CO2 a přibližně 34 % české spotřeby energie lze přičíst stavebnímu sektoru. To je podíl, se kterým bohužel zatím nikdo nic nedělá, i když jsou zde nové technologie, které by jeho snížení mohly výrazně pomoci.

Národní cíl klimaticky neutrálního stavebního fondu do roku 2045 je zakotven v zákoně o ochraně klimatu u sousedů v Německu. Tohoto cíle by se sice mohlo dosáhnout, ale bylo by třeba používat výrazně lepší produkty nejen pro renovaci stávajících budov, ale i pro novostavby. A právě tuto problematiku řeší izolace SuperFOIL.

Na výrobu izolace SuperFOIL se v Anglii, kde se izolace vyrábí, použije každý rok zhruba 80 milionů plastových lahví ze skládek. Jejich recyklací se vyrobí termoizolační výplň a ta se pak využívá v produktech SuperFOIL.

SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
1. května 78/180
725 25 Ostrava - Polanka

telefon: +420 777 316 447
e-mail: r.sykora@thirdsolution.eu

web: www.thirdsolution.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SuperFOIL

Instalaci SuperFOIL zvládne prakticky kdokoliv

Instalaci zvládne každý průměrně šikovný člověk. SuperFOIL lze aplikovat samostatně, ale i v kombinaci s klasickými izolacemi. Není třeba speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí páska SF.

Zdroj: SuperFOIL

SuperFOIL je recyklovatelná!

SuperFOIL je vyrobena ze 40 % recyklovatelného materiálu. Její minimální životnost je 50 let a po uplynutí své životnosti se recykluje a znovu použije.

Zdroj: Superfoil.cz

Doškové střechy a SuperFOIL

Pro doškové střechy je použití izolace SuperFOIL to nejlepší řešení. Nejen že váš dům perfektně tepelně izolujete, ochráníme ho před prohříváním v létě / promrznutím v zimě, ale hlavně ještě bude na vaší doškové střeše plnit funkci hydroizolace.

Zdroj: superfoil.cz

SuperFOIL – Izolace, se kterou ušetříte

Každý chce ušetřit peníze na svém účtu za energie, a přesto získat vysoce kvalitní produkt. To platí mnohem více u staveb, kde malé chyby mohou vést k velké finanční ztrátě.