Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hledáte udržitelnou izolaci? Berete přechod na čistou energii vážně? Už nehledejte, právě jste ji našli!

Izolace SuperFOIL je recyklovatelná, plně ekologická a k její výrobě se používá plastový odpad.
Zdroj: superfoil.cz

Klimatická krize 

Fenomén klimatické krize a změny klimatu se bohužel nevyhnul ani stavebnictví a stavebním materiálům. 

Stavební materiály musí být více ekologické a pomáhat k ochraně klimatu. Tradiční zateplování budov zatím k úspoře energie na vytápění výrazně nepřispívá. 39 % českých emisí CO2 a přibližně 34 % české spotřeby energie lze přičíst stavebnímu sektoru. To je obrovské číslo, se kterým bohužel zatím nikdo nic nedělá, i když jsou zde nové technologie, které by tomu mohly výrazně pomoci. Cíl celostátního klimaticky neutrálního stavebního fondu do roku 2045 je zakotven v zákoně o ochraně klimatu u sousedů v Německu. Tohoto cíle by se sice mohlo dosáhnout, ale musely by být použity výrazně lepší produkty nejen pro renovaci stávajících budov, ale i pro novostavby. A právě tuto problematiku řeší izolace SuperFOIL.

I izolací můžete pomoci ochraně klimatu

Na výrobu izolace SuperFOIL se v Anglii, kde se izolace vyrábí, použije každý rok zhruba 80 milionů plastových lahví ze skládky. Jejich recyklací se vyrobí termoizolační výplň a ta se následně využívá v produktech SuperFOIL. 

Zdroj: superfoil.cz

Výběrem izolace SuperFOIL

získáte nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, který nesmí chybět na žádné stavbě. Jen jedna jediná vrstva SuperFOIL (SFTV, SFBB) ochrání váš dům proti přehřátí či chladu. Izolace SuperFOIL SFTV nahradí standardní parozábranu a zároveň zvýší tepelný odpor R o cca 1m2.K.W.-1 Použitím vícevrstvé izolace SuperFOIL zároveň stavbu i izolujete, vícevrstvá izolace SuperFOIL totiž nahradí 10 až 55 cm běžné izolace.

Použití termo-reflexní izolace SuperFOIL

Stejným typem izolace SuperFOIL můžete zaizolovat střechu, zdi a podlahy při dodržení všech pravidel.

Zdroj: ShutterstockZdroj: Shutterstock

SuperFOIL – kompletní produktová řada

SuperFOIL je v České republice nabízena v různých variantách (https://www.superfoil.cz/produkty) určených pro tepelnou izolaci střechy, fasády, stěny a podlahy. Nejvíce poptávané jsou parotěsné izolace SF6, SF19+, SF40 a SF60, které v kombinaci s paropropustnou izolací řady SFBB tvoří kvalitní tepelnou ochranu nejen střechy, ale i obvodových zdí a zároveň ochranu proti slunečnímu záření v létě. Na podlahovou izolaci SFUF lze přímo pokládat všechny typy podlahového topení, izolace řady SFFR má protipožární vlastnosti.
SuperFOIL představuje na českém trhu špičkový materiál, se kterým při správné aplikaci se snadno dosáhne velké účinnosti při ochraně staveb proti vlivům chladu i tepla.

Výhradním dovozcem tohoto anglického produktu je společnost THIRD SOLUTION. Více informací hledejte na adrese www.superfoil.cz, kde najdete nejen podrobné technické informace, ale i veškeré kontakty či možnost poradit se online.

SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
1. května 78/180
725 25 Ostrava - Polanka

telefon: +420 777 316 447
e-mail: r.sykora@thirdsolution.eu

web: www.thirdsolution.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SuperFOIL

SuperFOIL je recyklovatelná!

SuperFOIL je vyrobena ze 40 % recyklovatelného materiálu. Její minimální životnost je 50 let a po uplynutí své životnosti se recykluje a znovu použije.

Zdroj: superfoil.cz

SuperFOIL – Izolace, se kterou ušetříte

Každý chce ušetřit peníze na svém účtu za energie, a přesto získat vysoce kvalitní produkt. To platí mnohem více u staveb, kde malé chyby mohou vést k velké finanční ztrátě.

Zdroj: izolace-superfoil.cz

Tepelná izolace SuperFOIL pro víc než dvě generace

Jak to? Protože životnost produktů SuperFOIL je delší než padesát let. Univerzální použitelnost této izolace, její účinnost i jednoduchá montáž z ní dělají skvělého pomocníka při stavbě, rekonstrukci a úpravách střech, stěn a podlah.