Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Instalatérské práce i výměna bojleru Praha

Naše motto: rychle, kvalitně a levně! Pokud hledáte spolehlivou instalatérskou firmu s dobrými referencemi, můžete se obrátit na nás. Poskytujeme kompletní instalatérské a topenářské práce.
Zdroj: instalater-praha-8.cz

Naše firma je složena z týmu profesionálních a zkušených instalatérů, kteří jsou k dispozici pro vaše potřeby každý den v týdnu, včetně víkendů. Navíc, pokud jste cizinec a hledáte instalatér Praha 8, který mluví anglicky, jste nyní na správném místě. Naši řemeslníci s vámi klidně budou komunikovat v angličtině a rádi vám poskytnou všechny potřebné informace.

Jsme moderní firma, a tak umožňujeme platbu kartou. Pokud tedy potřebujete urgentní opravu a nemáte hotovost, nemusíte se bát, že vás odmítneme.

Instalatérské i topenářské práce

S čím vším vám pomůže instalatér Praha 8 - pan Žák a kolegové? Škála našich služeb je opravdu pestrá. Provádíme všechny typy instalatérských i topenářských prací. Hravě si poradíme s výměnou a montáží sanitárních zařízení, s napojením praček nebo myček i výměnou bojlerů. Problém pro nás není ani montáž či oprava radiátorů. Zajistíme kompletní rozvody vody i topení, opravy ucpaného odpadu a rekonstrukce koupelen nebo kuchyní.

Balíček Výměna bojleru Praha

Pokud potřebujete nový bojler, využijte náš speciální balíček Výměna bojleru Praha. Do 24 hodin provedeme demontáž, odvoz i ekologickou likvidaci vašeho starého bojleru, a zároveň koupíme, doručíme a namontujeme bojler nový.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Naše hlavní priorita je spokojenost zákazníků. Věříme, že kvalitní práce nemusí být drahá, a proto si zakládáme na vysoké kvalitě za rozumnou cenu.

Pokud tedy potřebujete spolehlivého a kvalitního instalatéra, zadejte do vyhledávače např. instalatér Praha 7 a obraťte se na nás. Zaručujeme vám rychlou a efektivní službu za výhodnou cenu.

Působíme na území hlavního města, a to primárně v městských částech Praha 3, Praha 7, Praha 8 a Praha 9. Jestli však potřebujete naše služby a bydlíte v jiné části Prahy, nebojte se, kontaktujte nás a určitě se také domluvíme. Po celé Praze u vás můžeme být už během pár hodin.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Instalace - TZB

Velké množství léčiv v odpadních vodách umí čistírny odstranit, ukázal výzkum

Velké množství léčiv v odpadních vodách umí čistírny odstranit, ukázal výzkum

Do čistírny odpadních vod poblíž většího okresního města přitečou za rok léčiva odpovídající až 27.100 rozpuštěným tabletám Ibalginu. Ukázal to výzkum, který zpracovala Vodárenská akciová společnost (VAS). Zároveň však výzkum zjistil, že čistírny mají poměrně vysokou účinnost při odstraňování těchto látek.

Autor: redakce

Kořenová čistírna čistí vodu z celé obce. Vypadá krásně a voda z ní je lepší než v potoce

Kořenová čistírna odpadních vod. Na první pohled svojí primitivností připadá až podezřelá, jako cosi, co zní skvěle „eko“, ale nemůže fungovat. Opak je pravdou. Kořenová čistírna má mnoho výhod a čistí skvěle. „Kořenovku“ lze vybudovat pro čištění vod z jednoho rodinného domu ale i pro celé obce. Ve Velké Jesenici na…

Zdroj: AdobeStock – Anatoliy Gleb

Distributor nechce připojit moji fotovoltaiku. Co dělat? A jak elektřinu akumulovat?

Co dělat, pokud chcete fotovoltaiku na svém domě, ale distributor vás odmítne připojit do sítě? Nebo odmítne připojit tak velký výkon, jaký byste si představovali? Zda vás distributor připojí je čistě na jeho rozhodnutí a vy ho nijak neovlivníte. Jsou možné technické přetoky do sítě? A co je technický…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA