REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vydlážděte si svou cestu ke skvělé zahradní párty v hodnotě 50.000 Kč

Nakupujte u Semmelrocku a připravte se na nezapomenutelný zážitek na své nové zahradě. Neotálejte příliš dlouho. Jarní soutěž probíhá do 30. 4. 2024.
Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Vaše terasa a zahrada jsou rozšířeným obytným prostorem, který vás zve k odpočinku v uvolněné atmosféře, ať již při posezení s přáteli a rodinou nebo k načerpání nových sil. Jestliže se chystáte do zcela nového projektu nebo rekonstrukce venkovních zpevněných ploch, máme pro vás skvělou nabídku. U výrobce venkovní dlažby Semmelrock právě probíhá soutěž o zahradní party v hodnotě 50.000 Kč. Podmínky a bližší informace k soutěži naleznete zde

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Novinkou tohoto roku je dlažba Citytop Elegant kombi ve výšce 6 cm, která je osazena zámkem PaveLock® System, který zajistí normou požadovanou šířku spár, zamezí posunu nebo deformaci dlážděné plochy a odštípnutým hranám. Další nespornou výhodou je zvýšená infiltrace dešťových vod do podloží.

Paletu barev je rozšířena o dvě nové barevné varianty. Grafitovorezavá barva je určena pro individualisty, kteří hledají něco netradičního. Oproti tomu lávově šedohnědou melírovanou barvu ocení všichni, kteří chtějí okolí svého domu více propojit s přírodou. Tuto dlažbu lze perfektně kombinovat i s ostatními produkty z řady Citytop.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Jestliže se chcete nejdříve podívat, jak bude dlažba ladit s vaším domem, stáhněte si zdarma aplikaci GardenVisions, kde můžete vybírat z více jak 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažeb.

Nechte se inspirovat a vytvořte si okolí domu dle vašich představ.

Wienerberger s.r.o.

logo
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

zelená linka: 800 240 250
e-mail: info@wienerberger.cz

web: www.wienerberger.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Proč stavět z tradiční přírodní cihly? Žijte ve zdravém vnitřním prostředí

Jedním z nejosvědčenějších stavebních materiálů je bezesporu pálená hlína. Cihla, se kterou pracovali naši předci, prošla v posledních letech velkým technologickým vývojem a transformovala se do moderního stavebního materiálu. Rodinný dům, postavený právě z těchto cihel, disponuje vynikajícími…

REKLAMA