REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnost

Electrolux s hrdostí představuje novou generaci vysavačů řady UltraOne. Několikanásobný vítěz mnoha testů, skandinávská značka, prvotřídní kvalita 4A a jedinečný design – vysávání si s UltraOne budete doslova užívat.

Již od prvního uvedení řady vysavačů UltraOne na trh bylo jasné, že se jedná o Mercedes mezi vysavači. Dokazuje to nejen celá řada nezávislých testů spotřebitelských organizací, ale také zisk ocenění „nejlepší vysavač testu“ na dvanácti evropských trzích nebo výhra prestižního ocenění Reddot Design Awards, či vítězství produktové designové ceny IF Awards.

Nová generace vysavačů UltraOne nyní vyráží překonat svého předchůdce. Vývoj této řady doprovázela celá řada spotřebitelských výzkumů a mohl tak vzniknout vysavač vyhovující všem hlavním požadavkům. Těmi jsou podle průzkumů mezi spotřebiteli zejména vysoká výkonnost, jednoduché ovládání, schopnost překonávání překážek a také maximální snížení hluku spotřebiče.

S hubicí FlowMotion™ Mini Turbo můžete snadno odstraňovat zvířecí chlupy ze tkanin či nábytku

V souladu s přáním zákazníků je nová řada tišší, aniž by utrpěl jeho výkon. Všechna tyto přání plní Electrolux jedinečným výkonem o síle příkonu 700W a výškou hluku pouhých 65dB(A).

Unikátní spojení toho nejlepšího i pro náročné

Aby pro vás bylo ovládání vysavače co nejjednodušší, tato řada značky Electrolux vám nyní nabídne model EUO99TM s elektronickým dálkovým ovládáním na rukojeti s ergonomickým držadlem Aero Pro remote, dále také elektronickou regulaci s funkcí AUTO a digitální displej. Jako příjemný bonus je tento kousek doplněn hubicí na tvrdé podlahy Aero Pro Parketto Pro, protože tajemství prvotřídních čisticích schopností se neskrývá pouze v silném motoru, ale také v silném proudění vzduchu.

Domácí mazlíčci, alergie, šetrnost k přírodě – pokryli jsme vše!

Ani další modely řady UltraOne nezůstávají jejich jedinečností a výkonností pozadu, naopak si nyní může z této řady vybrat opravdu široké spektrum zákazníků. Pokud jste například majitelem chlupatého miláčka a je pro vás kvalitní vysavač každodenní spásou, je zde pro vás nyní EUO9ANIMAL, který je přizpůsobený svým výkonem a Mini-turbo kartáčem přesně pro domácnosti se zvýšenou koncentrací zvířecích chlupů.

Za zmínku určitě také stojí novinka mezi vysavači šetrná k přírodě – a to model EUO9GREEN vyrobený z 70% z recyklovaných plastů!

Prodloužení záruky až na 6 let

Jako pomyslnou třešinku na dortu připravil Electrolux jedinečnou akci s prodloužením záruky vysavače až na neuvěřitelných 6 let a bude vztahovat na kompletně celý přístroj. Podmínkou registrace této záruky je kromě vysavače řady UltraOne také zakoupení startovacího balíčku USK1. Ten zahrnuje 4 sáčky, 1 omyvatelný filtr, 1 motorový filtr a 1 vůni – tedy veškeré originální příslušenství.

Akce je platná od 24. 11. 2017 až do 31. 3. 2018.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Údržba a čištění podlahy

Zdroj: Pexels.com - Tembela Bohle

Správa bytového domu v době koronaviru. Je nutné desinfikovat výtahy?

Mimořádná opatření se dotýkají mnoha oblastí každodenního fungování – to platí i v případě bytových domů, které se musí stávající situaci přizpůsobit. Co se v rámci mimořádné situace v rámci správy bytového domu změnilo? Je možné uspořádat členskou schůzi? Je nutné dezinfikovat výtahy?

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce…

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

Koberec je podlahová krytina sice teplá, tichá, levná, nicméně ne každý si ví rady s její údržbou. Jistě není dobré podceňovat pravidelné běžné čištění vysavači nebo prevenci v podobě impregnace. Jednou za čas je nutné zvláště v kancelářích či komerčních interiérech povolat profesionální firmu na vyčištění koberce.

Zdroj: Fotolia.com - Andrey Popov

Čištění koberce: Jaké znečištění hrozí kobercům? Jak se starat o koberec?

Každý ho známe, mnozí jej máme doma. Koberec – tichá, teplá a příjemná podlahová krytina oblíbená hlavně v dětských pokojích, školkách, obývacích pokojích ale i ložnicích. Zachytává poletující prach a tím filtruje vzduch. Jak ale zachycené nečistoty dostat z koberce. A co když se na koberec něco vylije nebo rozsype?…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA