REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zvažte výměnu vany za sprchový kout

Na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových zástěn, rozdíl mezi nimi není však jenom v ceně, ale i v jejich kvalitě. Nevíte si rady při výběru sprchového koutu? Inspirujte se přírodou jako CADURA.

Roman Semkovský z Jihlavy se ptá...

Dobrý den, chystáme se na rekonstrukci koupelny a zvažujeme, že nahradíme vanu sprchovým koutem. Na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových koutů, těžko se nám vybírá. Nejsme omezeni prostorem v koupelně. Chtěli bychom určitě velký sprchový kout, který nevyžaduje tolik údržby. Určitě preferujeme kvalitní sprchový kout, ze kterého se budeme moci radovat až do důchodu.

Jaromír Tezzele, obchodní zástupce SanSwiss s.r.o., odpovídá ...

Výběr sprchového koutu rozhodně není jednoduchou záležitostí. Přesně jak píšete – na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových zástěn, rozdíl mezi nimi není však jenom v ceně, ale i v jejich kvalitě. A ta je pro SanSwiss stěžejní. Pokud tedy nechcete objevit nedostatky sprchového koutu až v okamžiku, kdy se začnete sprchovat. Vy máte navíc výhodu v prostorových možnostech Vaší koupelny i v jejím dispozičním řešení. Nemusíte tedy slevovat z velikosti sprchového koutu.

SanSwiss nabízí bezrámové, částečně rámové nebo rámové zástěny s různými tvary profilů, široce otvíratelné křídlové dveře, posuvné dveře s úsporou místa nebo stále populárnější Walk-in zástěny do velkých koupelen. Sprchové zástěny SanSwiss splní i nejrůznější přání zákazníků pro individuální řešení koupelny, včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení.

Pro Vaši koupelnu i s ohledem na nadčasovost, kvalitu a praktičnost doporučujeme novou řadu sprchových zástěn CADURA.

V nabídce jsou jak křídlové, tak i posuvné dveře. Záleží jen na Vás, jakému řešení dáte přednost.

Typová řada CADURA

Křídlové dveře lze otvírat ven i dovnitř, jsou vybaveny zdvihovým mechanismem, který ulehčuje otvírání dveří a zabraňuje předčasnému opotřebení těsnění na dveřích. Hladká plocha na vnitřní straně zapuštěných pantů usnadňuje čištění.

Elegantní posuvné dveře disponují „Soft open/close“ systémem pro snadné a tiché otvírání/zavírání – i u širších dveří. Vodicí profil s touto integrovanou funkcí je zakrytý. Dveře lze jednoduše odklopit a pohodlně vyčistit.

Křídlové i posuvné dveře jsou dodávány s prahovou lištou pro optimální těsnost.

Designové stabilizační nebo rohové vzpěry zajišťují perfektní stabilitu pevných stěn.

Vysokou kvalitu typové řady CADURA dotváří 6mm bezpečnostní skla se standardně dodávanou antiplakovou úpravou Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Nemusíte tak trávit cenný čas úklidem koupelny.

Typová řada CADURA

Při navrhování sprchových zástěn CADURA se společnost SanSwiss inspirovala švýcarskou přírodou a samotným elementem vody. Voda nás fascinovala. Přemýšleli jsme o jejích proměnlivých vlastnostech, o různých skupenstvích vody, o její propastné hloubce a ohromující síle. Představili jsme si jasné linie na hranách madla. Jak voda stéká po jeho povrchu a jak se na něm láme světlo. Když jsme začínali s návrhem designu Cadury, nejdříve jsme vytvořili profily a panty, které připomínají hladkost a čistotu ledu. V další fázi jsme vytvořili dokonalý tvar madla.  Ergonomické a funkční madlo dokonale ladí s profily i panty.

CADURA je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Nabízí vysokou funkčnost, kterou lze v dnešní době očekávat od moderní řady sprchových zástěn.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Zástěna Walk-in, tedy pevná zástěna v čirém skle a černým matným profilem dokonale splyne s vaší koupelnou. Výhodou je nejenom velká šířka vstupu (bez bariér), ale i jednoduchá montáž a snadná údržba – i díky vyrovnávacímu profilu pro nerovné zdi ve vaší koupelně.

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

SanSwiss představuje novou řadu kvalitních sprchových zástěn. CADURA je dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie i kvalitních materiálů. V nabídce najdete křídlové i posuvné dveře!

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

I v případě, že máte atypicky řešenou koupelnu, máme pro vás řešení. Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na atypická řešení – toto není žádný problém.

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. Při sprchování je podstatně menší spotřeba vody a samotné sprchování je hygieničtější oproti koupeli ve vaně s…

WALK-IN zástěny nejenom do hotelů, wellness-center, ale i k vám domů

WALK-IN zástěny nejenom do hotelů, wellness-center, ale i k vám domů

Ideální řešení pro sprchování v loftových bytech v industriálních budovách přináší SanSwiss. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru metropolitní a moderní vzhled. Volně stojící pevná stěna dodá koupelně nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA