REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Úsporné větrání pro školy a řešení pro unavené děti

Ve třídách jsou násobně překračovány koncentrace CO2, hlukové limity apod. Tyto aspekty vedou k sekundárnímu efektu v podobě unavených, nesoustředěných dětí. ATREA má úsporné a ekonomické systémy větrání i pro školy.
Úsporné větrání pro školy a řešení pro unavené děti

Společnost ATREA přináší v rámci firemního portfolia různé varianty větracích systémů právě pro školy. Vždy se jedná o komplexní systém jak účinně, a ekonomicky zajistit přívod čerstvého, filtrovaného vzduchu do tříd tak aby stav popsaný výše byl minulostí. Ve spolupráci s lokálními partnery v rámci celé ČR je společnost ATREA připravena pomoci s řešením situace ve smyslu komplexní podpory – konzultace, studie, příprava projektů a pomoc s dosažením na dotace.
Výsledkem je funkční systém navržený dle přání zákazníka s jednoznačně pozitivním vlivem na kvalitu výuky s možností dosažení na dotace.

DUPLEX 850 Inter jsou jednotky určené pro řízené větrání s rekuperací tepla zejména pro školy a administrativní budovy. Unifikace se netýká jen jednotky DUPLEX Inter samotné, ale také podstatného rozšíření volitelného příslušenství této jednotky.

Pro jednotku DUPLEX Inter 850 druhé generace je možné volit z nabídky třech druhů povrchových úprav. Univerzálně je jednotka vyráběna ve dvou provedeních (10 / 11 – připojení venkovního vzduchu k jednotce - zprava /zleva) a k ní si klient zvolí preferovaný vzhled jednotek DUPLEX 850 Inter a při výběru vhodného designu se jednotka stává součástí interiéru a není nutné ji zakrývat.

Díky velice tichému chodu nedochází k rušení výuky ve třídě, či jednání ve veřejných budovách, byť je jednotka spuštěna na vysoký výkon.

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Vyzkoušejte si servis kompaktní větrací jednotky DUPLEX Multi-N

Vyzkoušejte si servis kompaktní větrací jednotky DUPLEX Multi-N

Přijďte si vyzkoušet servis naší kompaktní větrací jednotky DUPLEX Multi-N v rámci 23. mezinárodního odborného veletrhu AQUATHERM Praha 2020, který se koná ve dnech 3. 3. – 6. 3. 2020, v areálu PVA EXPO v Praze Letňanech.

Poslední podzimní seminář firmy ATREA

Poslední podzimní seminář firmy ATREA

28. 11. 2019 a 29. 11. 2019 se bude konat poslední podzimní seminář firmy ATREA s názvem Úvod do problematiky návrhu a montáže vzduchotechnických systémů firmy ATREA. Seminář je určený převážně pro ty, kteří s jednotkami ATREA začínají, ať už se jedná o montážní firmy, či o projektanty.

REKLAMA