REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ytong na Stavebním veletrhu Brno ukáže své řešení tepelného komfortu

Letošní Stavební veletrh se koná 26. až 29. 2. 2020, jeho tématem je Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort. Společnost Xella, která vyrábí stavební materiály značek Ytong, Silka a Multipor, předvede svůj sortiment na fragmentu domu. Zcela poprvé na výstavišti ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu a nabídne mimořádnou cenu i na produkty spojené s tématem tepelného komfortu – výhodněji lze koupit střechy a stropy.

Základem prezentace je opět fragment domu, kde je vidět celý systém pro hrubou stavbu i povrchové úpravy. Kromě toho zde Ytong mistři předvedou práce jako nanášení malty, řezání tvárnic, vrtání či drážkování. Do těchto ukázek se mohou zapojit i návštěvníci a sami si vyzkoušet, zda například svépomoc je pro ně to pravé. K dispozici jsou také techničtí poradci, kteří poradí v kterékoli fázi projektu domu či plánování přestavby nebo rekonstrukce. Protože letošním tématem je tepelný komfort, společnost Xella se rozhodla podpořit mimořádnou cenou svůj na českém trhu ojedinělý produkt, střechu Komfort, která pomáhá proti letnímu přehřívání podkroví i bez klimatizace. Výhodněji však lze na veletrhu koupit i další produkty.

Letos navíc může odborná veřejnost vidět, jak se pracuje s velkoformátovými prvky Ytong Jumbo pomocí minijeřábu. „Ukázky zdění jim umožní ověřit si v praxi, že se pomocí mechanizace sníží pracnost na stavbě a současně zvýší rychlost zdění při nezměněné kvalitě a přesnosti,“ zve kolegy ze stavebního oboru z řad projektantů a developerů Ing. Lucie Šnajdrová, manažerka velkoformátové výstavby.

Novinkou programu veletrhu je Festival architektury, na němž k tématu udržitelného stavění vystoupí řada významných odborníků na architekturu, ekologii, životní prostředí a související obory. Zde se představí právě masivní střecha ze systému Ytong, která se stane součástí středečního workshopu o zelených střechách. Součástí programu bude také páteční přednáška o velkoformátové výstavbě s prvky společnosti Xella.

Návštěvníci se také mohou podívat, jak vypadá zdění v podání učňovského dorostu. V pavilonu A1 se koná učňovská soutěž, kde studenti SOU Bosonohy budou zdít dva fragmenty ze systému Ytong a předvedou také aplikaci systémových omítek.

Xella CZ, s.r.o.

logo
Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 102 104, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.xella.cz/cs_CZ/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Proč potřebuje váš dům YQ?

Proč potřebuje váš dům YQ?

Rozhodněte se pro řešení, který splní současné tepelně technické normy, vstupující v platnost v lednu 2020. Zároveň ale uvažujte o tom, zda vám zaručí hodnotu vaší nemovitosti i v budoucnu.

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Systém Ytong nabízí řešení celé stěny

Stavební systém Ytong nabízí kromě komponentů pro hrubou stavbu také prvky pro kompletní řešení stěny včetně omítek, které byly vyvinuty speciálně pro tepelněizolační řadu tvárnic Ytong ve spolupráci se s Vápenkou Vítošov. Obě společnosti spojily své zkušenosti ve výzkumu a inovacích a přišli společně s produkty,…

Atypické projekty potřebují při stavbě YQ

Atypické projekty potřebují při stavbě YQ

Představy o rodinném bydlení jsou stejně rozmanité, jako povahy jejich majitelů. Pokud uvažujete o stavbě, která bude plnit nejvyšší současné nároky na materiál a zároveň vám umožní nestandardní tvarové řešení, seznamte se s Ytongem.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA