Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bílá koupelna s plastickými 3D obklady

Není nic půvabnějšího než svěží čistá bílá koupelna. Taky si to myslíte? Ovšem ani obklady v bílé koupelně nemusí být nudné. Jemné 3D obklady dovedou jakoukoli koupelnu uvést do pohybu a přinést do ní život.

Renomovaná italská značka Atlas Concorde musí být zkrátka se vším napřed. Před několika lety přišla s neobyčejnými 3D obklady a z prvních nesmělých vzorů se dnes stalo bohaté portfolio, ve kterém si vybere opravdu každý.

Motivy 3D obkladů vycházejí především z přírody – jejich tvůrci se nejčastěji inspirují přírodními živly, jako je voda a její vlny, písek a jeho duny nebo sníh a padající vločky. Jemné vlnky šplouchajícího moře dovedou koupelnu uklidnit, zatímco například struktura diamantů jí dodá určitou říznost a šmrnc.

Koupelna s bílými 3D obklady v kombinaci se dřevem (Zdroj: Keraservis)

I 3D obklady můžete kombinovat s barvami, nebo si je můžete zvolit v různých barvách. Nejvíce se k nim hodí jemnější a méně výrazné barvy, které dají vyniknout samotným obkladům. Pěkně vypadají i s pastelovými barvami, které koupelně dodají hřejivý až veselý nádech. Vybírat si můžete z matné a lesklé varianty podle toho, v jakém duchu se nese volba sanitárního zařízení a koupelnového vybavení.

Koupelna kombinující bílé, pastelové a 3D obklady (Zdroj: Keraservis)

Pokud chcete ve své koupelně rozehrát originální divadlo světel a stínů s 3D obklady, určitě si je přijďte nejprve prohlédnout do showroomu koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě. Plastické 3D obklady se hodí do menších i prostorných koupelen, ovšem jedná se o záležitost, kterou si potřebujete „osahat“ a vybrat očima. S celkovým návrhem koupelny a kombinací s dalšími obklady či dlažbou vám rádi poradí jejich odborníci.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Betonová stěrka v koupelně

Betonová stěrka v koupelně

Nadčasová krása a vysoká variabilnost dělají z betonu materiál, který se těší velké oblibě. Jednoduchost industriálního vzhledu se pro koupelny rozhodně hodí – léta už jim dominují betonové stěrky, v poslední době je ovšem doplňují i obklady a dlažby s imitací betonu, které jsou praktičtější a vzájemně se skvěle…

Obklady a dlažby do malé koupelny

Obklady a dlažby do malé koupelny

Koupelna nemívá při stavbě či rekonstrukci velkou prioritu, a tak se často stává, že je její prostor podstatně menší, než jaký jste si představovali. Rozhodně ale nemusíte zoufat, dobře zvolené obklady a dlažby dovedou opticky ledacos vyřešit.

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a příjemné dřevo vládne interiérům už desítky let, daří se mu také v koupelnách, kam na dekorech obkladů a dlažeb proniká spíše ve světlejších tónech. V posledních letech ho do koupelen následují i industriální dekory betonu a cementu, které vás doslova okouzlí svou jednoduchou krásou.