REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a příjemné dřevo vládne interiérům už desítky let, daří se mu také v koupelnách, kam na dekorech obkladů a dlažeb proniká spíše ve světlejších tónech. V posledních letech ho do koupelen následují i industriální dekory betonu a cementu, které vás doslova okouzlí svou jednoduchou krásou.

Tradiční přírodní materiál – dřevo

Z interiérů se dřevěné dekory jen tak nevytratí, dřevo je totiž součástí populárního trendu návratu k přírodě, ale také skandinávského i minimalistického stylu. Své uplatnění najde i v koupelnách ve stylu Glamour a hodí se také do romantických koupelen ve stylu Provence. Zákaznická obliba dřeva navíc stále stoupá – není divu, příjemně teplé dekory dřeva se jen tak neokoukají, dají se výborně kombinovat a vybírat si můžete ze světlejších i tmavších variant.

Patří dřevěné dekory do koupelny?

Dřevěné dekory v koupelně působí velmi útulně, mohou krásně korespondovat s interiérem celého domu a zároveň dělat z koupelny příjemně „zabydlený prostor“. Dřevěné dekory obkladů a dlažeb velmi věrně imitují dřevěný materiál, ale zároveň si zachovávají všechny výhody keramiky. Nevadí jim voda, snesou velký tlak a vynikají barevnou stálostí. Díky speciálním výrobním technologiím napodobují obklady a dlažby dřevo tak věrně, že mohou na první pohled působit jako prkenná podlaha nebo naopak jemné dřevěné obložení zdí. Dlažba napodobuje nepravidelnou kresbu dřeva, jeho povrchové nerovnosti i suky. Dřevěný dekor nejlépe vynikne na velké ploše, proto se nebojte sáhnout po větších formátech nebo dokonce velkoformátech. I v menších koupelnách budou vypadat velmi stylově a honosně. 

Atlas Beton

Industriální kouzlo betonu a cementu

Po populárních stěrkách v obývácích a pracovnách se industriální tóny betonu postupně začaly rozprostírat do všech místností. Nevyhnuly se ani koupelnám. Obklady a dlažby s betonovým či cementovým dekorem jsou rok od roku populárnější a těší se velké oblibě i mimo koupelny. Vynikají chladnou nadčasovou krásou, industriální vzhled jim připisuje velkou funkčnost a navíc jsou poměrně praktické pro nejrůznější kombinace.

Luxusní a neotřelý vzhled

Betonové a cementové obklady a dlažby vyhovují zákazníkům, kteří milují čistý moderní design. Pokud preferujete střídmost, jistě přijdete na „ten svůj“ odstín šedé. Kdybyste nevěděli, kde s výběrem začít, navštivte koupelnové studio Keraservis v Praze, Brně či Ostravě. Kromě jiných světových značek nabízí i prémiové obklady a dlažby Atlas Concorde, které přišly s opravdovou industriální lahůdkou. Jejich kolekce Boost má pozvednout interiéry do všech odstínů betonu a cementu. Najdete mezi nimi opravdu světloučké barvy jako cementovou bílou nebo perleťovou, krásné středové tóny perlové nebo klasické šedé až po opravdu výraznou asfaltovou šedou. Minimalistické obklady a dlažby pak velmi efektně doplníte betonovými umyvadly značky Gravelli. Všechno si pod jednou střechou prohlédněte v showroomu koupelnového studia Keraservis.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Návrh malé bílé koupelny s 3D obklady Atlas Concorde (Zdroj: Keraservis)

Bílá koupelna s plastickými 3D obklady

Není nic půvabnějšího než svěží čistá bílá koupelna. Taky si to myslíte? Ovšem ani obklady v bílé koupelně nemusí být nudné. Jemné 3D obklady dovedou jakoukoli koupelnu uvést do pohybu a přinést do ní život.

Betonová stěrka v koupelně

Betonová stěrka v koupelně

Nadčasová krása a vysoká variabilnost dělají z betonu materiál, který se těší velké oblibě. Jednoduchost industriálního vzhledu se pro koupelny rozhodně hodí – léta už jim dominují betonové stěrky, v poslední době je ovšem doplňují i obklady a dlažby s imitací betonu, které jsou praktičtější a vzájemně se skvěle…

Obklady a dlažby do malé koupelny

Obklady a dlažby do malé koupelny

Koupelna nemívá při stavbě či rekonstrukci velkou prioritu, a tak se často stává, že je její prostor podstatně menší, než jaký jste si představovali. Rozhodně ale nemusíte zoufat, dobře zvolené obklady a dlažby dovedou opticky ledacos vyřešit.

REKLAMA