REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ovládejte své kondenzační kotle Viessmann na dálku

Nenápadná plochá krabička internetového rozhraní Vitoconnect OT2 ve slušivém designu umístěná na stěně v blízkosti kotle Viessmann – Vitodens otevírá cestu do světa bezdrátové komunikace pro dálkovou kontrolu a ovládání otopných zařízení prostřednictvím internetu.

Provozovatel využívá aplikaci ViCare (operační systémy Apple iOS a Google Android) pro volbu teplot a jejich programování během dne. A pokud chce, tak umožní vzdálený přístup odborníkovi, typicky servisu.

Vitoconnect typu OT2 se propojuje s rozhraním Open Therm na kotli pomocí kabelu Open Therm. Elektrické napájení se provádí z elektrické sítě.

Pro uživatele je důležitá bezpečnosti komunikace. Tu garantuje komplexní bezpečnostní koncept, který úspěšně prošel evropskou zkouškou CE. Při provozu navazuje rozhraní Vitoconnect jen bezpečné internetové připojení k serveru Viessmann a připojení k jiným serverům není možné.

Internetové rozhraní Viessmann Vitoconnect OT2 je plně kompatibilní se všemi novými otopnými zařízeními společnosti Viessmann s rozhraním OpenTherm, která byla vyrobena po říjnu 2017 a dále s následujícími staršími modely kondenzačních kotlů řady Vitodensb1xx-W:

  • WB1B, WB1C, B1HA, B1KA, B1LA, B1LB, B1HC, B1KC, B1LD

Jaké jsou výhody?

Internetové rozhraní Vitoconnect OT2 přináší možnost si zvýšit komfort obsluhy i u již provozovaných starších kondenzačních kotlů Viessmann.

Nová generace plynových kondenzačních kotlů řady Vitodens 2xx s regulační platformou E3 s WiFi má internetové rozhraní již standardně vestavěno.

VIESSMANN, spol. s r.o.

logo
Prodejní zastoupení
Plzeňská 189
252 19 Chrášťany

telefon: 257 090 900
e-mail: viessmann@viessmann.cz

web: www.viessmann.cz, www.tepelka.cz, www.facebook.com/Viessmann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Společnost Viessmann nabízí spolu se svými partnery nadstandardní služby Servis Plus

Společnost Viessmann nabízí spolu se svými partnery nadstandardní služby Servis Plus

Nadstandardní služby a záruka 5 nebo 10 let pro kondenzační kotle a tepelná čerpadla do výkonu 35 kW. Lidé průběžně zvyšují své požadavky na komfort v oblasti vytápění a přípravy teplé vody. To neznamená jen dodávku přesně požadovaného množství tepla a teplé vody, ale i minimalizaci starostí s tím spojených.

REKLAMA