Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Společnost Viessmann nabízí spolu se svými partnery nadstandardní služby Servis Plus

Nadstandardní služby a záruka 5 nebo 10 let pro kondenzační kotle a tepelná čerpadla do výkonu 35 kW. Lidé průběžně zvyšují své požadavky na komfort v oblasti vytápění a přípravy teplé vody. To neznamená jen dodávku přesně požadovaného množství tepla a teplé vody, ale i minimalizaci starostí s tím spojených.

Proto společnost Viessmann spolu se svými partnery, servisními a montážními firmami, nabízí nadstandardní služby Servis Plus ke svým plynovým kondenzačním kotlům a tepelným čerpadlům do výkonu 35 kW.

Pokud jsou tato zařízení v provozu a funkční, více méně nic nenutí provozovatele k tomu, aby zajistil jejich pravidelnou údržbu. A tím, i sám pro sebe, ohrožuje jejich dlouhodobý a spolehlivý provoz. Komfortním řešením jsou balíčky nadstandardních servisních služeb. Pravidelná údržba je pro dlouhou životnost zásadní, a proto Viessmann těm, kteří si některý balíček zvolí, jako benefit prodlouží záruku na 5 nebo 10 let.

Vybrat lze ze tří balíčků, BASIC, COMFORT a PREMIUM.

V případě balíčku BASIC si provozovatel ještě musí vše u smluvních partnerů Viessmann objednávat sám, ale v ceně služby již má zahrnutu cenu náhradních dílů a garanci 5 let.

V balíčku COMFORT se již nestará o objednání technika a v ceně má i zajištění a provedení roční údržby.

Balíček PREMIUM prodlužuje záruku na 10 let a je do něj zahrnut navíc dálkový dozor, který odhalí i blížící se nestandardní stav a včas je již bezplatně zajištěna a provedena případná oprava.

Ke každému typu výrobku, ať je to plynový kondenzační kotel, tepelné čerpadlo vzduch-voda nebo země-voda, existuje rozpis prací, které jsou součástí roční údržby. Provozovatel si může kontrolovat, že technik žádnou z operací nepřeskočil. Nebo to vše nechá jen něm, protože má záruku 10 let.

Bližší podrobnosti o možnosti sjednání nadstandardní služby, k již provozovaným zdrojům tepla Viessmann, k novým a o cenách jednotlivých balíčků jsou uvedeny na webových stránkách společnosti Viessmann.

VIESSMANN, spol. s r.o.

logo
Prodejní zastoupení
Plzeňská 189
252 19 Chrášťany

telefon: 257 090 900
e-mail: viessmann@viessmann.cz

web: www.viessmann.cz, www.tepelka.cz, www.facebook.com/Viessmann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda; Vitocal 222-S. Zdroj: Viessmann.cz

Splitová tepelná čerpadla: Jaké jsou jejich výhody a proč si je vybrat?

Ohřívat vodu a vytápět co nejlevněji – to patří mezi nejzákladnější požadavky při koupi nebo rekonstrukci rodinného domu. Přemýšlíte, který zdroj tepla zvolit? Splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda se díky svému ekologickému způsobu vytápění s nízkými cenami těší stále větší oblibě. Je vhodné i pro vás?

Ukázka kotle na dřevo. Zdroj: Viessmann.cz.

Jaké jsou (ne)výhody kotle na biomasu?

Rostoucí náklady za fosilní zdroje energie a zvyšující se potřeba chránit životní prostředí vedou k větší poptávce po ekologických způsobech vytápění. A je to za nás cesta správným směrem! Zvažujete také vytápění dřevem?

Ovládejte své kondenzační kotle Viessmann na dálku

Ovládejte své kondenzační kotle Viessmann na dálku

Nenápadná plochá krabička internetového rozhraní Vitoconnect OT2 ve slušivém designu umístěná na stěně v blízkosti kotle Viessmann – Vitodens otevírá cestu do světa bezdrátové komunikace pro dálkovou kontrolu a ovládání otopných zařízení prostřednictvím internetu.

O tepelných čerpadlech Viessmann

O tepelných čerpadlech Viessmann

Viessmann uvádí základní informace o nabídce tepelných čerpadel. Jednoduše popisuje princip činnosti. Jejich základní předností je, že vyrobené množství tepelné energie pro vytápění a ohřev vody je přibližně 4krát větší než množství energie spotřebované na pohon tepelného čerpadla.

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

I laik se může vyvarovat několika chybám při vytápění, které ho zbytečně připravují o peníze za energie a snižují jeho spokojenost s teplem v domě.

REKLAMA