REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vodovodní baterie Jika snoubí design s moderními technologiemi

Tradiční česká značka koupelen Jika dlouhodobě nabízí širokou škálu ucelených koupelnových sérií. Nově se významně rozrostlo portfolio vodovodních baterií. Od podzimu je možné vybírat z deseti různých kolekcí baterií včetně čtyř novinkových. Všechny splňují požadavky moderní doby, ať už se jedná o design, šetrné zacházení s vodou nebo funkční variabilitu.

Na co se zaměřit při výběru vodovodní baterie?  Měli bychom věnovat pozornost nejen tomu, jak bude ladit s ostatními zařizovacími předměty, našim uživatelským zvykům, ale také novým technologiím. Nižší spotřeba vody nám pomůže šetřit nejen přírodu, ale i náklady. Tyto vlastnosti zajistí perlátor, který modifikuje tvar proudu, provzdušňuje ho a snižuje průtok  vody přibližně na polovinu. U nových sérií baterií Mio Style, Cube, Lyra Smart a Talas Trendy je u umyvadlových a dřezových součástí baterií perlátor s průtokem 5 litrů za minutu. U většiny z nich je na výběr více perlátorů s různým průtokem. Materiál perlátoru je odolný vůči vodnímu kameni, což potěší zejména při úklidu, kdy odpadá namáhavé čistění.

Jika baterie jsou vždy vybaveny kvalitními keramickými kartušemi. Každá baterie prochází vzduchovou tlakovou zkouškou a náhodné vzorky pak ještě vodním testem. Tyto zkoušky a testy zaručují jejich odolnost a dlouhou životnost.

U Jiky si vyberte umyvadlovou baterii, která bude nejlépe ladit s vaším umyvadlem nebo umyvadlovou mísou. Volit můžete z různých velikostí. V nabídce najdete i varianty pro sprchové a vanové baterie, včetně podomítkových a termostatických. V současné době mnozí ocení i umyvadlovou bezdotykovou baterii na senzorové ovládání.

Novinky pro rok 2020

Mio Style

Nová řada baterií Mio Style skvěle ladí s umyvadly série Mio-N. Všechny typy krásně doplňují minimalistický design série promítnutý do umyvadel, nábytku i toalet a nabízejí příjemné a praktické tvary těla i ovládací páky. Páka ve tvaru oblé tyčinky je  praktickým řešením, neulpívá na ní voda a je tak snadnější na úklid. Série nabízí kompletní výběr baterií od umyvadlové, přes sprchovou a vanovou, které můžete volit i v podomítkové variantě. Zároveň nabízí stojánkovou baterii pro umyvadlovou mísu, její výška je 368 mm.

Cube

Oblíbená umyvadla s nábytkem ze série Cube se nyní dočkala vhodného doplnění sortimentu. Nově nabízejí i vlastní kolekci koupelnových baterií a jedné kuchyňské. Klasické válcovité tělo vhodně doplňuje hranatá páka a výtok. Vzniká tak soulad současných trendů v podobě čistých tvarů.

Lyra Smart

Stálice na trhu Lyra Plus disponuje dvěma variantami umyvadel. Klasický zakulacený tvar vyvažuje hranaté umyvadlo Lyra Plus Viva, které vneslo do série moderní nádech. V tomto trendu ve prospěch stále vyšších požadavků na aktuální geometrický styl pokračují baterie Lyra Smart, které tělem a linií páky změkčí celkový dojem. U oblých umyvadel naopak ještě podtrhnou měkkou linku tradiční siluety.

Talas Trendy

Oblíbená baterie Talas prošla proměnou a nahrazuje ji nová Talas Trendy. Subtilní plochá ovládací páka zůstává, doplněna je novým robustním tělem. Vznikla tak designově čistá baterie, která krásně doplní jakékoli umyvadlo. I tato baterie zaručuje průtok 5 litrů za minutu a umožňuje volbu perlátoru s různým průtokem.

Ať už je ideální baterie jakkoli úsporná, nebo technologicky vyspělá, důležité je, jak s vodou zacházíme my.

LAUFEN CZ s.r.o.

logo
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

telefon: +420 296 337 701
e-mail: prague.gallery@cz.laufen.com

web: www.laufen.cz, www.jika.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Populární série Laufen Pro

Populární série Laufen Pro

Za návrhem kolekce Laufen Pro S stojí návrhář Peter Wirtz. Velmi citlivě dokázal navrhnout koupelnovou řadu určenou pro velkovýrobu a dal vzniknout dalším produktům z oblíbené řady Pro. Umyvadlo díky své štíhlé siluetě a jasně definovaným oblým hranám působí velmi lehce a elegantně.

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí

Koupelna je místem, ve kterém snad každý z nás začíná svůj den a trávíme v ní nemalé množství času. Dávno již neplatí, že by měla být jen praktickou a často také technickou místností. Naopak, měla by být příjemným relaxačním místem, kde si odpočineme a můžeme ze sebe smýt starosti a stres všedních dní. Jak docílit…

Skříňky v koupelně – jak na ně?

Skříňky v koupelně – jak na ně?

Součástí koupelny jsou neodmyslitelně i její úložné prostory. Pomohou nám ukrýt hygienické potřeby, které denně používáme, a koupelna tak vždy vypadá upraveně a čistě. Právě proto, že skříňky v koupelně jsou její důležitou součástí, je potřeba se chvíli věnovat jejich výběru. Nejen, abyste kvůli špatnému výběru…

REKLAMA

REKLAMA